تاریخ درج خبر : 1394/12/02
کد خبر : ۵۳۴۰۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

شق‌القمرها را در ۴ سال اخیر دیدیم / پیام انتخابات امسال عزت است

ستار هدایتخواه نامزد انتخابات بویراحمد و دنا در کبگیان سخنرانی کرد.
هدایتخواه در جمع مردم منطقه کبگیان حاضر شد و با آن‌ها در زمینه موضوعات مختلف سخن گفت.
وی در جمع مردم چیتاب اظهار کرد: در همه دوره‌هایی که آمدم حضورم برای هوای نفس نبود و تنها به وظیفه و تکلیفی که بر عهده‌ام گذاشتند عمل کردم.
این نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: برای آمدن به صحنه خودم تلاش نکردم بلکه از تهران گرفته تا همه جای استان و این شهرستان نیروهای گفتمان از من خواهان حضور در صحنه بودند.
هدایتخواه افزود: امروز وقتی تمثال مبارک شهید اورنگ‌ها را می‌بینیم باید به خود بیاییم و وظیفه اصلی را در مجلس انجام دهیم و به دنبال کارهای شخصی خود نباشیم.
این نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در دوره گذشته هم باری از دوش ما برداشته شد و از سوی دیگر همه به شق‌القمرها پی بردند!
وی با بیان این که همه زندگیم را وقف ترویج آرمان شهیدان کرده‌ام، افزود: در ۸ سال نمایندگی مجلس به معنای واقعی نماینده بودم.
عضو شورای ائتلاف اصولگرایان بویراحمد و دنا با اشاره به برخی خدمات انجام شده در دوران نمایندگی‌ خود، افزود: کلنگ‌زنی کارخانه سیمان مارگون، ورزشگاه 15 هزار نفری و بیمارستان 200 تختخوابی یاسوج، چهارخطه کردن جاده‌های اصلی، افتتاح جاده یاسوج به بابامیدان، گازرسانی به روستاها، پروژه‌هایی در جهت رونق کشاورزی و توسعه شاخص‌های بهداشتی و آموزشی از مهمترین کارهای انجام شده بود.

در این دیدار دکتر جاودان سیرت مدیرکل سابق بهزیستی اظهار کرد: مردم در این دوره با انتخاب خود عزت را فریاد می‌زنند و پیام انتخابات امسال بازگشت به عزت است.
غلامعلی حبیبی‌منش هم با اشاره به خصوصیات هدایتخواه اظهار کرد: هدایتخواه از همه نظر چه تدین و چه صداقت و چه تخصص کاندیدای اصلح شهرستان‌های بویراحمد و دنا است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اصلاح طلب گفت:

    هشت سال قبل چی. نظرت راجع به اون چیه، راستی از کمیسیون فرهنگی تعریف کن، چیکار میکردین،اقتصاد و سیاست واشتغال که توی کارت نبود، فرهنگ رو چیکارش کردین؟ خوب شد،؟

  • دلواپس گفت:

    دوران اصولگرایی وافراط به پایان رسیده، 7 اسفند یک نه بزرگ را خواهید دید

پربازديد