تاریخ درج خبر : 1394/11/29
کد خبر : ۵۳۳۴۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -
سعید ولایتی فر:

رویای حضور سید باقر تاریخ انقضا ندارد

لیست نهایی کاندیداهای تایید شده  بویر احمد و دنا اعلام شد و جای خالی سید باقر موسوی جهان آباد در این لیست به وضوح پیدا بود.
علیرغم امید بسیار مردم  قدر شناس بویر احمد و دنا شورای نگهبان به سید باقر اجازه حضور نداد.
چند روز پیش از اعلام نتایج نهایی صلاحیت نامزد ها مجمع اصلاح طلبان بویر و احمد و دنا اقدام به معرفی محمد بهرامی کاندیدای اصلاح طلب این حوزه به عنوان خروجی این شورا نمود ، این اقدام که با حرف و حدیث های بسیار و انصراف و استعفاهای متعدد همراه بود بنا به اعلام برخی منابع مورد تایید سید باقر موسوی نیست که البته در شرایطی شورا تصمیم به معرفی گزینه نمود که محمد بهرامی تنها کاندیدای بود که میثاق نامه مجمع را پذیرفت و از شانس بالایی برای پیروزی نیز برخوردار بوده است.
لیکن برخی اصلاح طلبان بویر احمد و دنا نیز گزینه خروجی شورا پیش از اعلام نهایی نتایج صلاحیت ها را  بی احترامی به سید باقر موسوی و به ضرر اصلاح طلبان می دانستند.
با اعلام نهایی لیست کاندیدا های مورد تایید شورای نگهبان نام حجت‌الاسلام سید صدرالله رجائی‌نسب در بین تایید شدگان به چشم می خورد .
ایشان که تفکراتی نزدیک به اصلاح طلبان دارد بالاخره توانست تاییدیه خود  را از شورای نگهبان بگیرد.
طبق شنیده ها سید باقر موسوی روز جمعه عازم بویر احمد است و باید منتظر ماند و دید ایشان چه تدبیری جهت پیروزی اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو اتخاذ خواهد کرد.
این روز ها جای خالی قوام فروزان کاندیدای اصلاح طلب که با ثبت نام سید باقربه احترام ایشان از حضور امتناع کرد بیش از پیش حس می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد