تاریخ درج خبر : 1394/12/02
کد خبر : ۵۳۴۰۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

هاشمی:اگر نمایندگان قبلی کار اساسی انجام می دادند الان این همه جمعیت بیکار نداشتیم

عدل هاشمی پور با بیان اینکه تنها چیزی که مرا ترغیب به کاندیداتوری مجلس کرد، نظارت بر اجرای قانون، ایجاد تحول اقتصادی در شهرستان و بحث اشتغال جوانان بوده است، افزود: من آمده ام تا کهگیلویه بزرگ را از بن بست و محرومیت نجات دهم.
عدل هاشمی پور نامزد اصولگرا حوزه کهگیلویه با حضور در ورزشگاه شهر لیکک مورد استقبال گرم و بی سابقه ای قرار گرفت و جمع زیادی از مردم شهرستان لیکک با حضور در این برنامه حمایت خود را اعلام کردند.
هاشمی در این برنامه اظهار داشت: دشمنان در جنگ ۸ ساله محاصره اقتصادی و تحریم های ظالمانه شدیدی علیه ما اعمال و مشکلات زیادی را بر کشور ما وارد کردند اما علی رغم این همه مشکلات کشور ما خوب عمل کرد و همه توطئه های دشمنان را خنثی نمود.
وی با بیان اینکه تنها چیزی که مرا ترغیب به کاندیداتوری مجلس کرد، نظارت بر اجرای قانون، ایجاد تحول اقتصادی در شهرستان و بحث اشتغال جوانان بوده است، افزود: من آمده ام تا این شهرستان را از بن بست و محرومیت نجات دهم.

نامزد دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دوکار اساسی و زیر بنایی در این شهرستان انجام می دهم، تصریح کرد: تحول اقتصادی را در منطقه و شهرستان ایجاد و سفره بیکاری برای همیشه جمع خواهد شد.
هاشمی با بیان اینکه شهرستان لیکک ظرفیت های خوبی دارد، تاکید کرد: تمام استعداد و پروژه های کهگیلویه بزرگ از معدن فسفات چرام تا معدن نیترات دیشموک، سدمارون، سدکوثر، صحرای کلاچو، فولاد بهمئی، پتروشیمی های دهدشت و لیکک و …. را به خوبی میشناسم و برای آنها برنامه دارم.
وی در جمع مردم لیکک، عنوان کرد: ای سد مارون، ای سد کوثر آماده باش؛ من آمده ام؛ من آمده ام تا این مردم از آب آشامیدنی مناسب استفاده کنند.

هاشمی در میان تشویق و حمایت مردم گفت: آمده ام تا سرمایه گذار جذب کنم برای ۳۰۰ هکتار زمینی که به فولاد بهمئی داده شده و دنبال سرمایه گذار است.
نامزد دهمین دوره ی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا موقعی که تنگ نظر باشیم پیشرفتی نداریم، بیان کرد: بیایید با همدلی جمع شویم و شهرمان را آباد سازیم و با بیکاری مبارزه کنیم و اگر جوانان را نجات ندهیم آیندگان ما را نخواهند بخشید.
هاشمی با اشاره به اینکه فرصت سوزی نکنیم و از گذشته عبرت بگیریم، خاطرنشان کرد: اگر نمایندگان قبل از فرصت ها استفاده می کردند و کارهای اساسی را انجام می دادند الان این همه جمعیت بیکار نداشتیم.
وی با اشاره به اینکه کهگیلویه بزرگ تاب تحمل سیاست بازی، قبیله گرایی و جناح بازی را ندارد، گفت: ما همه با هم برادریم و باید به هم کمک کنیم و با این همه اطلاعات و تجربه ای که در کشور در حوزه های شهرسازی، سدسازی، راه آهن و مترو دارم، برای تحول اقتصادی و مبارزه با بیکاری آمده ام و اگر در این راه بسوزم، به سوختنم افتخار می کنم.
هاشمی با بیان اینکه دنبال پست و مقام نیستم، گفت: برخی ها گفته اند که من یعنی عدل هاشمی به مردم پول می دهم، آیا من واقعا به شما و یا کسی پول داده ام!

وی با بیان اینکه امروز ماموریتم برای کارهای اقتصادی است، گفت: اگر با بلدوزر بر روی جنازه من رد شوند و در مسیر من مین بکارند، مطمئن باشید صحنه خدمت رسانی به مردم را ترک نمی کنم و پیروز انتخابات هستم.
هاشمی عنوان کرد: اگر نوبتی ما باشد نوبت ماست، شما در سال های گذشته خلاقیت و نوآوری و هرچه داشتید گذاشتید، پس بگذارید ما هم تجارب خود را به منصه ظهور برسانیم، چرا این همه حسادت!

img-20160220-wa0019 img-20160220-wa0027 img-20160220-wa0026

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • غانم گفت:

  انشااله با قاطعیت پیروز انتخابات هستی. به امید پیشرفت و آبادانی دیارم چرام

 • همیشه در صف گفت:

  پیروز قطعی طی نظر سنجی سردار ومهندس وانسان هاشمی پور است

 • دکتر گفت:

  درود بر امیرکبیر دیارمان….
  منتظر تشریف فرمایی شما به دیارمان، چرام هستیم….شعار انتخاباتی شما (می سازمت دیار) قطعا برخاسته از قلب و نیت شماست.. به امید پیروزی …….

 • محسن عبدیانی گفت:

  درود بر سردار سازندگی….
  شما در قلب و روح ما جای دارید…
  همیشه پیروز و سربلند و پاینده باشید

پربازديد