تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۸۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -
رستاد در جمع هواداران کامرانی در لیکک :

ما نه قدرت بازو داریم و نه پول در ترازو/پولها را بگیرید و بخورید که از شیر مادر حلالتر است

لطیف رستاد از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: عزیزان بیایید همدیگررا دوست داشته باشیم و حرمت بگذاریم و همدیگر را از منظر انسان بودن و خلیفت الله بودن احترام بگذاریم.

وی که در جمع هواداران کامرانی در لیکک سخن می گفت، افزود: خدایا به ما توان بده که بتوانیم همدیگر را تحمل کنیم، دوستان عزیز من به نوبه خودم ضمن احترام به رأی و نظر شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان کهگیلویه صمیمانه ورود دکتر کامرانی را به عرصه انتخابات تبریک می گویم.

رستاد گفت: رقبای ما فکر کردن یا فکر می کنند که اردوگاه اصلاح طلبی با یک نفر یا دونفر که رد صلاحیت بکنند، یا عرصه را فراهم نکنند برای اینکه اینها بتوانند دیدگاه و برنامه های خود را پیاده کنند، فکر می کنند این اندیشه بزرگ که عمری به بلندای تاریخ دارند می توانند با یک رد صلاحیت آن را محکوم بکنند و به حاشیه ببرند .

وی افزود: من تشکر می کنم از همه دوستانی که در این جلسه تشریف آوردین و این جلسه بزرگ را ورق زدین. ما نه قدرت بازو داریم و نه پول در ترازو، ما فقط امیدوار هستیم به اندیشه های بلند، به عزم راسخ به اراده های خلل ناپذیر و به این جوانانی که امروز آمدند که بعد از سالها شکستهای پیاپی در کهگیلویه بزرگ این تابو را با اراده خود بشکنند.

لطیف رستاد گفت: آنهایی که فکر می کنند راه توسعه کهگیلویه بزرگ از تزویر، حقه ، از پولهای باد آورده از ثروتهای هنگفتی که هیچ حساب و کتابی پشت آنها نیست این راه توسعه از آن می گذرد خیال باطلی است. توسعه کهگیلویه فقط و فقط از اندیشه های بلند و عدالت خواهانه عبور می کند. کاش یک حسابرسی دقیق بدون از حب و بغض در این مملکت به خصوص در استان ما بود تا حساب کار خیلی ها مشخص می شود .آنهایی که ثروت خانوادگیشان میلیارها تومان است بیایند بررسی بکنند و ببینند بزرگان جریان اصلاح طلبی این استان از صدر آنها سید باقر موسوی ، ضیاء الدین رضا توفیقی و نهایتاٌ همین دکتر کامرانی چقد سرمایه دارند؟

این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: دوستان ،امروز چیزی که ما نیاز داریم و به عنوان یک ضرورت است اینست که ما همه با هم برای روز ۷ اسفند تمام تلاش خود را بکنیم و نگذاریم کسانی که این نسخه نا میمون را برای ما پیچاندن به اهداف خودشان برسند. این امر هم دور از دسترس نیست مشروط بر اینکه همه ما دست به دست هم بدیم و تلاش و فریب تبلیغات پوچ و بی اساس رقبا را نخوریم . کوشش بکنیم چرا که ما به یک دانه رأی نیاز داریم، این رأی ممکن است از طرف یک مدیرکل یا یک چوپان این شهرستان باشد.

وی گفت: آی مردم این آقایان، این روزها دست یه یک سری بازیهایی می زنند که با حرمت و آبروی همه شماها بازی می کنند . مواظب باشید کامرانی پول ندارد اما رقبای ما شبهای آخر متوسل می شوند به باورهای مذهبی مردم و در کنا اینها از ضعف و فقر و نداری مردم سوء استفاده می کنند و با عرض پوزش احتمالا به بعضی از خانواده ها پول بدهند . اینجا عرض می کنم من به عنوان فرزند روستا زاده و به عنوان برادر کوچک شماها درخواست دارم این پولها را بگیرید و بخورید که از شیر مادر حلالتر است ولی خداییش به آنها رأی ندهید.

رستاد در حمایت از کامرانی بیان داشت: دکتر کامرانی می خواهد با کسی رقابت کند که هنوز جوهر مدرک لیسانسش از دانشگاه آزاد بهبهان خشک نشده است.

رستاد تاکید کرد: رسالت این امر و تحقق این شعار به عهده نسل جوان است لذا جوانان باید مواظب باشند با تمام توان در مقابل خواسته ها ی نا حق والدین بایستید و بگذارند این تابو در کهگیلویه شکسته شود ، بگذارید با اندیشه شکسته شود، غافل نشوید و با همین شور و حرارت تا پایان زمان انتخابات حضور داشته باشد و دیگر اینکه مواظب پولهای کثیف باشید.

بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  درود بر مرد نتر و باغیرت

 • saeed گفت:

  جناب آقای رستاد بنده حرف شما رو صددرصد قبول دارم ولی هیچوقت آقای کامرانی رو قبول ندارم چون آقای لاهوتی سر اصلاح طلبان بویراحمد رو شیره مالید و نیرویی که اصلا کاربلد نیست رو معرفی کرده پس از شما انتظار دارم که از آقای کامرانی سوال شود چقدر در حوزه های اقتصادی و عمرانی فعالیت دارد چون ما نیازی به تاریخ نداریم

 • رحیم بهرام نیا گفت:

  مرسی رستاد

 • سپهر اسلامی گفت:

  گرچه با اندیشه های سیاسی اصلاح طلبان بسیار مشکل دارم ولی پولهای بادآورده و کثیف دو نامزدی که خود را به جریان اصولگرایی چسبانده اند ، از مشکلات اصلی برای انتخاب فرد اصلح میباشد.

پربازديد