تاریخ درج خبر : 1394/12/02
کد خبر : ۵۳۴۰۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بیمارستان نفت گچساران رتبه یک کشوری اعتباربخشی را کسب کرد

رئیس بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران از کسب رتبه درجه یک اعتباربخشی این بیمارستان در ارزیابی‌های کشوری و استانی از سوی وزارت بهداشت خبر داد.
حمید خالقی  اظهار کرد: در راستای استانداردسازی خدمات سلامت، معیارهای متعددی وجود دارد که یکی از آن روش‌ها، پیاده ‌کردن و استقرار معیارها و استانداردهای اعتباربخشی است.

رئیس بیمارستان بعثت صنعت نفت گچساران افزود: به لحاظ وزارت بهداشت، درمان و علوم پزشکی همه بیمارستان‌ها باید خود را بر اساس این معیارها استانداردسازی کنند.

خالقی یادآور شد: اواخر سال 91 بیمارستان بعثت در جرگه‌ بیمارستان‌هایی قرار گرفت که اعتباربخشی را به عنوان یک روش استانداردسازی و ارائه خدمات سلامت خود به کار ببرد.

وی ابراز کرد: از همان زمان، همت مدیریت و همه همکاران بر این تعلق گرفت که جدیت بسیار در این راستا داشته باشند و با حمایت‌ها و پیگیری‌های مطلوب رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران در این زمینه، تیم اعتباربخشی از همان ابتدای کار تشکیل شد.

رئیس بیمارستان نفت گچساران با بیان این‌که بعد از تشکیل تیم اعتباربخشی، برنامه‌ریزی‌های مدون و زمان‌بندی‌شده بر اساس کتاب اعتباربخشی تدوین ‌شده از طرف وزارت بهداشت و درمان آغاز شد، ادامه داد: تمام همکاران در بخش‌های مختلف چه درمانی و چه اداری مکلف شدند که بر اساس خط‌مشی‌های تعیین‌شده اقدام کنند.

دکتر خالقی گفت: همت کلیه کارکنان بر آن شد که خدمات خود را به سطحی برسانند که بیمارستان نفت گچساران از نظر وزارت بهداشت و درمان در رتبه خوب و عالی قرار گیرد.

وی با اشاره به تلاش، کوشش و جدیت همه کارکنان اعم از پزشکان، پرستاران و کادر خدمات پشتیبانی در تمام بخش‌ها و همچنین نظارت مستمر و دقیق تیم اعتباربخشی و اقدامات لازم در راستای این اعتباربخشی، خاطر نشان کرد: این اقدامات سبب شد این بیمارستان یک‌بار در سال 92 و بار دیگر در سال 93 که بیمارستان توسط ارزیابان کشوری و استانی وزارت بهداشت و درمان مورد ارزیابی قرار گرفت جزء بیمارستان‌هایی که به لحاظ اعتباربخشی، رتبه درجه یک اعتباربخشی کشوری از وزرات بهداشت و درمان را دارند قرار گیرد.

خالقی افزود: امید است با همت و کوشش مضاعف مدیریت بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران و همکاری و جدیت همه کارکنان اعم از کادر درمانی و اداری و خدمات پشتیبانی، بتوانیم نه تنها در حفظ کیفیت و کمیت خدمات درمانی خود کوشا باشیم، بلکه در راستای طی نمودن درجات عالی‌تر همواره سعی و کوشش نماییم.

وی از همه کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت گچساران به سبب تلاش در کسب این درجه اعتباربخشی تقدیر و تشکر کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حامد گفت:

    عنوان خوبی برای این خبر انتخاب نشده. رتبه یک کشوری با کسب رتبه درجه یک خیلی تفاوت دارد. و دو مفهوم کاملا متفاوت است.

پربازديد