تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۸۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه حزب کارگزاران‌سازندگی کهگیلویه به حمایت از نامزد اصلاح‌طلبان

به نام خداوند

مردم شریف شهرستانهای بهمئی، چرام ، لنده و کهگیلویه

فرزندان شما در حزب کارگزاران کهگیلویه باور دارند:

1- احزاب سیاسی تاکنون مقطعی و موسمی بودند و تنها در ایام منتهی به انتخابات ظهور و نمود داشتند. حزب کارگزاران بنا بر ختم این رویه ی رایج ناصواب دارد. هر چند شاخه شهرستان حزب، در شهریور امسال شکل گرفت اما پایان انتخابات، آغاز فعالیت جدی و سازمان یافته ما خواهد بود. باور داریم با تقویت فعالیت های حزبی امکان به سامان رسیدن سپهر سیاست هموار تر می شود. راه رستگاری در سیاست، وجود احزاب قدرتمند برخواسته از لایه های پایین جامعه است. سعی خواهیم کرد به قدر وسعمان به اصول و قواعد حزبی ملتزم باشیم و مسیر ورود افراد توانمند را به حزب ، سد ننماییم.
2- حزب کارگزاران معتقد و ملتزم به همه اصول قانون اساسی است و به دو رکن جمهوریت و اسلامیت، که خواسته انقلاب شکوهمند بهمن 57 بود، التزام عملی دارد. در عین حال باور دارد که برای رفع اشکالات و نواقص موجود در ساختار سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، نیاز به اصلاحات گام به گام و تدریجی است. هر گونه ناهنجاری و ساختار شکنی مردود است. اصلاح نواقص مستلزم تلاش مداوم و زحمت و مرارت بسیار است.
3 – شهرستان های چهار گانه ما، در چاه ویل محرومیت به ستوه آمده اند. نه چرخ صنعت در آنها می گردد ، نه تجارت سودآوری دارند و نه کشاورزی قابل اتکایی. خیل عظیم جوانان توانمند اما بیکار، واژه توسعه را تنها در ته کتابهای درسی دیده اند. ما باور داریم پر کردن چاله های محرومیت فراتر از توان فردی است. قرار نیست وعده دروغ و شعار پوک سر دهیم که با انتخاب کاندیدای حزب، به ته خط محرومیت پرواز می کنیم. تغییر در وضعیت منطقه ما، مستلزم تغییر در مناسبات و سیاست های کلان ملی و بین المللی است. نماینده باید اولا خرد لازم را برای استفاده از عقل جمعی داشته باشد و در عمل به آن پای بفشارد، ثانیا توان انتقال مطالبات را به سطوح بالای حاکمیت داشته باشد و ثالثا بتواند عنان بر احساسات و هیجانات کاذب بزند و با بداهه نوازی و سخن ناسنجیده، منافع شهرستان را به باد فنا ندهد و آبروی شهروندان را محفوظ نگه دارد.
4- از مجمع تصمیم ساز و شورای مشورتی اصلاح طلبان به خاطر زحماتشان تشکر فراوان داریم. از صاحبان اندیشه اصلاح خواهانیم برای موفقیت در انتخابات، از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
5- دکتر کامرانی کاندید ما برای انتخابات مجلس دهم است. توان ایشان برای کشیدن این بار امانت مورد تایید ماست. به ما و ایشان اعتماد نمایید.

حزب کارگزاران شهرستان کهگیلویه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  سلام ودرود بر اندیشه وتفکر اصلاحات
  سلام ودرود بر بزرگان اصلاحات کهگیلویه بزرگ
  ما با تمام قوا از دکتر کامرانی گزینه اجماع حمایت میکنیم..وطرفدار کسانی که با پول کثیف و وعده تو خالی از مردم رای میگیرن نیستیم

 • انتقاد از روابط عمومی ستاد دکتر کامرانی گفت:

  لطفا برنامه سخنرانی هر شهر را 2 روز قبل در سایتهای استان اطلاع رسانی کنید تا مردم در جریان قرار گیرند.
  لطفا عکسهای مراسم سخنرانی را در همه سایتهای استان منتشر کنید.
  لطفا از چهره های مهم منطقه ای و افراد انصراف داده و رد صلاحیت شده برای حمایت از دکتر کامرانی برای هر منطقه دعوت کنید.
  لطفا بیانیه احزاب اصلاح طلب در حمایت از دکتر کامرانی را در سایت های استان و در اجتماعات بخوانید تا مردم متوجه بشوند کاندیدای اصلاحات فقط دکتر کامرانی است.

  تصاویرواخبار سخنرانی دکتر کامرانی را برای سایتهای:عصر دنا/سایت استان/بویرنیوز/کبنانیوز/تابناک استانی/آوای ماغر/کهگیلویه/خبرلنده/پایگاه خبری چرام/راک نیوز بفرستید

 • اصلاحاتی گفت:

  درود بر اصلاحات. درود بر تفکر ناب و بی آلایش روشن اندیشی. با توکل بر خدا و همت جمعی و رای به دکتر کامرانی ما پیروزیم.

پربازديد