تاریخ درج خبر : 1394/12/03
کد خبر : ۵۳۴۴۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -
امین پناهیان مفرد

منفعت طلبان اصلاح طلب ابزار دست اصول گرایان

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است . دکتر محمد مصدق
به عنوان یک جوان با منش و جوهره ی اصلاح طلبی تا دیروز هرجا سخن از رضا توفیقی ها، عسکری ها، یزدانی ها، عرفانی زاده ها، سجادی ها، شریفی ها و ….. می شنیدم ، آنها را سردمداران و زخم دیدگان اصلاحات کهگیلویه و بویراحمد می نامیدند و از رنج و سختی هاشان در زنده نگه داشتن اصلاحات و منش اصلاح طلبی می گفتند . اما نمیدانم امروز که اینان با تصمیمی کاملا دموکراتیک ، عقلانی و فرا منطقی در جهت زنده نگه داشتن آرمان های مقدس اصلاح طلبی و روشن نمودن چراغ اصلاحات در بویراحمد و دنا بعد از 12 سال خاموشی و خفقان گام برداشته اند، چرا باید تعداد قلیلی از شما دوستان و همفکرانشان که روزی خود را همراه و همگام اینان می دانستید به جای ایستادن زیر کمرهای خمیدشان و تیمار روح زخم خوردشان ، امروز نمکدان برداشته و با حرفها و نوشته ها و عملکردتان نمک پاش روح زخم خورده این بزرگان شده اید.
اما بدانید جوانان اصلاح طلب بویراحمد و دنا آگاه ، هشیار و بیدارند، و می دانند که اکثریت شما انحصار طلبانی هستید که امروز بر اساس گرایشات منفعت طلبانه شخصی و قومی با جبهه قدرت و کاسب کاران سیاسی که دایه مهربان تر از مادر برای اصلاحات شده اند ، همراه شده اید. و با زیر پا نهادن اصل مهم اصلاحات یعنی دموکراسی ، احترام به خرد جمعی و پذیرش هر نتیجه ای که محصول انتخابات آزاد است ، و با کارشکنی و شانتاژهای تبلیغاتی سعی در منحرف کردن اذهان عمومی و تغییر رای مردم فهیم شهرستانهای بویراحمد و دنا به نفع کاندیدای خاص خود را دارید.
و این را بدانید که جوانان اصلاح طلب بویراحمد و دنا شما را که امروز علم اصول گرایان را به دوش گرفته اید و همراه با آنان سعی در ایجاد تفرقه و انشقاق در جریان واحد اصلاحات و استحاله اصلاح طلبان را دارید، نخواهند بخشید. و همراه و همگام با بزرگانشان رضا توفیقی ها، عسکری ها، یزدانی ها، عرفانی زاده ها، سجادی ها، شریفی ها و ….. در جهت بالا نگه داشتن پرچم اصلاحات و حفظ و احیای اصلاح طلبی محکم و باصلابت گام برخواهند داشت.
این را بدانید که اگر تصمیم صحیح و عقلانی مجمع زیر سوال ببرید ، خود و گذشتتان خورد خواهد شد ، پس هنوز دیر نیست، اگر دلسوز جریان اصلاح طلبی هستید به خیل عظیم اصلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا بپیوندید و به استحاله اصلاحات که پروسه رقیب است دامن نزنید. و اگر هم منفعت را بر جریان ترجیح میدهید هم که تکلیف روشن است و آیندگان تکلیف بر شما روشن خواهند کرد.
و اما با احترام و در کمال ادب خطاب به دوستان همفکرمان که سکوت پیشه کرده اند و در فراق سید اصلاحات بویراحمد و دنا و شناسنامه بی بدیل اصلاحات این مرز و بوم سید باقر موسوی مانده اند، از طرف تمامی جوانان اصلاح طلب اعلام می دارم ما هم مثل شما از نبود سیدمان نگران و زخم خورده ایم . ولی از شما میخواهیم حال که سیدمان در صحنه انتخابات نیست، سکوت خود را شکسته و همگام و همراه ما در جهت تعالی و روشن نگه داشتن چراغ اصلاحات فریاد برآورید، و برای نه گفتن به آنان که رد صلاحیت سید و انشقاق اصلاح طلبی را میخواستند ، تمام تلاش خود را برای موفقیت دکترمحمد بهرامی و اصلاحات در انتخابات پیش رو بکار بگیرید. که دشمن در کمین است و خطر استحاله نزدیک.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  در هر صورت بازنده واقعی انتخابات سید باقر موسوی است و کاریزما و چهره ای محبوب خود را برای همیشه در بویراحمد از دست داد.

  • ag.beheshti@gmail.com گفت:

   دوست عزیز خیلی از اصلاح طلبانی که در جهت آرمان های اصلاح طلبی قدم بر می دارند با شما هم عقیده اند. از نظر من نیز لقب سید اصلاحات دیگر برای سید باقر موسوی جهان آباد مناسب نیست. درست در لحظه ای که باید با در دست گرفتن پرچم رهبری اصلاحات بویراحمد همه اصلاح طلبان را همسو می نمود، از زیر بار مسولیت شانه خالی کرد و طلب کارانه میدان را خالی نمود . اصلاحات و جریان اصلاح طلبی هیچ گاه اینچنین نیازمند رهبری آقای سید باقر موسوی جهان آباد نبوده است…

 • دوست گفت:

  آقای نویسنده محترم مگه بهرامی اصلاح طلبه که اینجور پرحرارت سخن می گویید مگر همین آقا دوره پیشین در اردوگاه هدایتخواه نبود ایشان اصلاح طلب نیست چرا به زور می خواهید ایشان را اصلاح طلب کنید اصلاح طلبی که یک شبه نمیشه حزب باد اند .

 • سید گفت:

  سید

 • ناشناس گفت:

  قابل توجه به ظاهر اصلاحطلبان کهگللویه

 • ناشناس گفت:

  درود بر بهرامی

پربازديد