تاریخ درج خبر : 1394/12/03
کد خبر : ۵۳۴۲۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پنجمین نامزد انتخاباتی هم به نفع موحد کناره گیری کرد

متن بیانیه این نامزد انتخاباتی به شرح ذیل می باشد:
الله الرحمن الرحیم
“فإن العزه لله جمیعا”
همانا عزت تمام و کمال از آن خداست.
مردم نجیب و شریف شهرستانهای چهار گانه کهگیلویه بزرگ
روزی که با نیت خدمت به مردم شهر آباء و اجدادیم و با تکیه بر توانایی‌ها و اعتقاد به وظیفه دینی و ملی حضور در عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی و امیدواری به فضل خداوند رحمان و لطف شما مردم نسبت به خدمتگزاران خود، اعلام حضور به عنوان داوطلب نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کردم، با خود و خدای خود عهد بستم که جز در مسیر خیر و آنچه به صلاح ملت و میهن در راس آن پیروی از ولایت فقیه است قدمی برندارم.
امروز که به یمن حضور ارزشمند مردان شهرمان در ثبت‌نام ، بر همان عهد و پیمان وفادار هستم و خیر و صلاح را در انسجام این نیروها و جلوگیری از ایجاد سردرگمی مردم در انتخاب نماینده ای اصلح و شایسته می‌بینم.
اینجانب علی محمد شفاعت نیا بر خود فرض می‌دانم که به عنوان فردی که دغدغه معضلات این خطه را دارم و در راستای کمک به تحقق اجماع و رسیدن همراهان به کاندیدای واحد در حوزه انتخابیه و با تأکید بر انتخاب فردی با تجربه و آشنا با مجلس و قانون اساسی که قطعاً به نفع مصالح عمومی کشور و منافع ملی است،کناره گیری خود را از ادامه حضور به نفع حجه الاسلام المسلمین حاج سید محمد موحد در این عرصه اعلام دارم . امید دارم این شور و شوق منتج به حضور حداکثری مورد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای دام ضله العالی و همراهی دولت تدبیر و امید شود . بنده ضمن حلالیت از قاطبه مردم کهگیلویه بزرگ همگان را به حضوری پرشور دعوت می نمایم.
. و العاقبه للمتقین
کوچک شما علی محمد شفاعت نیا
یکم اسفند ماه نودو چهار

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • omid گفت:

    جناب شفاعت نیا من فک میکنم اگه خودت محترمانه و بدون حمایت از کسی کنار می رفتی سنگین تر بودی…

پربازديد