تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۷۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -
مصطفی بسطامی:

دل نوشته یک جوان به سیدباقر موسوی

بالاخره نسیم خوش خبر عطرآگین از بام دنای سربلند برافراشته شد و سید قهرمان، سیدباقر موسوی رهبر اصلاحات بویراحمد و دنا که نماد عزت ، شرافت ، غیرت ، مردانگی و یکپارچگی برای مردمان این خطه از سرزمین ایران هست با دلی غمگین به دیار خود رسید،، دلی که سرشار از اندوه برای پدران ، مادران ، برادران ، خواهران ما بود! دلی که یک عمر برای سعادت و خوشبختی مردمان این مرزوبوم صیقل داده شده انگار امروز غمی سنگین را با خود به یدک می کشید!
امروز سید قهرمان با قلبی پرتپش برای آینده این مردم که سالهاست کرامت انسانی را به خود ندیده اند آرام و قرار نداشت! ای سید بزرگوار، قلب ما هم برای روزهای خوش گذشته بی قراری می کند! فقط فقط خدا را دیگر دارم که برایت صدا بزنم! سالهاست که صدای قلب ما خریدار ندارد! چه کسی باید بشنود این صدای یاری خواهی ما را…! کیست که باور کند سید بزرگ دلش پر از خون است! اما خداراشکر با آن روحیه رزمندگی ، ایثار ، بسیجی ، شجاعت که از کوه سربه فلک کشیده دنا به ارث برده است ایشان را دربرابر نامهربانی روزگار صبور و همچون خودش استوار ساخته است! این خصلت مردان باغیرت و فرزندان آریوبرزن است که در مقابل یورش نانجیب بیگانه استقامت می کند!
آری! این فرزند سردار رشید ایران زمین است! این فرزند مادران غیوری است که صدای لالایی بزرگ مردی و بزرگ منشی را در گوشش رقاصی کرده است! سید بزرگ ما اگر تو نیستی اما راه و منش شما همچنان پابرجاست! اگر تو نیستی تفنگ برنوی این سرزمین به ناله درمی آورد صدای عزت ، کرامت ، شجاعت را…!
اگر تو نیستی تفنگ با قدرت تو هست هنوز! امروز مردان و زنان مصمم تر از گذشته در راه آرمان های والایی گه به یادگار گذاشته ای برای عزت بویراحمد واحد درصحنه هستند! امروز توقع پدران ، مادران ، برادران ، خواهران و همه ی جوانان این سرزمین از سید عزیز اینست که در راه اعتلای جریان مقدس اصلاح طلبی همچنان مصمم تر از گذشته باشند چونکه تاریخ ثابت کرده است این جبهه مردمی اصلاحات است که دراه سعادت، کامیابی و کرامت انسانی مردمان این مرزوبوم گام برمی دارد!
یادگاران خودت در جریان اصلاحات بویراحمد ودنا برای ادامه راهت تلاش کرده اند همان کسانی که برای استواری راهت هزینه ها داده اند! همان کسانی که دلسوزان و یاران همیشگی شما بودند و هستند!
کسی باید در راه سیدباقر موسوی گام بردارد که هم درکلام و هم درعمل ناله ی برنوی پرقدرت دنا را نواخته باشد! سید عزیز یکبار دیگر با همان روحیه ی بزرگ منشی و شجاعت خود به همه ما بیاموز هنوز که هنوز است این راه اصلاحات است که برای کرامت واقعی ما روشنایی بخش خانه و چراغ راهمان است!
هرچند افراد معدودی است که دنبال انشقاق و استهاله ی اصلاحات طلبان هستند! همان کسانی که خودخواه هستند! همان کسانی که قائل به دموکراسی و رای اکثریت نیستند! به این دوستان با درس بزرگی خودت بیاموز که تشکیلات همیشه در سایه ی همبستگی و اتحاد و توجه به اصل فرآیند دموکراتیک موفق است…!

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد