تاریخ درج خبر : 1394/11/30
کد خبر : ۵۳۳۶۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر کامرانی: به آرمانهای اصیل اصلاح‌طلبی وفادار هستم/ اصلاحات از لنده خیز دوباره گرفت/ تصاویر

اصلاح طلبان کهگیلویه با همراهی دکتر علی کامرانی امروز صبح گام بلندی برای رقابت در عرصه سیاسی برداشتند.

به گزارش سایت استان، دکتر کامرانی نامزد اصلاحات کهگیلویه بزرگ در جمع شهروندان لنده گفت:اصلاحات زنده است و این زنده بودن در گرو توسعه سیاسی و فرهنگی است.

نامزد اجماع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ گفت: از تلاش های آقایان لاهوتی و منطقیان برای وحدت رویه سیاسی تشکر می کنم و امیدوارم تا چند روز آینده این اتحاد بیشتر و صمیمی تر شود.

علی کامرانی در پاسخ به شعار مردم لنده مبنی بر اتحاد اصلاح طلبان اظهار کرد:برای خروج از وضع موجود و در همین فرصت باقی مانده می بایست نگذاریم یکبار دیگر با بددلی و بی مهری مردم این شهرستان بزرگ را از جریان اصیل انقلابی و اصلاح طلبی دور کرد.

وی ادامه داد: با گفتمان اصیل اصلاح‌طلبی که همان گفتمان اصیل انقلاب است در خدمت همه مردم و جریانهای سیاسی وفادار به نظام هستم و برای حل مشکلات تمام تلاش‌مان را بکار می‌گیریم.

کامرانی اظهار داشت: خوشحالم که در شهر اولین ها حضور دارم، اولین شناسنامه استان و اولین مکتب خانه در استان در لنده بود و این دیار مهد تشیع کهگیلویه و بویراحمد است.

در این همایش دکتر رییسی نامزد دیگر اصلاح طلبان کهگیلویه با حمایت قاطع از کامرانی حضور خود را برای وحدت رویه اعلام کرد.

همچنین دکتر سید حجت الله هاشمی که در این دوره از انتخابات رد صلاحیت شد با اعلام آمادگی کامل و به نمایندگی از اصلاح طلبان لنده حضور تمام قد مردم کهگیلویه را خواستار شد و گفت:نباید اجازه بدهیم ارزشهای اصیل انقلاب و امام به نفع گروه خاصی و جناح خاصی مصادره شود و حتی از اصول گرایان واقعی و دلسوز لنده جهت حمایت از دکتر کامرانی دعوت می کنیم.

هاشمی که از اسرای جنگ تحمیلی و یکی از مدیران آموزش پرورش دوره اصلاحات است گفت:دکتر کامرانی تحصیلات بالای دانشگاهی دارد و یک تحلیل گر مسائل سیاسی است که امیدواریم اصلاح طلبان قدر این فرصت را بدانند و ازفرزند خودحمایت کنند

در پایان این همایش خانواده ضامنی های لنده میزبان اصلاح طلبان میهمان شدند که حدود نیم ساعت با بررسی وضعیت موجود و طرح شیوه های جدید تبلیغات سیاسی برای روزهای آینده ابراز امیدواری کرد.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • لیککی گفت:

    لیککی ها مگه میذارن اصلاحات بره. فقط به کسایی رای میدن که میدونن رای میاره. و اینطور میشه که اصلاحات رو به خاک سیاه مینشونن. مثل اون زمان که بزرگواری رو بردن. من که تا لیکک نماینده اون با دهدشت یکیه هیچ امیدی ندارم.

پربازديد