تاریخ درج خبر : 1394/11/30
کد خبر : ۵۳۳۵۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -
کامرانی در لیکک:

همه دردها را پا به پای شما کشیده‌ام/ از بزرگان طایفه اصلاحات تشکر می‌کنم/ بهمئی‌ها برای فرزندشان سنگ تمام گذاشتند

کاندیدای نهایی ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ در اولین نطق انتخاباتی خود در زادگاهش شهر لیکک به ایراد سخن پرداخت.

به گزارش سایت استان، دکتر علی کامرانی با تقدیر و تشکر از حضور آحاد مردم لیکک به خاطر خلق حماسه در حمایت از فرزندشان گفت: از مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ و شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان کشور به خاطر اعتمادشان سپاسگزارم.

کامرانی خطاب به مردم عنوان کرد: ویژگی های کامرانی که به تأسی از شرایط محیطی و بی آلایشی مردم‌اش بوده است مجمع اصلاح طلبان را مجاب نمود که مرا به عنوان کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ معرفی نمایند و امیدوارم جوابگوی این اعتماد و فرزند شایسته ای برای مردمم باشم.

وی اظهار داشت: که من از دردهای و مشکلات شما از آب شرب لیکک گرفته تا بی گازی حوزه ممبی و سرآسیاب یوسفی آگاهم چرا که تمامی این مشکلات ودردها را پا به پای شما چشیده ام و یقین بدانیدتمامی تلاش خود را در جهت رفع مشکلات مردم این خطه بکار خواهم بست و قول می دهم که هرگز به شما دروغ نگفته و تلاش کنم با اندیشه، تدبیر و خرد جمعی و همراهی با دولت تدبیر و امید بتوانم حلال حداقل بخشی از مشکلات اساسی شما باشم.

نامزد ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ از بزرگان طایفه اصلاحات استاد محمود منطقیان، دکتر سید قادر لاهوتی یاد کرد و گفت: از تمامی کاندیدهای اصلاح طلب و همچنین مهندس رستاد که بر ما منت گذاشتند و در این جلسه با ایراد سخنانی از فرزند شما کسی که قلب ودلش برایتان می تپد حمایت کردند تشکر و قدردانی می کنم.

کامرانی بیان کرد: ای کاش همه کاندیدها و جناح های سیاسی در صحنه بودند تا گرمی بخش انتخابات باشند و باعث اقتدار بیشتر نظام جمهوراسلامی باشند و ازاینکه هواداران آن کاندید ها به سمت فرزند خودشان نظر مثبتی دارند تشکر می نمایم

این نامزد اصلاح‌طلب در پایان گفت: امیدوارم که خدواند لطف و کرمش را بر فرزند شما و بر شما محقق گرداند از خدا می خواهم که اگر صلاح می داند قلوب شما را به سمتی ببرد که به نفع شماست و اطمینان می دهم که فرزند شما با لطف خدا و همت شما پیروز انتخابات است

قبل از شروع نطق انتخاباتی دکتر علی کامرانی آقایان اسفندیار نیک بین، دکتر زارع قلات، شعبان بهمئی (رئیس ستاد سید محمد موحد در لیکک) دکتر رئیسی سرآسیاب، رسول سنائی (شاعر) در حمایت از کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ سخنرانی کردند.
لازم به ذکر است در این همایش بزرگ چندین نفر از نامزدها و فعالین سیاسی اصلاح طلبان از جمله لطیف رستاد، زارع قلات، رئیسی سرآسیاب، مجید باقریان، موسی اخلاقی، سید نعمت الله صدوقی، مسلمی(رئیس مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ) و ….. حضور داشتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد