تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۲۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال از رجایی نسب در پریکدان یاسوج

نامزد انتخابات بویراحمد و دنا گفت: برای اعتلای نام بویراحمد آمده‌ایم.
به گزارش کبنا، حجت‌الاسلام سید صدرالله رجائی‌نسب کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس که از سوی هیئت نظارت رد صلاحیت شده بود،از سوی شورای نگهبان تائید صلاحیت شد و در منطقه پریکدان یاسوج در جمع هواداران خود، به رقابت دهم بویراحمد و دنا برگشت.
رجائی‌نسب در جمع هواداران خود با قدردانی از مسئولان نظام، شورای تامین استان و شورای نگهبان، اظهار کرد: متأسفانه کام شماها تلخ و نگران شدید و لطف شماها در این مدت برای من کافی بود، مدیون شماها هستم و از همه سپاسگزارم.
نامزد انتخابات بویراحمد و دنا ادامه داد: امیدوارم در ادامه این مسیر که با هدف خدمت به شما مردم حضور پیدا کردیم. ما برای اعتلای نام بویراحمد آمدیم. برای ارائه خدمت بی‌منت و بی‌شائبه به این مردم آمدیم. برای برداشتن مرزبندی‌ها و امده‌ایم تا اعلام کنیم همه در کنار هم بردار و برابر هستیم.
وی افزود: ما مردم بویراحمد که نام و آوازه نیک داشتیم و داریم در این برهه حساس بعد از این انتخابات و به لطف خداوند بعد از ۷ اسفندماه و پس از آنکه مردم مشارکت عمومی در انتخابات داشتند، جشن پیروزی را برگزار خواهیم کرد و نام بویراحمد را در حد شایسته مردم بویراحمد و دنا اعتلا می‌دهیم.
این نامزد انتخابات مجلس با بیان اینکه برنامه‌های خوبی را تدارک دیده‌ایم، بیان کرد: قدم‌های خوب و بلندی را بر خواهیم داشت. مردم مستحق خدمت هستند. کارهای به جا مانده و عقب مانده زیاد هستند. انشاء الله عزت بویراحمد در انتخابات ۷ اسفند که با پیروزی ما رقم خواهد خورد به دست می‌آید.
رجائی‌نسب خطاب به مسئولان گفت: مسئولان امر انتخابات با نظارت دقیق جلوی هر گونه اجحاف و ظلمی را بگیرند.تا انشاء‌الله حق به حقدار برسد و آن کسی که شایسته و برای خدمت به مردم آمده است به مجلس راه پیدا کند.
وی تاکید کرد: به لطف خداوند با رعایت قانون و اخلاق مداری وارد رقابت انتخابات دهم خواهیم شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هاشمی گفت:

    درود برروحانی مبارز اقا سید مظلوم امید مظلومان به تو ست رجایی دوستت داشتتنی

پربازديد