تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۵۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

30 بهمن تاریخی‌ترین روز اصلاحات در بویراحمد/ سید باقر مردی که در قلب مردم بویراحمد تایید شد

مردم شهرستان بویراحمد امروز (30 بهمن) حماسه ای رقم زدند که تا سال ها در اذهان همه مردم استان باقی خواهد ماند.

به گزارش سایت استان، امروز صبح مردم شهرستان بویراحمد استقبالی بی نظیر از شخصیت محبوب شان انجام دادند که می تواند تاریخی ترین روز اصلاحات در بویراحمد پس از انقلاب باشد.

سید باقر موسوی مرد محبوب و دوست داشتنی شهرستان بویراحمد پس از آنکه نتوانست از فیلتر سفت و سخت شورای نگهبان عبور کند به یاسوج آمد تا تکلیف خیلی از مسائل انتخاباتی در این شهرستان مشخص شود.

وی  به طور قطع مهم ترین شخصیت در انتخابات پیش رو می باشد و به راحتی میتواند با حمایت از یک کاندیدا وضعیت انتخابات را تغییر دهد.

تعدادی از هواداران کاندیداهای مختلف با این امید که سید باقر از نامزدهای مورد نظرشان حمایت می کند در این مراسم حضور پیدا کردند که سید اصلاحات بویراحمد امیدواری آن ها را با جمله «به هرکسی که احساس می کنید اصلح تر است و شعارهای توخالی نمی دهد رای دهید»  تبدیل به یاس و نامیدی کرد.

30 بهمن 94 مطمعنا در یاد ها خواهد ماند، روزی که هزاران نفر برای استقبال از یک کاندیدای رد صلاحیت شده اما محبوب نشان دادند که اگرچه سید باقر موسوی توسط شورای نگهبان رد صلاحیت شد اما در قلب های جمع کثیری از مردم این شهرستان تایید تایید است.

عکس: ایمان اشکوه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمد گفت:

  هیچوقت سخنرانی محکم سید باقر در مقابل سید محمد خاتمی را فراموش نمی کنم ، او به جای چاپلوسی و تملق راه حقیقی بویراحمد را رفت . سید باقر مردی است که شرافتش قیمت ندارد و چنین مردانی در این روزگار نادرند.

 • فرشید مومن نسب گفت:

  جناب آقای سید باقر موسوی لطفا اصلاحات را به نابودی نکشانید. با سکوت شما سایتی همچون ……… در حال طرفداری به سمت زارع هست. در حینی که شما را بسیار دوست دارم ولی لطفا به احترام اصلاحات نگذارید اصلاحات به نابودی برود. لطفا گزینه مشخصی را انتخاب کنید. نگذارید این فرصت را از دست بدهیم.

 • حامد گفت:

  من به عنوان یک بویراحمدی سفلی از اقای موسوی سپاس گزارم که در مورد حمایت کردن از کاندیدها احساسی عمل نکرد و از هیچ کس اعلام حمایت نکرد چون من هیچ کدوم از کاندید های حاضر در صحنه را شایسته نمی بینم که اقای باقر خان بخواهد ازشون حمایت کنه افرین بر فکر و اندیشه شما تو در قلب های ما می مانی و تا می توانی در پایتخت برای پیشرفت استانت تلاش کن و غافل نشو از استانت دوست داریم

 • فریدون هاشمی گفت:

  سید باقر چه نماد زیبایی ده است از مردمداری و مقبولیت. چقدر این پدیده کم نظیر و ستودنی ست! سیدباقر که برای دفاع از حیثیت و حق این مردم حتی در برابر خاتمی که نماد اصلاحات بود ایستاد تا مرز اصلاحطلبی را محدود نکند! سیدباقر طراز بالاتری دارد از یک رهبر جریانی بنام اصلاحات. سید باقر سرمایه ی بزرگی ست. همه باید قدرش را بدانند.

 • ناشناس گفت:

  روزسی بهمن رااشتباها اسفند نوشته اید.انحصارطلبان باید به این درجه از فهم ودرک سیاسی رسیده باشند،که محبوبیت
  داشتن درمیان مردم امرانه وتحمیلی نیست،بلکه ناشی از عشق،محبت وصمیمیت درونی میباشد.زنده باد اصلاحات

پربازديد