تاریخ درج خبر : 1394/12/03
کد خبر : ۵۳۴۲۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -
کنایه هاشمی به موحد:

سیم خاردار جلو من می‌گذاشتند ولی خداوند متعال فرمود، هاشمی بلند شو/جنابعالی رقیب من نیستید

هاشمی خطاب به نماینده ۱۶ ساله کهگیلویه بزرگ گفت: از روی ناچاری و علی رغم اینکه هیچ مسئولیتی و اختیاری نداشتم و حتی افرادی مثل جنابعالی برای من موانع درست کرده، سیم خاردار جلو من می‌گذاشتند و دیوار بتنی درست کردند، ولی خداوند متعال فرمود، هاشمی بلند شو و برو من کمکت می کنم و رهات نمی کنم.

به گزارش بویرنیوز، عصر دیروز عدل هاشمی در جمع مردم دیشموک ضمن سلام و درود بر ایل بزرگ بهمئی سردسی و گرمسیر و درود بر شیعیان حماسه آفرینان قبل و بعد از انقلاب بهمئی گفت: درود خدا بر شجاعت و صداقت و مقام شما ایل بزرگ بهمئی باد.

وی افزود: به برکت نظام مقدس اسلامی در عرصه های مختلف توفیقات زیادی حاصل شد از جمله توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، جهاد در راه خدا و جنگ در مقابل دشمنان که نهایتاً منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

وی تصریح کرد: امام مهم این که در این نظام مقدس، خدمت به مردم را داشتیم که باید شاکر خداوند متعال باشم.

وی گفت: دشمنان دین خدا در اوایل انقلاب کینه‌های خود را آشکار کرده و جنگ ۸ ساله را بر ما تحمیل کردند و شهرهای شرق و غرب کشور ما را مورد حمله قرار داده و اسرای ما را شکنجه و مورد آزار و اذیت قرار می دادند.

وی با بیان اینکه اینها همه برخلاق قانون بین الملل و دین خدا بود، تصریح کرد: دشمنان ما در جنگ حتی به پیرمردان و کودکان ما هم رحم نمی کردند.

هاشمی‌پور اذعان کرد همه این کارهای دشمان برای این بود که ما را از رشد و توسعه بگیرند و به فرض مصرف‌کننده صرف نگه دارند.

وی گفت: دشمنان انتظار داشتند که ما مصرف‌کننده صرف باشیم و همه چیز خود را از خارج تهیه کنیم.

هاشمی بیان کرد: با این همه موانع و مشکلات، به برکت انقلاب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امام، ولایت فقیه و مدیریت مدبرانه رهبری، کارهای ارزشمند زیادی و خوبی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه، نمایندگان اصولگرا و چه اصلاح‌طلب در بحث اقتصاد مقاومتی نتوانستند تا کنون آنچه مقام معظم رهبری خواستار هستند، را محقق کنند، تصریح کرد: این چه اقتصادی است که با یک زمین‌لرزه۲ ریشتری به هم می‌ریزد.

وی با اشاره به اینکه ما باید به قدرت و توان و تولید داخلی خود متکی باشیم، گفت: در عرصه‌های مختلف از جمله سد سازی، معدن، گاز و راه‌ها و … اگر مردم می‌خواهند من را بشناسند به گذشته من در تمام پروژهای مختلف ملی و بین‌المللی با سند و مدرک مراجعه کنید.

وی با بیان اینکه کارهای بسیار زیادی که بنده حقیر در جای و جای کشور در پروژهای مختلف انجام داده ام به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بود، گفت: به برکت نظام مقدس توسط نمایندگان ادوار گذشته کارهای نسبتاً خوبی صورت گرفت ولی نه کارهای ریشه و اساسی، که این در خور شان کهگیلویه بزرگ و این منطقه نبود.

هاشمی با بیان اینکه در استان و به ویژه کهگیلویه بزرگ کارهای ریزی انجام شد، گفت: ولی در مقایسه با دیگر استان‌ها از فرصت‌ها استفاده نکرده‌ایم.

وی گفت: ما باید از فرصت‌های ویژه فعلی استفاده کنیم و نباید نگاه ما به گذشته و یا اینده صرف، باشد.

نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع مردم دیشموک گفت: به گذشته برنگردیم و باید از فرصت‌های فعلی برای آینده درخشان استفاده کنیم.

وی گفت: آمده‌ام تا با خدای خود و این مردم با صفا و انشاء الله به روزی برسیم که محرومیت را از دل این منطقه بزداییم.

وی اضافه کرد: من فرزند این انقلاب و امام و ولایت فقیه و رهبری که فرمود؛ کار تولیدی باید برجسته باشد، کار عام‌المنفعه، زیرساختی و عمومی انجام می‌دهم.

