تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۲۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بهرامی: اجازه نخواهم داد کسانی که سید باقر را حذف کردند دوباره خودنمایی کنند

فرهنگیان اصلاح طلب شهرستان های بویراحمد و دنا در حسینیه الزهرا یاسوج گرد هم آمدند تا با شاخص ترین نامزد اصلاح طلب این حوزه دیدار کنند .
در این دیدار پس از شنیدن تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران تعدادی از فرهنگیان سخنرانی کردند که حوا و محور سخنان سخنرانان به اصلاحات و سرگذشت بویراحمد و دنا پس از ۱۲ سال بدون نماینده اصلاح طلب را مورد بررسی قار دادند .

به گزارش فصلی نو ، خانم شریفی مدیر بانوان حزب اعتماد ملی استان در این مراسم در ابتدا از معرفی محمد بهرامی به عنوان کاندید حزب اعتماد ملی شهرستان های بویراحمد و دنا خبر داد .
شریفی در ادامه به وضعیت تایید صلاحیت سید باقر موسوی اشاره کرد و گفت : ما نیز تا آخرین لحظه منتظر تایید صلاحیت سید باقر موسوی بودیم که متاسفانه تایید صلاحیت ایشان صورت نگرفت اما امیدواری ما زمانی شکل گرفت که دکتر بهرامی با شجاعت تمام در میثاق نامه قول داد که چنانچه سید باقر موسوی تایید صلاحیت شوند به نفع ایشان کنار خواهند رفت .
شریفی با کنایه به یکی از نامزدهای حوزه بویراحمد و دنا گفت : کسانی که برای گرفتن آرای اصلاح طلبان مدعی اصلاح طلبی هستند باید بدانند که اصلاح طلبی در عمل است نه شعار.
وی در ادامه ادعا کرد : ما به اندیشه رای می دهیم نه به فرد ،کسانیکه در زمان انتخابات ریاست جمهوری نماینده آقای احمدی نژاد بودند و یا در سال ۹۲ نماینده آقای ولایتی بودند ،اقای بهرامی نماینده دکتر عارف بود و مجلس جای سخنرانان نیست مجلس جای عملگراهاست.

رئیس مجمع اصلاح طلبان شهرستان بویراحمد در این جلسه با انتقاد از شورای نگهبان گفت : بسیار خرسندم که در این جمع پرشور و صمیمی حضور دارم و خوشحالم که با شما و کنار شما هستم اما حیف که این مجلس آیت الله هاشمی رفسنجانی ، سید حسن خمینی ،سید باقر موسوی را کم داردامیر کبیر بزرگ کشور آیت الله هاشمی رفسنجانی است .
سید رضا عسکری گفت : برخی فقط به دنبال پیاده کردن چهره ها و نخبگان اصلاح طلب از قطار انقلاب هستند که نشانه بارز آن سید باقر موسوی و دیگر چهره های این طیف فکری در انتخابات با رد صلاحیت های متعدد است این ها انسان های بزرگی را لکه دار کردند.
عسکری به وضعیت انختابات طی ۱۲ سال گذشته اشاره کرد و تاکید کرد : در دوازده سال گذشته ما محکوم به رای دادن به یک جریان خاص بودیم و امیدوارم که در این دوره همه در انتخابات آزاد باشند .
سید رضا عسکری به شرایط اصلاح طلبان در طی ۱۲ سال اخیر شاره کرد و گفت :اصلاح طلبان در همین شرایط هم ایستادگی کردند و صورت خود را سیلی سرخ کردند طی ۱۲ سال اخیر استان ما باید به توسعه می رسید ولی امروز مدام از توسعه نیافتگی صحبت می شود.
وی در ادامه به دو کاندیدای اصولگرا و مستقل حوزه بویراحمد کنایه زد و گفت : اگر می خواهید شهرستان ها یتان پیشرفت کند افرادی را که جلیلی و ولایتی کاندید شان بودند انتخاب نکنید و به حامیان دولت رای دهید .
رئیس مجمع اصلاح طلبان شهرستان بویراحمد اتحاد دو بویراحمد علیا و سفلی را لازم دانست و تاکید کرد :باید تحصیل کرده گان ،بانوان ،هنرمندان ،فرهنگیان ،بویراحمد علیا و سفلی همت کنند تا فصتی از ما گرفته نشود که به دست کسانی بیفتد که بزرگترین هنرشان حذف است.
سید رضا عسکری به خصلت های محمد بهرامی اشاره کرد و ابراز داشت: دکتر محمد بهرامی گرچه بر ایشان ظلم های زیادی روا شده است و بر ایشان توهین های زیادی شد اما شما بد اخلاقی ها را که از سوی برخی اعمال می شود با رای خود جواب دهید من مطمئن هستم که شما در ۷ اسفند جواب خوبی به این بد اخلاقی ها خواهید داد و خواهیم دید که دکتر بهرامی خلا سید باقر را پر خواهد کرد .
عسکری اصلاح طلبان را اصولگرایان واقعی دانست و افزود: اصولگرایان واقعی اصلاح طلبان هستند و اصولگرایانی که در این چند سال بر مستند قدرت بودند محافظه کار نام دارند.
رئیس مجمع اصلاح طلبان شهرستان بویراحمد با انتقاد از مجلس دوازده ساله اصولگریان گفت: در این دوازده سال تمامی دروازه ها و پولها جهانی برای کشور سرازیر شد و تنها چیزی که از آن عاید کشور شد تورم، گرانی، بی پولی و تحریم بود و ما نتوانستیم از تمامی این ظرفیتها استفاده کنیم و هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
در پایان این گردهمایی دکتر محمد بهرامی سخنانی ضمن تشکر از شورای هماهنگی اصلاحات اعلام کرد : بنده با توجه به اعتمادی که به این شورا داشته و دارم میثاق نامه ای را که به من دادند مطالعه و تمام مفاد آن را تایید و امضا نمودم و با حضور در این شورا اعلام نمودم طبق وعده ی قبلی در صورت حضور سید باقر موسوی در صحنه انتخابات از ادامه راه انصراف داده و از ایشان حمایت قاطعانه خواهم کرد .
محمد بهرامی گفت :از عزت بویراحمد دفاع خواهم کرد و اجازه نخواهم داد کسانی که سید باقر را حذف کردند دوباره خودنمایی کنند و من وظیفه دارم که از حق این مردم دفاع کنم ما باید دست به دست هم بدهیم و عزت بویراحمد را بر قله کوهها بنشانیم .
محمد بهرامی با اشاره به بیانیه سید محمد خاتمی ردیس جمهور پیشین ایران که در این جلسه قرایت شد گفت : از آقایان خاتمی و عارف تشکر می کنم و اقای عارف همیشه همانند یک چراغ راهنمای خوبی برای اصلاح طلبان بوده است ضمن اینکه از حزب اعتماد ملی و حزب کارگزاران نیز تشکر می کنم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • باران گفت:

  در جواب اسلام طلب انشاالله شمشیر امام زمان خودت رو نابود کنه
  من شرمم میشه از افرادی مثل تو که از اسلام برای منافع خودش سودجویی میکنه
  انشاالله دکتر بهرامی در این انتخابات قبول میشه تا روی افرادی چون شما سودجویان سیاه شه

 • علی گفت:

  اگه شما رفتین باید اون وقت بگیم صد شرف به حاج زارع

 • اسلام طلب اسلام طلب اسلام طلب گفت:

  اقای بهرامی ما نمیذاریم امثال شما در مساجدمونو تخته کنید، شمشیر امام زمان امثال شما رو نابود میکنه ان شاء الله

پربازديد