تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۲۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انصراف تنها کاندیدای زن استان در انتخابات مجلس

سیده زینب هاشمی یکی از کاندیداهای اصلاح طلب خوزه بویراحمد و دنا با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری در انتخابات پیش رو انصراف داد.
به گزارش سایت استان، متن بیانیه ایشان به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی
ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت
با عرض سلام و ادب با توجه به تعدد کاندیداهای موجود و تشتت آراء و عدم امکان هماهنگی های لازم در شرایط فعلی و گزینش کاندیدای اصلح برای همگان ، علی رغم همکاری شورای محترم ناگهبان و بسیاری از اقشار مختلف مردم و تشکر از آنان، بر اساس منطق مسئولیت انسانی جهت مصلحت عام اجتماعی تصور می کنم ایجاد یک فضای آزاد منطقی بهترین اقدام اجتماعی و مفید خواهد بود. لذا علی رغم برنامه محور بودن و اصرار اقشار مختلف برای تداوم ، مصمم به انصراف از ادامه فعالیت ها به عنوان کاندید دوره دهم مجلس شورای اسلامی شدم. لازم به یاد آوریست که این انصراف به هیچ وجه له یا علیه نیرو های موجود سیاسی در صحنه نمی باشد چرا که اعتقاد به تضارب آراء جهت ایجاد یک جامعه سالم و مترقی دارم.
بدیهی است اینجانب همچنان خدمت به مردم شریف عزیز را سر لوحه زندگی خود قرار خواهم داد و عزت و شرف استان و ایران سر بلند ، آرزوی اینجانب خواهد بود.
سیده زینب هاشمی

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد ارجمند گفت:

  چهره معصوم و دیالگ صادقانه نشان از ارب و بزرگواری شماست که در این مسابقه جای نداشت – قصد بی احترامی به زنانی که در مجلس هستند و کاندید هستند را ندارم ولی به این جملات دقت کنید((بر اساس منطق مسئولیت انسانی جهت مصلحت عام اجتماعی تصور می کنم ایجاد یک فضای آزاد منطقی بهترین اقدام اجتماعی و مفید خواهد بود.)) فکر می کنید منطق، منطق بله منطق وجود دارد. بنظر می رسد این واژه ها خیلی ارزشمند است و همه جا نمی شود بکار برد فقط می توان احسنت بگویم.

 • موسوی گفت:

  درود برشماخواهر بزرگوار کاردرستی کردی.

 • ناشناس گفت:

  بره بی قضا

 • شهر وند گفت:

  سالی که نکوست از بهارش پیداست .

 • ناشناس گفت:

  وش امدی پات سر قلبمون، کار عاقلانه ای بود

پربازديد