وی در ادامه با اشاره به کارهای انجام شده توسط خویش از جمله تجربه در سد کرخه، آب شرب شهرهای جنوبی و سدسازی و راهسازی و تونل و… اشاره کرد و بیان کرد: بیش از ۲۵۰ مسجد بدون کمک دولت در کهگیلویه بزرگ ساخته‌ام.

وی در ادامه خطاب به یک نامزد انتخاباتی گفت که شما در چرام فرمودید؛ این کارهایی که شش‌ماه، یکسال و دوسال که انجام می‌دهم به چه دردی می‌خورد، بنده در این جا به این عزیز پیام می‌دهم که اگر جنابعالی و دیگر نمایندگان ادوار گذشته در مدت ۱۶ سال شما و دوران خدمت خود،۴ تا کار اساسی انجام می‌دادید مگر من مرض داشتم که برای خودم دردسر درست کنم.

هاشمی اضافه کرد: اگر شما در طول دوران مسئولیت‌تان از فرصت‌ها استفاده می‌کردید، از دلار آنچنانی بهره‌ می‌بردید، و ضعیت این طور نبود.

هاشمی خطاب به نماینده ۱۶ ساله کهگیلویه بزرگ گفت: یک پروژه اگر در آن زمان یکصد میلیون یورو هزینه بداشت، امروز یک میلیون یورو هزینه دارد، چرا استفاده نکرید که بنده مجبور بشوم از روی ناچاری و علی رغم اینکه هیچ مسئولیتی و اختیاری نداشتم و حتی افرادی مثل جنابعالی برای من موانع درست کرده وسیم خاردار جلو من می‌گذاشتند و دیوار بتنی درست کردند، ولی خداوند متعال فرمود، هاشمی بلند شو و برو من کمکت می کنم و رهات نمی کنم.

وی اضافه کرد: آمده ام تا بگویم تا نشان دهم کار کردن یعنی چه و بگویم آدم های بزرگ برای کارهای عام المنفعه درست شدند.

وی خطاب به نامزدی که در چرام خدمات وی را زیر سوال برد، گفت: خدا بیامرزد پدر و مادر شما را که چنین فرمایشی کردید، مگر رقیب من تو هستید، گذشت آن زمان و تمام شد، مگر تو را این ۱۶ سال کی به مجلس برد.

وی در ادامه با بیان اینکه هاشمی و امثال هاشمی تو را برزگ کردند، گفت: شما به پدر معنوی هر دوتامون رحم نکردید دیگه به من رحم می‌کنید.

وی گفت: من و تو اگر جایگاه، عزت و پایگاه، آبرو، اقتدار، وجهه اجتماعی داریم با دعای خیر این مرد خدا بود که تو به او رحم نکردید.

هاشمی گفت: همین جا در این جمع باصفا عرض می کنم؛ برادر عزیزم ضمن خیر مقدم شما بدانید که جنابعالی رقیب من نیستید و همین جا به تو نصیحت می کنم تو را بخدا این مردم را بگذار تصمیم بگیرند و به گذشته برنگردند، ۱۶ ساله گذشته در کهگیلویه هر چه توان داشتید، گذاشتید و شما بدان اگر خوزستان، فارس و چهار محال را بسیج کنید، به فضل پروردگار برنده انتخابات من هستم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همیشه در صف گفت:

  ای مردان وجوانان وشیرزنان کهگیلویه بزرگ از خواب اصحاب کهف بیدار شوید تابو شکنی کنید از صداقت موحد خسته شده این مجال را واگذار کنیم تا از کرختی به در آییم به امید آب شدن کوه یخی

 • استاد گفت:

  بنازمت سردار انشالا که سی همیشه سناتوره از صفحه روزگار محو کنی

 • ناشناس گفت:

  از بهمئی گرمسیر تا بهمئی سردسیر رای ما دکتر کامرانی

 • حقیقتگو گفت:

  زنده باد حاج عدل هاشمی سردار راستگوی سازندگی

  • رضا گفت:

   مردم کار شخصی نمی خواهند کار شخصی یعنی پایمال کردن حق دیگران بیایید با با هم به جلو برویم به 16 سال قبل بر نگردیم اگر از جای دیگر هم بیایند نمی توانند کاری کنند

 • همه به یاری اصلاحات بپاخیزند گفت:

  زنده باد ۳ کاندیدای مجمع بزرگ اصلاحات استان
  زنده باد ۳ کاندیدای مجمع نیروهای خط امام(ره)
  زنده باد ۳ کاندیدای حزب کارگزاران سازندگی
  زنده باد ۳ کاندیدای حزب مردمسالاری
  زنده باد ۳ کاندیدای حزب ندای ایرانیان
  زنده باد ۳ کاندیدای حامی دولت اعتدال
  زنده باد ۳ کاندیدای حامی دکتر عارف

  @@@@@@@@@@@@@@@@

  زنده باد دکتر تاجگردون گچساران
  زنده باد دکتر کامرانی کهگیلویه
  زنده باد مهندس بهرامی بویراحمد

پربازديد