تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۹۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بهرامی: با مدیران ضعیف برخورد می کنم

کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قول می‌دهم اگر مسوولیتی بر عهده گرفتم با مدیران ضعیف برخورد کنم ، گفت : مطمئن باشید هیچ کدام از مدیران اجرایی نمی‌توانند کلاه سر من بگذارند.

محمد بهرامی در مراسم افتتاح ستاد خود در مارگون با بیان اینکه عده‌ای از نمایندگان چوب لای چرخ دولت می‌گذارند افزود : این افراد چون احساس می‌کنند منافع حزب و گروه آن‌ها در این است که منافع مردم را نادیده بگیرند دست به چنین اقداماتی می زنند.

کاندیدای انتخابات دهم مجلس در بویراحمد و دنا با بیان این مطلب که هر جا نخبگان حضور داشته باشند قطعا خطا پایین است ادامه داد : دلیل این امر آن است نخبگان می‌توانند برنامه‌هایی برای نجات کشور داشته باشند.

وی تصریح کرد : یکی از ایرادهای مدیران ما این است که برخی اجرایی هستند و علم و دانش کافی ندارند و برخی نیزعلمی هستند و از توان اجرایی لازم برخوردار نیستند.

بهرامی تاکید کرد: به رغم آنکه مردم مرا به عنوان مدیر اجرایی می‌شناسند باید از بنده انتظار داشته باشند که خود من دارای تئوری باشم تئوری‌هایی که نشات گرفته از مدلهای موفق جهانی و متناسب با استان باشد.

وی یادآور شد: مناطق لوداب و مارگون از نظر آگاهی و شعور اجتماعی و علمی مردمان مستعدی هستند اما در همه موارد در حق آن‌ها اجحاف شده است.

بهرامی با اشاره به دوران مدیریتش بر شهرداری یاسوج گفت: با اینکه آن زمان نه نماینده بودم و نه استاندار باز هم سهم منطقه مارگون را در بخش اشتغال دادم و هر کس منکر می‌شود بیاید و اسناد و مدارک آن را از نزدیک ببیند.

وی ادامه داد: یکی از مطالبات مردم و جوانان این منطقه بحث ورزش است و بنده در این بخش همانند گذشته کوشا خواهم بود و شما به خوبی دیدید که فوتبال در این استان با من آمد و بعد از رفتن من نیز تمام شد.

این فعال سیاسی اظهار داشت : سهم ما از اعتبارات کشور پایین است و در بودجه سال ۹۴ حدود ۴۰ درصد از اعتبارات شهرستانهای بویر احمد و دنا را نیز به شهرستان گچسااران و باشت دادند.

وی یادآور شد: از آنجایی که در شاخص‌های توزیع اعتبارات جمعیت، محرومیت و پراکندگی معیاراست پس لوداب، مارگون و زیلایی باید دارای بیشترین شاخص‌ها باشند اما متاسفانه ما در سطح ملی کسی را نداریم که حقوق این مناطق را مطالبه و پیگیری کنند
عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • چویل دنا گفت:

  جناب آقای بهرامی درمطالب فوق الذکراغراق کرده ای!!!همانطوری ک فرمودی جنابعالی ازنظراجرایی توانمندهستی و به نظرماهمان شهرداربودن بیشترب تیپ شمامیخوره تانماینده مجلس بودن…!!

 • ناشناس گفت:

  وای چقدر اعتماد به نفس بالاست

 • ناشناس گفت:

  اول باید قبول بشی جیگر،بعد کری بخون

 • سبحانی گفت:

  دوست عزیز! جناب بهرامی
  خداوکیلی اگر به شعار نخبه گرایی اعتقاد داری ول کن بذار یکی مثل پرفسور نیکبخت که نخبه بوده و توی گلاسکو بریتانیا تحصیل کرد ه و اولین داروساز استان بوده و … بره مجلس حداقل یه ظاهر کدخدازاده ای داره نماینده ی وزینی برای مردم بویراحمد باشه.. توی مثلا مگه هنر کردی که چهارتا عضو شورای شهر انتخابت کردند به عنوان شهردار؟ نیکبخت از بین صدها متخصص انتخاب شد برای مدیریت دانشگاه سه استان مختلف و در سه دوره ریاست جمهوری کار کرد. .. استخدامهات توی شهرداری هم سابقه ش روشنه ککا! .. من اصلاحات هم خو ورباختی! د ول کن!

 • جمشید گفت:

  امیدوارم که قبول بشی چون شایسته هستی

 • علی گفت:

  بنده خدا مهلی دلت خشه …بل تا قبول وابه اوسو ای گپل بزن …اینه اطمینان داشته بو تییت مجلس نیبینه

 • ناشناس گفت:

  فعلا نه به داره. نه هم به باره

پربازديد