تاریخ درج خبر : 1394/11/30
کد خبر : ۵۳۳۵۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سپاسنامه منطقیان خطاب به مردم

به نام خداوند جان و خرد
سپاسنامه
مردم شریف و فهیم و رنج دیده شهرستان های بهمئی،چرام،کهگیلویه و لنده
سلامی به صفا و زلالی چشمه ساران و برگهای سبز باران خورده و دلهای پاک و خداجویان مشتاق ،بر شما باد.
سلام بر شما زنان و مردان و پیران و جوانان این دیار.
استقبال صمیمی و کم نظیر و خوبیها و مهربانیهای شما نسبت به این معلم رنج دیده و دردمند هرگز از یاد نمی رود و مهر و لطف شما در جان و دل من خانه کرده و ماندگار همه دورانهاست.
دوست داشتم خداوند بزرگ و مهربان توفیق دهد تا به عنوان خدمتگزاری بی رنگ و ریا در خدمت مردم زجر کشیده و دردمند این دیار باشم و با خدمت بی منت،دین خود را به همگان ادا نمایم و مطالبات و دردها و نیازهای مردم را بازگو نمایم و پی بگیرم،اما بازی سیاست و روزگار طرح دیگری در آستین داشت و سرنوشت را به گونه دیگری رقم زد.
من همواره به فقر و نیازهای اصلی زندگی مردم و بیکاری جوانان و توسعه نیافتگی استان و منطقه اندیشیده ام.توسعه یافتگی، عمران و آبادانی،رفاه مردم و اشتغال دانش آموختگان و جوانان،نیاز فوری و اولویت نخست جامعه است.امیدوارم مردم فهیم و عزیز ما در این انتخابات و در این برهه از زمان،بدون در نظر گرفتن شرایط و معیارهای قومی و منطقه ای با رای خود کسی را برگزینند که در آینده برای توسعه و عمران منطقه و اشتغال زایی و دفاع از حقوق مردم قدمهای مفید و سازنده ای بردارند و کمک کنند تا مردم و به ویژه جوانان ما در آینده از زندگی بهتری بهره مند شوند و تن به روزمرگی ندهند.و همه ما باید این را بخوبی باور کنیم که بهره مندی از نعمتها و زندگی خوب حق طبیعی و خدادادی یکایک انسانهاست.
در پایان از همه مردم خوب و شریف شهرستان های بهمئی،چرام،کهگیلویه و لنده که مرا با محبتهای بی ریای خود نواختند سپاسگزاری نموده و حلالیت می طلبم ،و برای یکایک این عزیزان از خداوند بزرگ آرزوی تندرستی و موفقیت و سربلندی دارم.والسلام
ارادتمند و کوچک شما
محمود منطقیان ۳۰/۱۱/۱۳۹۴

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ما گوش به فرمان شماییم تا حمایت قاطع خود را از دکتر کامرانی اعلام نمایی

 • محمد گفت:

  با سلام
  جناب استاد منطقیان
  من از طیف حضرتعالی هستم
  لطفا اجماع را بپذیرید و از دکتر کامرانی حمایت کنید.

 • عرفان1999 گفت:

  اقای منطقیان. شما رو مثل نگینی می بینم که در میان حلقه ای طایفه گرا اسیر شده اید. وقتی اقای وفایی اصولگرا فرماندار احمدی نزاد به خاطر دشت موری بودن گزینه شما بود همه ما نوجوانان اصلاحات به حیرت به عمل شما می نگریستیم.گرچه اقای لاهوتی هم در86 خوب نقش شما را بازی کرد. به امید روزی که منیت های اصلاح طلبان از بین برود

  • ناشناس گفت:

   برادر منطقیان ما سریاز تو هستیم وتو اولین و با صداقت ترین فرد جبهه اصلاحات می دانیم اگر نظر بر آقای وفایی داشتید هدف تان بهره گیری حداکثری از وضعیت موجود و پیروزی واقعی اصلاحات بود ولی چه کنیم که در صدر اسلام بعضی ها از سر نااگهی ناتوانی از تجزیه تحلیل بر روی حضرت علی شمشیر کشیدند و نگذاشتند دین اسلام به راه خود ادامه دهد . بعضی با کذب و ریا قران بر سر نیزه کردند که در جنگ شکست نخورند و ساده لوحان پذیرفتند و بعضی نیز یرای سهم خواهی بعد مرگش عثمان خواسته های خود را در پیراهن عثمان دیدند .من می دانم که نگاه شما به فرد خاص به خاطر این بود که بهترین گزینه برای قبولی بود ……..

پربازديد