تاریخ درج خبر : 1394/12/03
کد خبر : ۵۳۴۳۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -
روشنفکر در جمع مردم سی سخت:

فتیله مدیران نالایق را پایین می کشم/ شایسته سالاری و تخصص باید جایگزین فامیل‌گرایی شود

کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع هوادارانش گفت:من شجاعت را از شما آموخته ام که به مدیران نالایق نه بگویم و به کمک شما فتیله مدیرانی که سودمندی ندارند را پایین بکشم..

مهدی روشنفکر کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در نطق انتخاباتی خود در سی سخت مرکز شهرستان دنا گفت:ما آمده ایم تا به تاریخ پاسخ بدهیم که اصطلاح محرومیت استان کی باید تاریخ انقضایش تمام شود.

وی بیان کرد ما برای توسعه و رشد همه جانبه این دیار و استان پا به عرصه انتخابات گذاشته ایم .

وی تاکید کرد:ما برای توسعه صنعت ،فرهنگ و اقتصاد پا به این عرصه گذاشته ایم تا محرومیتی که ناشی از مدیرانی است که شایستگی و برنامه ندارند را کنار بگذاریم چرا که مدیریت قبیله ای نمیتوانند محرومیت را از این استان برطرف کنند.

روشنفکر تاکید کرد:ضعف دانش موجب شده که استان ما در بن بست بی کاری، فقر ،از هم پاشیدگی خانواده ها و بحرانهای اجتماعی و محیط زیستی گرفتار شود.

این کاندیدای انتخاباتی بیان داشت:مدیران گذشته استان اعم از استانداران و فرمانداران اسبق دست به چه اقداماتی در رابطه با توسعه استان زده اند که اکنون خانه به خانه و کوچه به کوچه دارند بحث انتخابات را دنبال میکنند و اگر میتوانستند چرا انجام ندادند،آزموده را دوباره آزمودن خطاست.

وی خطاب به نمایندگان سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه هایی که در گذشته به مردم وعده دادید و نشان دادید فاقد برنامه اید چرا دوباره آمدید گفت:راز عقب ماندگی استان ما به این برمیگردد که مدیران در گذشته نه طرح ،نه برنامه و دانش شغلی و مدیریتی نداشتند.

روشنفکر افزود:مدیران قبلی ما ناتوان بودند چرا که در درون جنگلها کارخانه می ساختند و در حاشیه رودخانه بشار شهرکهای صنعتی درست میکردند و در شهر بی آب گچساران دریاچه مصنوعی درست میکردند و روستاها را از سکنه خالی میکردند و تولید را از بین میبردند و مدیران ادوار گذشته باید بدانند فامیل و دوست عزیز است اما مسئله فامیل و توسعه با هم سنخیتی ندارد.

وی عنوان کرد:من به برخی از این مدیران عرض میکنم در خانه بمانید و ثروتهای مردم را بر باد ندهید ،محیط زیست را تخریب نکنید و باغداری و کشاورزی را تعطیل نکنید و امید مردم را از آنها نگیرید و برکات فراوان نظام را به نام خود مصادره نکنید.

روشنفکر تاکید کرد:از مدیران میخواهم قانون شکنی نکنند و استخدامهای فامیلی را رها کنند،وی ابراز داشت :ما بنا داریم با دولت آینده همسو باشیم برای دولت فعلی مانع تراشی نکنیم چرا که نماینده ای که از طرف مردم منتخب می شود باید سازکارهای منطقی را پذیرا باشد و در جهت حل مشکلات مردم با دولت همراه و همدل باشد.

روشنفکر ابراز داشت:دوستانی که در گذشته وکیل الدوله بودند اکنون چگونه میتوانند با دولتی که همفکر و همسوی آنها نیست مشکلات شما را حل کنند.

وی ادامه داد: مشکل ما مشکل اصولگرایی و اصلاحطلبی و احزاب و سلائق نیست بلکه مسئله ای که ما با آن روبه رو هستیم مدیریت طایفه گرایی و فامیلی است که می بایست دست به دست هم دهیم که شایسته سالاری و تعهد و تخصص را جایگزین کنیم.

