تاریخ درج خبر : 1394/12/01
کد خبر : ۵۳۳۹۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -
امین پناهیان مفرد

ما جوانان اصلاح طلب …..

اصلاح طلبی یک ایدئولوژیست که بر اساس اصول متفاوتی از قبیل آگاهی ، پایبندی به اصول اخلاقی ، رسیدن به دموکراسی، احترام به خرد جمعی ، دوری از جبهه گیری کورکورانه و اصلاح جامعه بر اساس اصلاح فکر خود استوار است و این اصول می رساند که یک اصلاح طلب باید با آگاهی و بینش بالا در مورد فرایندها ی در حال گذر منطقه، کشور و جهان با رعایت کامل اخلاق و اصول اخلاقی برای رسیدن به دموکراسی تلاش کند . و با احترام به خرد جمعی و پذیرش هر نتیجه ای که محصول انتخابات آزاد است. به دور از هیچگونه جبهه گیری کورکورانه با اصلاح تفکرات غلط خود جامعه را برای رسیدن به کشوری پویا یاری نماید.
در هفته ای که گذشت شورای هماهنگی و مجمع اصلاح طلبان شهرستانهای بویراحمد و دنا با به گار گیری اصول مهم اصلاحات ، با آگاهی کامل از شرایط موجود در منطقه ، در حرکتی کاملا دموکراتیک و همراه با اخلاقیات در راستای منافع اصلاحات و همچنین منطقه ، محمد بهرامی را به عنوان کاندیدای جبهه اصلاحات در این حوزه انتخابی معرفی نمودند.
و اینک ما جوانان اصلاح طلب شهرستانهای بویراحمد و دنا این انتخاب شایسته را به تمامی دوستداران اصلاحات تبریک عرض می نماییم و با تشکر و قدردانی از مجموعه فهیم شورای هماهنگی و مجمع اصلاح طلبان ، در مسیر اعتلای اصلاحات و عمل به اصول مقدس اصلاح طلبی قدم برداشته و همسو با شورای مرگزی اصلاحات در روشن نگه داشتن چراغ اصلاح طلبی از هیچ تلاشی دریخ نخواهیم کرد.
ما جوانان اصلاح طلب شهرستانهای بویراحمد و دنا در نبود سید مان ، سید باقر موسوی که همانا شناسنامه بی بدیل اصلاح طلبی در استان می باشد ، جهت پویا شدن جریان اصلاح طلبی بعد از 12 سال در شهرستانهای بویراحمد و دنا در کمال ادب و احترام به دیگر کاندیداها و با شعار زنده باد مخالف من و در راستای انتخاب صحیح و دموکراتیک مجمع اصلاح طلبان محمد بهرامی را به عنوان کاندیدای انتخابی خود معرفی می نماییم.
و در پایان از همه دوستان و هفکرانمان مصرانه میخواهیم که تمامی گرایشات فردی و قومی را کنار گذاشته و به دور از جبهه گیری های کورکورانه با تصمیمی با اقتدار در جهت حفظ وحدت، تمامی تلاش و کوشش خود را جهت پیروزی اصلاحات در انتخابات 7 اسفند به کار گیرند تا به امید خداوند متعال مجلسی همراه، همسو و همگام با دولت تدبیر و امید داشته باشیم و شاهد چرخش هر چه سریع تر چرخ پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان ایران اسلامی باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد