تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۷۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -

مقایسه عملکرد نمایندگان استان در مجلس/بزرگواری بیشترین نطق؛ زارع بیشترین عدم حضور

پایگاه اطلاع رسانی مجلس گرافی در گزارشی تحلیلی آماری وضعیت عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی را منتشر کرد که در این گزارش عملکرد سه نماینده فعلی استان کهگیلویه و بویراحمد در مقایسه با سایر نمایندگان قابل مشاهده است.
براساس گزارش های تحلیلی آماری عملکرد نمایندگان مجلس در تمامی حوزه ها منتشر شده است که سه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد شامل حجت الاسلام علی محمد بزرگواری نماینده شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ، غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا و غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت در این بررسی از لحاظ تعداد نطق ها، تعداد سوال از وزرا ، طرح های امضا کرده ، تذکرات ، طرح های ارایه شده ، شاخص عدم حضور مورد بررسی قرار گرفته اند.
در این بررسی به خوبی می توان عملکرد سه نماینده فعلی استان کهگیلویه و بویراحمد را به لحاظ تاخیر در جلسات مجلس ، غیبت، تاخیر و شاخص عدم حضوردر صحن علی مجلس را در مقایسه با سایرنمایندگان استان های کشور ارزیابی کرد.

گزارش‌های تحلیلی آمارهای زیر در آدرس majles.sociallab.ir در دسترس عموم قرار گرفته است.
جدول زیر مربوط به نمایندگانی است که بیشترین تاخیر و بیشتر غیبت را در صحن اعلنی مجلس داشته اند. همان گونه که مشاهده می کنید در این جدول نماینده بویراحمد و دنا بعد از دو نماینده اسلامشهر و تکاب دارای بیشترین غیبت در صحن علنی مجلس بوده است.

-11563

-11561

در جدول زیر هم تعداد نطق ها، سوال از وزرا، طرح های امضا کرده و موارد دیگر نشان داده شده است. بزرگواری با 9 نطق بیشترین تعداد نطق را در میان نمایندگان استان داشته است و زارعی و تاجگردون هر کدام 2 نطق داشته اند.

-11560

جدول زیر هم نموداری کاملی از عملکرد نماینده بویراحمد ارایه می دهد. موضوع جالب در خصوص این جدول این که، نشان می دهد غیبت زارعی در مجلس از 98 درصد نمایندگان بیشتر بوده است.
-11559

-11558

-11557

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امیر گفت:

    وقتی استان ما یکی از ثروت مند ترین استانهاست نیازی ب حضور زارعی در جلسات نیست ایشان باید ب کارخانه های خود سر کشی کنه ک میکنه وقتی نمیمونه بخواد بره مجلس وای از روز قیامت

  • لر اصیل گفت:

    زارع با این کارنامه دیگر جایی د ر مجلس ندارد

  • اصلاح طلب گفت:

    تبریک میگم به آقای زارع که خیلی با آقای بزرگواری فاصله گرفته و فاصله خودشو حفظ کرده، امیدوارم کرد با این آمار

پربازديد