تاریخ درج خبر : 1394/12/02
کد خبر : ۵۳۴۰۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

توصیه های فرماندار بویراحمد به ستادهای انتخاباتی

فرماندار بویراحمد از ستادهای انتخابات ونامزدهای انتخاباتی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست تاجهت تآمین آسایش ورفاه اجتماعی شهروندان نهایت تلاش وهمکاری را باستاد اجرایی انتخابات شهرستان بویراحمد داشته باشند.

محمد کاظم نظری ضمن یادآوری مواردقانونی به کاندیداهای حضور داته در انتخابات ،بیان کرد:کاندیداهای حاضر در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از انسداد وایجادترافیک در خیابانهائی که ستادهای آنان واقع شده اند،خودداری نمایند.

وید بااشاره به شکایات مردمی گفت: برخی از ستادها اقدام به قطع کامل جریان عبور ومرور خودروها نموده ویا با راه اندازی کاروانهای اتومبیل وبوق زدنهای ممتد،موجب سلب آسایش مردم می شوند.

رئیس ستادانتخابات شهرستان بویراحمد تصریح کرد: با توجه به این موضوع که دفعات این مورد تذکرداده شده است ودستگاه محترم قضایی هم برخورد های قاطعی مانند توقیف خودروها واحضارمتخلفین به دادگستری را داشته است،ولی باز هم برای مردم مشکل ایجاد شده است.

نظری با تآکید براینکه قطعآ نیروهای قضایی وانتظامی با خاطیان برخوردهای لازم را خواهند داشت ،گفت: انتظار از شهروندان وستادهای انتخاباتی،رعایت قانون واحترام به دیگران است.

وی افزود:کاندیداهای و روسای ستادهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی نظارت بیشتری بر عملکرد عملکرد هوادران خود داشته باشند.

فرماندار بویراحمد به رعایت شئون اسلامی و فرا رسیدن دهه اول فاطمیه اشاره کرد و گفت:با توجه به اینکه به روایتی روز دوشنبه سوم اسفند ماه شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) بوده از ستادهای انتخاباتی خواهان رعایت این روز و شئونات اسلامی هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد