تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۲۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

محسن دلاویز از انتخابات مجلس کناره گیری کرد+متن انصراف

محسن دلاویز که تا روزهای آخر انتشار لیست اصلاح طلبان در این فهرست دیده می‌شد و در نهایت در لیست ۳۰ نفره جای نگرفت از انتخابات مجلس شورای اسلامی کناره گیری کرد.

متن کناره گیری محسن دلاویز از انتخابات مجلس دهم به شرح زیر است:

با یک دنیا شوق و انگیزه به عرصه انتخابات مجلس دهم آمدم. به عهد امید و خدمت.

با عنایت به اینکه در پروسه بررسى صلاحیت‌ها روز بیستم بهمن ماه تایید صلاحیت خود را دریافت نمودم، اما فرصت کوتاه باقیمانده براى ارایه ى برنامه‌ها، فعالیت و رایزنى بسیار اندک بود و صف جوانترهاى قدیمى عاشق خدمت دراز…!!!

گزنده گویى‌ها حتى در فضاهاى آکنده از “باور کهنه به ما “هم پراکنده بود و حسادت‌هاى تمام ناشدنى برخى خبائث هم از ما جلوتر و فرصت دفاع و تدبیر اندک …

از اینرو با سپاس و قدردانى از همه کسانى که در همین فرصت کوتاه با حمایت و دلگرمى‌هاى خود مرا مورد لطف خویش قرار دادند با سوگند و تاکید بر اینکه با یکایک شما عهد می‌بندم که از تلاش براى خدمت به میهن و مردمم در هر مسوولیتى هرگز کوتاهى نکنم و همچنان بر ارزشها و اصول خود پایبند و متعهد باشم از حضور در عرصه رقابت انتخابات دهم مجلس شوراى اسلامى انصراف می‌دهم و دل می‌سپارم به الطاف بیکران ایزد منان و با افتخار براى سربلندى کشورم در کنار همه مردم شریف ایران هفتم اسفند ماه پاى صندوق راى حاضر می‌شوم و از یکایک اعضاى ستاد خود، هواداران و بویژه جوانان عزیز می‌خواهم به هر وسیله که می‌توانند به شور و شکوه انتخابات یارى رسانند.

این شور، تلاش پرشعورىست براى فردا و سرنوشتمان.
براى آینده بهترمان، بى تفاوت نباشیم مردم عزیز.

امروز “امید” تنها سرمایه ى ما براى تحقق خواسته‌هاى مردم است. کسانى را برگزینیم که به مردم و رهبر و کشور عشق می‌ورزند پاى جوانان بایستند و راه حل واقعى و عملى براى مرتفع ساختن دغدغه‌هاى جوانان داشته باشند رایمان را به سیاستمدارانى بدهیم که به توانمندى جوان‌ها و سپردن امور به دست آنها باور عمیق و اعتماد داشته باشند. به درد آشنایانى که رفاه و معیشت مردم و عزت وطن را به عافیت طلبى و منافع شخصى و حزبى نفروشند. به پاکدستان شریفى که مبارزه اثرگذار و ریشه کنى فساد از هرنوعش را ارزش بدانند و بویژه در برابر مفسدین اقتصادى و ادارى ،مردانه بایستند و از حقوق مردم شریف ایران جانانه دفاع کنند.

انتخاب چنین وکلاى ارزشمندى هم حق ما و شماست و هم تنها فرصت آرامش و آسایش و پیشرفت ایران. این فرصت تاریخى را قدر بدانیم.

امروز، نخستین روز آینده ماست…

فرزند کوچک مردم ایران – محسن دلاویز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    ان شااله که علاوه بر تایید صلاحیت .یه شوک انتخاباتی خوبی باشه

پربازديد