تاریخ درج خبر : 1391/08/28
کد خبر : ۵۳۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

سارقان طلا در یاسوج دستگیر شدند

سایت استان: فرمانده نیروی انتظامی بویراحمد از دستگیری سارقان 600 میلیون ریالی طلا در یاسوج توسط مأموران کلانتری 11 این شهر خبر داد.

علی کاشانی اظهار کرد: سه سارق نوجوان که با سرقت 600 میلیون ریال طلا قصد فروش آن‌ها را به قیمت 150 هزار تومان وجه نقد داشتند، توسط مأموران کلانتری 11 شهر یاسوج دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی بویراحمد گفت: در پی اعلام وقوع سرقت مقدار زیادی طلا از یک منزل در شهر یاسوج به پلیس، بررسی موضوع و شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان سرقت در دستور کار قرار گرفت.

کاشانی در ادامه تصریح کرد: در حین انجام مأموریت مأموران کلانتری 11 یاسوج موفق شدند عوامل این سرقت را که سه نوجوان کمتر از 15 ساله سن داشتند را دستگیر کنند.

فرمانده نیروی انتظامی بویراحمد گفت: این سه سارق ناشی قصد فروش 600 میلیون ریال طلا را به یکی از طلا‌فروشی‌های شهر یاسوج با ارزش 150 هزار تومان داشتند که با هوشیاری مأموران دایره تجسس کلانتری 11 یاسوج دستگیر شدند.

منبع:فارس

این مقام انتظامی با اشاره به ضرورت هوشیاری شهروندان تصریح کرد: شهروندان با به بکار بستن توصیه‌های پلیس و همکاری با نیروی انتظامی می‌توانند از بروز زمینه‌های جرم و بزه‌کاری بکاهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ستار گفت:

    نیروی انتظامی تشکر تشکر ،زحمات شما را تبریک میگویم اجرکم عندالله

پربازديد