وی با بیان اینکه مسئله ما توسعه و پیشرفت است گفت:سندی به نام محرومیت به نام ما زدند و بی کاری ،فقر و اعتیاد در خانواده های ما ایجاد دردسر میکند و مشکل ما جاده و اتوبان و تصادفات و خودکشی جوانان است .

این کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:مشکل ما جوانان تحصیل کرده ای هستند که در کنج خانه ها نشسته اند و برخی از آنان به بلای خانمان سوز اعتیاد گرفتار شده اند.

روشنفکر خطاب به رقبایی از خود که قبلا در مجلس حضور داشتند گفت:شما چه مشکلی از مشکلات جوانان را حل کرده اید ،مردم شریف سی سخت و حومه و باغداران آن به علت نبود سردخانه بیشترین سود آنها عاید دلالان می شود و زحمت کشاورزان هر ساله بر اثر بی تدبیری مسئولان به هدر میرود.

این کاندیدای انتخاباتی تاکید کرد:دست باغداران پینه بسته، اما مهم مدیران نالایقی است که این همه زحمت را هدر داده اند.

روشنفکر با بیان اینکه ما آمده ایم تا با کمک به شما و استعانت از خداوند متعال به مدیریتهای نالایق پایان دهیم افزود:امیدوارم در کنار شما و در روز هفت اسفند بتوانیم مدیرانی شایسته را جایگزین این مدیران بی عرضه کنیم.

وی با بیان اینکه بارهای بار شنیده ام که سی سخت بهشت گم شده است گفت:چه عواملی باعث شده است این بهشت گم شده از دید مردم ایران پنهان بماند و مسافران این شهر از این پیچهای خطرناک عبور کنند.

وی عنوان کرد:بر اساس تحقیق بنده پل ورودی سی سخت قدمت 30 ساله دارد و در 36سال گذشته مدیران توان بازسازی آن را نداشته اند.

وی افزود:کدام یک از مدیران ما توانستند امکانات را برای توریست ها ایجاد کنند و از کدام یک از سرمایه گذاران دعوت کردند که در این شهر سرمایه گذاری کند؟

روشنفکر با اشاره به اینکه مردم با فرهنگ سی سخت به این نتیجه رسیدند که دیگر این شعارهای توخالی و بیهوده است ابراز داشت:عدم امکانات لازم باعث تخریب محیط زیست و تخریب شهر سی سخت شده است.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:بر اساس تجربه مدیریتی که دارم میتوانم و برنامه راه حل دارم که به همه بی مهری ها پایان دهم و با طرح و نقشه سرو سامان بدهم تا مردم این دیار بتوانند شهری توریست پرور درست کنند.

وی عنوان کرد:وقتی انسان کمبود امکانات و سالن های ورزشی برای جوانان این شهر را میبیند غبطه می خورد و ما آمده ایم تا با کمک شما ندای وحدت سر دهیم ،بویر احمد علیا و سفلا را جدای از هم نمیدانیم ،آمده ایم تا از تفرقه و تشتت جلوگیری کنیم و مدیران ما استعداد های خود را اعمال کنند چرا که شعار ما شاسیته سالاری است.

روشنفکر تاکید کرد:باید دوست و فامیل بازی در ادارات استان خاتمه پیدا کند.

این نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی افزود:ما مخالف سهمیه بندی و طایفه بندی هستیم و باید همه مدیران تحصیل کرده و با تجربه برای مدیریت شهرستان دعوت شوند و باید جوری گام ها را برداریم تا هر چه سریعتر نشانه های محرومیت را بزداییم.

روشنفکر خطاب به هوادارانش گفت:من شجاعت را از شما آموخته ام که به مدیران نالایق نه بگویم و به کمک شما فتیله مدیرانی که سودمندی ندارند را پایین بکشم.

وی ادامه داد انتخابات را فرصتی میدانم که نگذارم فرصت طلبان بر اریکه قدرت برگردند.

این نامزد انتخاباتی افزود:من روشنفکر هستم و نگاهم نیز به حمایت هفتم اسفند ماه است.

منبع:سفیردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد