تاریخ درج خبر : 1394/12/02
کد خبر : ۵۳۴۱۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -
دکتر کامرانی در جمع مردم سوق:

اصلاحات کهگیلویه در پیچ تاریخی بزرگی قرار گرفته است/ شهر سوق مرکز ثقل فرهنگی کهگیلویه بزرگ است

شهر سوق میزبان چهارمین نطق سخنرانی دکتر علی کامرانی نامزد نهایی جریان اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ بود .

به گزارش سایت استان، این مراسم که در مرکز شهر سوق برگزار شد و برای اولین بار دکتر سید قادر لاهوتی درآن شرکت کرد دکتر کامرانی کاندید اجماع اصلاحطلبان کهگیلویه بزرگ به ایراد سخنرانی پرداخت .

دکتر کامرانی در این جمع که با حضور پرشور مردم سوق برگزار شد با تشکر فراوان از استقبال انقلابی انان مردم سوق را دیاری همیشه سر فراز و سربلند نامیدند واز ان به عنوان سرزمین علم و فرهنگ ، دین و سیاست نامیدند .

دکتر کامرانی از حسین پناهی شاعر ، نویسنده، و بازیگر فقید سوق یاد کرده و از خداوند منان برای او علو درجات مسئلت کرد.

کامرانی در ابتدای سخن از بزرگان اصلاحات اقایان دکتر لاهوتی و استاد منطقیان تشکر ویژه ای نمودند واز تلاش انها درجهت پیروزی اصلاحات در حوزه کهگیلویه قدردانی کرد.

نامزد مورد حمایت اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ به نیروی انسانی متفکر ، متعهد و تحصیل کرده سوق اشاره کرده و با خطاب قرار دادن مهندسان پزشکان معلمان، همه اقشار و نیروهای متفکر اظهار داشت: ترقی و توسعه در دنیا،محصول اندیشه و عمل انسانهای متخصص و کارامد است چنانچه به این مقوله توجه ویژه ای شود میتوان تمامی پتانسیلهای موجود در کهگیلویه بزرگ را فعال کرد.

عضو هیئت علمی دانشگاه گچساران سوق را دروازه تجارت در عصر صفوی دانستنه و ابراز امیدواری کرد سوق در اینده نزدیک نه تنها دروازه توسعه خواهد بود بلکه با نیروی متخصصی که دارندمی توان زمینه ساز توسعه تمام استان و حتی حوزه زاگرس وکل ایران اسلامی باشد.

دکتر کامرانی ضمن انتقاد از عقب ماندگی شهر سوق از لحاظ توسعه اقتصادی با وجود سرمایه های بی نظیر گفت: با مشاوره و همفکری از نخبگان شهر سوق نه تنها این شهر اباد خواهد شد بلکه زمینه ساز ابادی تمامی مناطق مجاور میشود که موتور محرکه آنان جوانان و نخبگان خواهد بود.

وی جوانان را سرمایه ایران اسلامی دانسته و با ابراز تاسف از نبود امکانات تفریحی و ورزشی لازم جهت شکوفا شدن استعدادهای ورزشی جوانان این خطه دلاور خیز قول داد در صورت توفیق در انتخابات زیر ساختهای ورزشی و تفریحی این منطقه را مهیا کنند.

نامزد اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ گفت: متاسفانه حوزه دلاور خیز سوق به رغم برخورداری از زمینهای کشاورزی واب رودخانه مارون وضعیت مناسبی ندارد که اگر تدبیری اندیشه شود با پتانسیلهای موجوداین منطقه می توان از قطبهای کشاورزی استان و حتی جنوب غرب کشور شود .

وی اولین اقدام دراین زمینه را انتقال اب مارون به دشتهای وسیع اطراف سوق دانسته و افزود: چنانچه سرباز اصلاحات به عنوان نماینده مردم انتخاب شود این کار را انجام خواهم داد.

کامرانی دربخشی از سخنان خود میراحمد تقوی و مرحوم حسین پناهی را از افتخارات منطقه سوق و آبروی استان نامید و بیان داشت: باوجود چنین انسانهای بزرگی شهر سوق می توان مرکز ثقل فرهنگی حوزه کهگیلویه بزرگ باشد.

وی با یاداوری قیام عاشورا و مراسم تعزیه خوانی مردم سوق که در سوگ شهدای مظلوم کربلا گرفته میشود آن را درکشور بی نظیر دانسته و امام حسین (ع) را نخستین اصلاح طلب صدر اسلام نامید.

نامزد اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ همه مردم را به حضور پور شور در انتخابات دعوت و با مهم خواندن انتخابات خبرگان رهبری حمایت قاطع خودرا از ایت الله ملک حسینی اعلام کردند.

دکتر کامرانی از رقیبان خود آقایان موحد و هاشمی نام برده و ضمن تشکر از آنها که باعث رقابتی شدن و گرم شدن شور انتخابات شدند گفت: بر اساس اصول دینی و شعار انقلابی و گفتمان اصلاح طلبی می گویم زنده باد مخالف من و از همه رقبا و طرفداران میخواهم اصول اخلاقی را در جریان انتخابات رعایت کنند.

این نامزد انتخابات تصریح کرد: زمان فعلی بسیار حساس است کهگیلویه و اصلاحات در پیچ تاریخی بزرگی قرار گرفته است رای به کامرانی یعنی رای به اصلاحات و توسعه .

وی با انتقاد ضمنی از مهندسی شدن انتخابات گفت: دست خدا از همه دستها بالاتر است و به امید خداوند با دست خالی ، دلی امیدوار و همت شما، فرزند اصلاحات پیروز اتخابات است.

کامرانی در بخش پایانی سخنان خود دکتر لاهوتی و استاد منطقیان را زجر کشیده جریان اصلاح طلبی نامیده و افزودند به فضل خدا قلوب مردم به سمت گزینه اجماع گرایش پیدا خواهد کرد.

در ابتدای این مراسم آقایان دکتر علی آرام، سید علی پرواز، کورش رفیعی، نازی، ترحم پور، معصومی، رسم، آبدار در حمایت از دکتر کامرانی سخنرانی کردند.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بخاطر اصلاحات همه بیایند گفت:

  زنده باد 3 کاندیدای مجمع بزرگ اصلاحات استان
  زنده باد 3 کاندیدای مجمع نیروهای خط امام(ره)
  زنده باد 3 کاندیدای حزب کارگزاران سازندگی
  زنده باد 3 کاندیدای حزب مردمسالاری
  زنده باد 3 کاندیدای حزب ندای ایرانیان
  زنده باد 3 کاندیدای حامی دولت اعتدال
  زنده باد 3 کاندیدای حامی دکتر عارف

  @@@@@@@@@@@@@@@@

  زنده باد دکتر تاجگردون گچساران
  زنده باد دکتر کامرانی کهگیلویه
  زنده با مهندس بهرامی بویراحمد

پربازديد