تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۷۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

انصراف دومین کاندیدا در حوزه گچساران و باشت

فرماندار گچساران از انصراف دومین کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد.

عبدالرحیم رحیمی صبح امروز در گفت‌‌و‌گو با خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی و نمایش قدرت سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی یادآور شد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان‌دهنده پایبندی مردم به آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب بوده و این مشارکت در راستای ایجاد و تقویت امنیت، ثبات، رشد و توسعه هر چه بیشتر کشور در عرصه ‌داخلی و مناسبات بین‌المللی مهم و تأثیرگذار است.

فرماندار گچساران با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان افزود: دومین کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه گچساران و باشت با حضور در فرمانداری استعفای خود را به ستاد انتخابات مستقر در فرمانداری اعلام کرد.

رحیمی ابراز کرد: سید سلمان ستایش دومین کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این حوزه است که با حضور در فرمانداری انصراف خود را از ادامه حضور در صحنه انتخابات اعلام کرد.

وی تصریح کرد: پیش از این نیز حمید پورحسن دیل انصراف خود را اعلام کرده بود که تاکنون تعداد داوطلبین حاضر در صحنه انتخابات به 9 نفر رسیده است.

فرماندار گچساران با بیان این‌که همه عوامل اجرایی انتخابات طبق قوانین و با رعایت اصل بی‌طرفی به انجام امور محوله مشغول هستند، از همه مسئولان و عوامل اجرایی انتخابات خواست تا با ایجاد روحیه نشاط، آرامش و شور اجتماعی در میان تک‌تک مردم، شکل‌گیری انتخابات حداکثری را رقم زنند.

رحیمی افزود: انتخابات ایران در عرصه بین‌المللی رصد می‌شود که این مسأله سبب لزوم و ضرورت تلاش هرچه بیشتر برای حضور مردم که به فرموده مقام معظم رهبری حضور حداکثری است، می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مردم همیشه در صحنه گچساران همچون سال‌های گذشته حضور حداکثری در انتخابات خواهند داشت، تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات نشان‌دهنده پایبندی مردم به آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب است.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد