تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۳۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
فرشید چترآذر

بهرامی کاندیدی فراتر از قوم گرایی…

سایت استان: فرشید چترآذر

این روز‌ها با گرم شدن تنور انتخابات مجلس شورای اسلامی و مشخص شدن چهره‌های اصلی این کارزار در شهرستانهای بویراحمدودنا گمانه زنی‌ها درخصوص نماینده جدید این شهرستان بیش از پیش قوت گرفته و درواقع تا حد زیادی رویکرد اصلی و میزان آرای کاندید‌ها مشخص شده است!.
با درنظر گرفتن سوابق اجرایی، محبوبیت، مقبولیت، میزان توجه نگاه سیاسی و مردمی و همچنین بازخوردهای تبلیغاتی کاندید‌ها و میزان استقبال مردمی می‌توان تا حد زیادی فاصله بوجود آمده روزهای اخیر در میان میزان آرا کاندیدهای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های بویراحمد و دنا را لمس کرد.
با توجه به اتفاقات روزهای اخیر و اعلام حمایت طیف‌های مختلف سیاسی و مردمی از دکتر بهرامی باید اذعان کرد که در این دوره شاهد یک شگفتی بزرگ و انتخابی اصلح با آرای پاک و مردمی خواهیم بود.
در دوره گذشته دکتر بهرامی فارغ از هر جانب داری خاصی از سوی طیف‌ها و احزاب سیاسی توانست به سبب توانمندی‌های مدیریتی و اجرایی و مقبولیت در میان مردم بخش اعظمی از آرای شهرستان‌های بویراحمد و دنا را کسب کند.
حمایت‌های اعلام شده از سوی جناح‌های سیاسی به خصوص مجمع اصلاح طلبان از بهرامی مهر تاییدی بود بر جایگاه مردمی و البته فراطایفه‌ای این کاندید.
در روزهای اخیر و اتفاقات صورت گرفته در نقشه سیاسی انتخابات شهرستان‌های بویراحمد و دنا و به نوعی چنددسته شدن کاندید‌ها و پراکندگی آرا حوزه‌ها شاهد برخی اظهارنظر‌ها و پیش بینی‌ها درخصوص انتخاباتی مبنی بر طایفه گرایی و قوم گرایی خواهیم بود که همین امر به عنوان یک فرصت طلایی برای کاندیدهایی می‌باشد که نه به واسطه قوم گرایی بلکه به دلیل تعهد، تخصص و مدیریت صریح و بدیع همواره مورد توجه و مقبول عموم بوده است.
آرای بالای دکتر بهرامی در دوره پیشین انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان‌های بویراحمد و دنا مهر تاییدی بر این ادعا می‌باشد که ایشان نه از طرف طیف و حزبی خاص و نه به واسطه قوم گرایی و طایفه گرایی توانست آرای خالص و پاکی را به خود اختصاص دهد.
همین امر موجب آن است که امروز دیگر احزاب سیاسی دکتر بهرامی را به عنوان یک نیروی متعهد و متخصص و البته قابل اعتماد به عنوان گزینه نهایی خود معرفی می‌کنند.
در این دوره بسیاری از طیف‌های مردمی، احزاب سیاسی و البته نخبگان که از انتخاب‌های فامیلی و طایفه‌ای به ستوه آمده بودند دست به دست هم داده‌اند تا با حمایت قاطع خود از محمد بهرامی تابوی انتخابات طایفه‌ای و حزبی را شکسته و گامی ارزشمند در جهت تعالی و توسعه منطقه خویش بردارند.
بی‌شک در روزهای آینده و با نزدیک شدن به روز هفتم اسفند شاهد اعلام حمایت‌های دیگری از سوی احزاب و جوانان مختلف از دکتر بهرامی خواهیم بود و این ادعا بدان سبب است که باتوجه به مقبولیت و جایگاه مردمی ایشان و همچنین تقسیم آرای دیگر کاندید‌ها شاهد انتخاباتی پرشور و البته متفاوت از دوره‌های پیش خواهیم بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد