تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۸۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کنایه عجیب فولادی وندا به تاجگردون: نگفته لرزیدی و داری آدرس‌های غلط می‌دهی

کاندیدای مجلس دهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع هوادارن خود حرف های جالبی را خطاب به رقیب انتخاباتی اش بیان کرد.
علی فولادی‌وندا کاندیدای مجلس دهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت در جمع هواداران خود در منطقه بابکان گچساران گفت: ما منطقه‌ای هستیم، باند و گروه نیستیم ایرانی و اسلامی فکر می‌کنیم و سه نماینده محترم آینده استان کهگیلویه و بویراحمد باید با هم تعامل داشته باشند و به توسعه استان فکر کنند.

وی افزود: موضوعی را در خصوص رقیب انتخاباتی‌ام می‌گویم، من اصلا شما را به چشم رقیب نگاه نمی‌کنم تازه حرف نزدم و ته دل خود را باز نکرده‌ام کلامی نگفته‌ام ،نگفته لرزیدی و داری آدرس‌های غلط می‌دهی و خلاف اخلاق رفتار می‌کنی وای به روزگاری که حرف بزنم ولی صبر را پیشه می‌کنم.

فولادی‌ندا در ادامه با اشاره به جریان وفاق و همدلی اظهار کرد: این گردهمایی از سه ایل باوی، بویراحمد و قشقایی تشکیل شده همه این عزیران بزرگانی داشتند که ۱۸ ماه زحمت کشیدند تا سبب ایجاد وحدتی با عنوان پیشگامان وفاق و همدلی را ایجاد کردند.

کاندیدای مجلس دهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت تصریح کرد: به حول قوه الهی و پشتیبانی این وحدت، شما برنده انتخابات هستید شک نکنید برنده شما هستید تنها چهار پنج روز صبر کنید.

فولادی وندا با بیان اینکه آدمهای بزرگ و تفکر بزرگ سازندگان فرهنگ، عمران و توسعه هستند، گفت: با وجود سد کوثر در این منطقه باید با ایجاد تفرجگاه در قالب سکوهای قایق‌سواری، سرمایه‌گذاری در خصوص پرورش ماهی و آبزیان و استفاده از این ظرفیت ها برای ایجاد منطقه‌ای گردشگری از راه‌کارهای مطلوب برای توسعه این منطقه است.

کاندیدای مجلس دهم در حوزه انتخابیه گچساران و باشت افزود: باید تا سال ۱۴۰۴ سرآمد پیشرفت و توسعه در منطقه شویم واین یک وظیفه و برنامه پیش‌بینی شده است.

وی افزود: احداث کانال و آسفالت کردن منتی ندارد درسته چهارتا پارک و چمن مصنوعی ایجاد شده خوب است اما شکم گرسنه این‌ها را نمی‌فهمد برای اشتغال باید فکری کرد، برای ازدواج و جلوگیری از تعدد طلاق و آسایش رفاه و آسایش مردم باید فکر کرد.

فولادی‌وندا اشتغال را مهم‌ترین مشکل و خواسته گچساران و باشت برشمرد و گفت: گچساران سومین تولیدکننده اعتبار ارزی و ریالی کشور است حق ما بیش از این است باید تلاش کرد با وحدت پیش‌آمده من خادم شما هستم و این امورات را پیگیری می‌کنم.
منبع:آفتاب جنوب

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مرد گفت:

  آقای فولادی امسال بیشترین ضرر خواهی کرد ، اون دوستانی که دارن جیبتو خالی میکنن پس فردا نگاتم نمیکنن ،

 • بهلول گفت:

  آثای فولاد ی عزیز گیریم در هر سدی 50 یا 100 قایق به آب اندازی ، این راهکار تان برای رفع بیکاری قایقسواری است ؟ جان برادر آنکس که ترا مشاوره داده برای این طرحهای بزرگ ، چیزی از گردشگری بلد نبوده است . جناب فولادی با این اندیشه و طرحها میخواهی نماینده شوی ؟ جناب فولادی حرف بزن ، جان خودت حرف بزن . تامرد سخن نگفته باشه عیب و هنرش نهفته باشه

 • بهلول گفت:

  آقای فولادی هر کس مشاوره بهت داد برای پرورش ماهی در کنار سدهای شهرستان ، این را بدان که هیچی حالیش نبوده . عزیز دل برادر اراضی اطراف سد کوثر و چم شیر مناسب برا پرورش ماهی گرم آبی نیستن . چیز الکی نگو مرد صاحب طرح

 • بهلول گفت:

  آقای فولادی شکسته نفسی نکن عزیز دل برادر . حرف بزن هر طور که دوس داری . به والله اگه چیزی در چنته داشتی با این یاران و مشاوران پرخاشگر و کینه جویی که داری ، دمی آسوده نمی نشستی . برادر فولادی ترا به جدت حرف بزن چون تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد . پس حرف بزن و هنرت را نمایان ساز .

پربازديد