تاریخ درج خبر : 1394/12/02
کد خبر : ۵۳۴۱۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه ستاد روحانی در حمایت از زارعی

بسم الله الرحمن الرحیم
انتخابات امسال که به عنوان یک رویداد مهم در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی ایران تلقی می شود، حضور حداکثری همه اقشار جامعه در عرصه انتخابات را طلب می کند.
ملت شریف ایران بار دیگر با حضور باشکوه خود در پای صندوق های رای، حماسه دیگری از مردم سالاری دینی را به نمایش خواهند گذاشت تا برگ زرینی از وفاداری خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اثبات برسانند.
به همین جهت در راستای سیاست های اعتدالی دولت تدبیر و امید “آقای غلام محمد زارعی” را به عنوان گزینه نهایی در حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا معرفی می کنیم.
امیدواریم با حضور ملت شریف ایران شاهد انتخاباتی پر شور و با شکوه در ۷ اسفند باشیم.

دکتر مهرداد باقری
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در سال ۹۲
و
رئیس ستاد همراهان تدبیر و امید در استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ag.beheshti@gmail.com گفت:

    آقای دکتر مهرداد باقری در مدت محدود و در سال 92 ، مسولیت ستاد آقای دکتر روحانی را داشته است. بعد از انتخابات این مسولیت خود به خود از ایشان ساقط گردیده است. در حال حاظر هم سخن گویی ایشان نیست گه اینچنین از طرف ایشان اظهار فضل می نمایند..خواهشمند است از القاب منقضی شده سواستفاده تبلیغاتی نفرمایید.. انتظار می رود و سایت پر مخاطب K-b.ir این موارد را رعایت فرمایند.. با تشکر

  • بهلول گفت:

    نامزد مورد حمایت اصلاحطلبان در اولویت است . ستاد سال 92 آقای روحانی ، پس از پایان انتخابات تعطیل شد . بشتابید برای برای به کاندید اصلاحطلبان استان اقایون تاجگردون ، بهرامی و کامرانی .

پربازديد