تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۲۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: «میرشکار» گچساران و باشت هستم/ سنگ تمام طایفه بابا امیر شیخی برای تاجگردون

همایش بزرگ تاریخ، انقلاب اسلامی و طایفه بابا امیر شیخی در روستای چاه تلخ باشت برگزار شد.

به گزارش سایت استان، دکتر غلامرضا تاجگردون در این همایش گفت: هر کسی برای کاری تخصص دارد و ممکن است کاری که شخص دیگری با سرعت، دقت و مهارت انجام دهد شخص دیگر به زحمت و صرف زمان طولانی و با مشقت زیاد آن را به سرانجام برساند. به عنوان مثال، اگر از من خواسته شود از کوه بالا بروم به زحمت و بعد از ساعت ها  شاید به بالای کوه برسم

اما اگر میر شکار بخواهید بالای کوه رود با ترفندهای خاص خودش به سرعت و با کمترین زحمت به بالای کوه می رسد و آنچه از او خواسته اید را برای شما می اورد و الان اعلام می کنم من همان «میر شکار» گچساران و باشت هستم.

تاجگردون بیان داشت: نماینده توانمند کسی است که زبان سیاست را بداند و کار و پول و اعتبار برای منطقه بیاورد. کسی را انتخاب کنید که توسعه عمرانی منطقه را رقم بزند.

تاجگردون افزود: خوشحالم که در جمع این طایفه بزرگ حضور دارم. انتخابات خبرگان مهم است و دین خود را به فرزند شایسته استان حضرت آیت الله ملک حسینی که واقعا فرزانه و اندیشمند است ادا کنند و به وی رای دهند و سپس رای دوم را به کاندیدای مورد نظرتان در انتخابات مجلس دهید.

وی تصریح کرد: انتخابات مجلس مهم است و نباید به سادگی از کنار صندوقهای رای گذشت و این یک اشتباه استراتژیک است.

تاجگردون ادامه داد: با نگاه قومیتی نمیتوان برای مردم کار انجام داد و خدمت نباید برای قشر یا گروه خاصی انجام شود، خدمت را نباید در مسیر کوچه تنگ انداخت باید طوری باشد که نباید برخی احساس دلتنگی کنند. خدمت، مثل باران باید فراگیر و برای همه باشد ترک و لر نمیشناسد، قشقایی و بویراحمدی و باوی نمیشناسد، اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسد و باید برای همه باشد.

تاجگردون گفت: نگاه بدسیاسی و حذف بسیاری از افراد موجب شده بسیاری از فرصت ها را از دست دهیم. باید گذاشت تا اکثریت عاقل برای مردم در تصمیم بگیرند و مشکلات کشور را در خانه ملت حل و فصل کنند.

تاجگردون در جمع طایفه باباامیرشیخی گفت: برخی به من ایراد میگرفتند که چرا با طوایف دیدار و آن ها را تقویت می کنید و این کار را درست نمیدانستند و به جای آن دیدار خانه به خانه را پیشنهاد می دادند ولی من مخالفت کردم و گفتم این فکر پوسیده و غلط است به جای اینکه در پستوها بروم به وسط خیابان می آیم و اندیشه و برنامه هایم را برای همه عنوان می کنم هم برای پیرمردی که بزرگ یک خاندان است و هم برای آن رای اولی که دوست دارد تاجگردون را بیشتر بشناسند و این همان چیزی است که نظام مردمسالاری دینی می خواهد.

تاجگردون اظهار داشت: به من گفته اند فلان جا و فلان جا نرو مشکل ایجاد می شود ولی تاجگردون نماینده این مردم است و باید همه جا برود و مشکلات را ببیند. خانه پیرزن باباکلانی خانه امن من است و افتخار می کنم که بر سر سفره اش بشینم و درد دل او را گوش کنم.

وی با اشاره به حضور خود در این جمع بیان داشت: وقتی برای برنامه چاه تلخ اعلام آمادگی کردم باز هم گفتند که به آنجا نرو و مشکل ایجاد می شود ولی گفتم چاه تلخ نه تنها خانه امن من است بلکه خانه امن نظام و انقلاب و ایل باوی بوده و هست و طایفه باباامیر شیخی نه تنها ناامن نیست بلکه خانه امن ناموس خان باوی بوده است.

وی ادامه داد: من نماینده مردم هستم و باید برای دیدن و شنیدن مشکلات مردم از نزدیک و در بین آنها باشم.

تاجگردون خطاب به همه مردم به خصوص جوانان گفت: این انتخابات با هر کم و کیفی تا چند روز دیگر به پایان می رسد و باید با حفظ آرامش و وحدت برای اینکه نماینده شما از صندوق بیرون بیاید و بهتر و محکم تر از حقوق شما دفاع کند رای افزونتر و بیشتری نیز کسب کند. و این کار با حضورحداکثری و آرامش ممکن می‌شود.

تاجگردون با ذکر مثالی در خصوص توانمندی های و قابلیتها و تخصص افراد برای کارهای متفاوت گفت: ممکن است از من خواسته شود از کوه بالا بروم و این کار را می توان انجام داد اما به سختی و صرف زمان زیاد. ولی اگر همین کار از میرشکار منطقه خواسته شود به سرعت و با کمترین زحمت و انتخاب مسیر درست به بالای کوه می رسد.

نماینده گچساران و باشت در پایان گفت: کار نمایندگی مجلس نظارت، حرف زدن و داشتن زبان سیاسی و دفاع از حقوق مردم است که باید یک نماینده بلد باشد برای اعتبار گرفتن کجا برود و کجا نرود و مسیری را انتخاب کند که زود بتواند موفق شود و شما مردم باید کسی را انتخاب کنید که این مسیرها را بلد باشد. مردم عزیز باید برای شکار «میرشکارتان» را بالای کوه بفرستید. من میرشکار گچساران و باشت هستم.

تاجگردون دوبرابر دور قبل رای می‌آورد

فعال سیاسی و دانشجویی در همایش تاریخ ، انقلاب اسلامی و طایفه باباامیرشیخی که برای حمایت از آیت الله ملک حسینی و تاجگردون برگزار شده بود گفت: شرکت در انتخابات بنا به وصیت امام راحل و مقام معظم رهبری وظیفه دینی، ملی و اخلاقی است و مشارکت حداکثری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری اولی‌تر است و مردم با انتخاب فقیه عالیقدر و دانشمند فرهیخته و فخر استان حضرت آیت الله ملک حسینی برگ زرین تازه‌ای از انتخابات استان را رقم خواهند زد.

وحید محمدی تبار افزود: امروز سخن گفتن از اوصاف تاجگردون در این جمع شما مردم که بهتر از من او را می‌شناسید زیره به کرمان بردن است.

وی ادامه داد: ما شرمنده تاجگردون هستیم که می توانست بدون یک ریال هزینه و یک ساعت جلسه و وقت در لیست اصلاح طلبان پایتخت قرار گرفته و نماینده تهران باشد اما تاجگردون مصداق بارز کلام گهربار شهید بزرگ انقلاب آیت الله بهشتی است که فرمود ما شیفتگان خدمت هستیم نه تشنگاه قدرت.

این فعال سیاسی با اشاره به حوادثی که در این روستا اتفاق افتاد بیان کرد: امروز چهل روز از حادثه تلخ چاه تلخ می گذرد که کسانی می خواهند از بیرون، برادر را به جان برادر بیندازند و امروز با حضور تاجگردون آرامش، صلح و صفا پس از چهل روز در چاه تلخ برقرار شد و عموم طایفه و همه تیره ها در کنار هم حول محور وحدت شهرستان یعنی دکتر تاجگردون دست در دست هم در سال همدلی و همزبانی در کنار هم یکصدا وحدت و آرامش و امنیت را فریاد می زنند.

محمدی تبار اظهار داشت: نتیجه انتخابات به روایت همین جلسات و همایش ها مشخص است و تاجگردون چیزی حدود دوبرابر دور قبل خود مورد اعتماد و اقبال مردم قرار می گیرد و در این بین رعایت قانون، حفظ آرامش و امنیت به شدت توصیه می‌شود.

فعال سابق دانشجویی با بیان اینکه دو نوع نگاه حذفی و خدمت بی‌منت در حوزه انتخابیه گچساران و باشت وجود دارد تصریح کرد: نگاه حذفی با کاندیداتراشی، شایعه پراکنی، گزارش نویسی و سیاه نمایی هرگز مورد اقبال مردم قرار نمی‌گیرد اما نگاه خدمت بی منت دکتر تاجگردون با حمایت بویراحمد قهرمان پرور، قشقایی باتدبیر و باوی قدرشناس به فضل پروردگار پیروز است.

گزارش و عکس: مسعود آرام

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد