تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۹۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

کاندیدای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان در حوزه بهبهان و آغاجاری شد

شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان محمود رضا ضرغامى را به عنوان گزینه نهایی اصلاح طلبان حوزه بهبهان،اغاجاری و حومه معرفی نمودند.
در ادامه پیوستن اقشار مختلف مردم و گروه های مختلف سیاسی به کاروان محمود رضا ضرغامی، شب گذشته و در دومین شب تبلیغات انتخاباتی،چهره های شاخص اصلاح طلبی به موج عظیم این روزهای ضرغامی پیوستند و با ایشان بیعت نمودند و همچنین آقای دکتر دهملایی به همراه تنی چند از فعالین سیاسی و اعضای محترم شورای شهر با حضور در ستاد انتخاباتی ضمن اعلام حمایت رسمی خود از ایشان،به ایراد سخنرانی پرداختند.
شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان تلاش کرد با امید و همگرایی پس از انتخابات ۹۲ که با ائتلاف نیروهای اعتدال گرا منجر به روی کارآمدن دولت تدبیر و امید شد، گام دوم را در انتخابات مجلس شورای اسلامی محکم بردارد. انتخاب گزینه ها بر اساس همدلی، انسجام و تقدیری است که همه جریان ها و تشکل های سیاسی و شخصیت های حقیقی و حقوقی آزادی خواه، استقلال طلب و پیشرفت خواه بر آن تاکید داشته و واقع بینانه ثبات، امنیت و پیشرفت همه جانبه کشور را در نظر دارند؛ راهی که آغاز شده و ادامه خواهد یافت. راهی که اکنون در آستانه انتخابات منجر به تشکیل شورای عالی سیاستگذاری شد.
شورای عالی سیاستگذاری کوشید تا با تعیین شاخص های دقیق و علمی، ضابطه را به جای رابطه قرار دهد. باید گفت که در برخی حوزه ها تعداد داوطلبان تایید صلاحیت شده، بیش از تعداد مورد نیاز برای مجلس بود. شورا نیز با سعه صدر نیروهای شایسته را فراتر از تشکل های رسمی، گروه ها و احزاب اصلاح طلب که همگی مورد تایید قرار گرفتند، انتخاب کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد