تاریخ درج خبر : 1394/12/03
کد خبر : ۵۳۴۲۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه دکتر البرز بنام در حمایت از دکتر کامرانی نماینده اصلاح طلبان

به گزارش ریواس، دکتر البرز بنام از ثابت قدم‌ترین نیروهای جریان اصلاح‌طلبی که نتوانست برای خدمت به مردم دیارش از فیلتر شورای نگهبان بگذرد، بیانیه‌ای را خطاب به مردم کهگیلویه بزرگ، اصلاح طلبان و هوادارانش صادر کرد.متن این بیانیه بدین شرح است؛

? « بسم الله الرحمن الرحیم » ?

✅ انتخابات امسال پیام های زیادی در بر دارد. هم برای مردم و هم برای مسؤلین. پیام های آشکاری که نیازی به گفتن این حقیر ندارند و خود گویا هستند. اما تشکر بنده از همه ی شما مردم شریف شهرستان های چهارگانه به علت لطف و محبت فراوانی که در طول این چند ماهه به اینجانب داشتید، هر چه بیان شود کم است.
ای کاش اجازه ی خدمت به شما بزرگواران را میدادند تا آن گونه که شایسته ی شما مردم عزیز است، الطاف شما را جبران کنم. امیدوارم نتیجه ی انتخابات امسال، سربلندی شما مردم فهیم باشد و گامی رو به جلو برای کشور.
اکنون که خرد جمعی توسط عده ای از دوستان عزیز ما تحت عنوان شورای اصلاح طلبان شهرستان های کهگیلویه، چرام،لنده و بهمئی به این نتیجه رسیدند که برادر خوب، شایسته و وارسته ای چون دکتر کامرانی را به عنوان کاندیدای اجماع معرفی نمایند، به احترام این دوستان و شخص دکتر کامرانی، ضمن تبریک به ایشان و خسته نباشید به دوستان، از مردم شریف و خوب کهگیلویه ی بزرگ تقاضای حمایت و همراهی دارم.
به همه ی اصلاح طلبان شهرستان نیز توصیه می کنم که در این شرایط خاص، فعلاً ” ایده آل ها ” را کنار بگذارند و از قضاوت های ” بدهنگام ” پرهیز نمایند و برای نشان دادن شأن و منزلت تک تک مردم صبور این خطه و جایگاه نمایندگی آنان، پا به این عرصه بگذارند، تا با رای دادن به دکتر کامرانی دو کار را انجام داده باشیم: اولاً، خدمتی اندک به مردم کهگیلویه کنیم تا این رکود بیست و چند ساله ی آنان ادامه نیابد و ثانیاً، رای به نظام مقدس خویش داده باشیم، نظامی که بنیاد آن با اهداف بزرگ و آرمان های شریفی نهاده شد.

وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِیعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ وَاذْکُرُواْ نِعْمَهَ اللّهِ عَلَیْکُمْ إِذْ کُنتُمْ أَعْدَاء فَأَلَّفَ بَیْنَ قُلُوبِکُمْ فَأَصْبَحْتُم بِنِعْمَتِهِ إِخْوَانًا وَکُنتُمْ عَلَىَ شَفَا حُفْرَهٍ مِّنَ النَّارِ فَأَنقَذَکُم مِّنْهَا کَذَلِکَ یُبَیِّنُ اللّهُ لَکُمْ آیَاتِهِ لَعَلَّکُمْ تَهْتَدُون
َ ( آل عمران – آیه ۱۰۳ )

و همگى به ریسمان خدا چنگ زنید، و پراکنده نشوید و نعمت خدا را بر خود یاد کنید. آن گاه که دشمنان [یکدیگر] بودید، پس میان دلهاى شما الفت انداخت، تا به لطف او برادران هم شدید و بر کنار پرتگاه آتش بودید که شما را از آن رهانید. این گونه، خداوند نشانه‏ هاى خود را براى شما روشن مى‏کند، باشد که شما راه یابید.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

دکتر البرز بنام

اسفند ۱۳۹۴

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد