تاریخ درج خبر : 1394/12/03
کد خبر : ۵۳۴۴۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه ستاد روشنفکر در رابطه با بداخلاقی های رسانه ای اخیر

در آستانه برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی قرار داریم. اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی و بخصوص در این شرایط بر کسی پوشیده نیست. اما مهم تر از اصل انتخابات، رعایت اصول و اخلاق انتخاباتی است. ما بر این باور هستیم که رقابت انتخاباتی نباید باعث ایجاد فاصله میان مردم گردد و در همین راستا و با اعتقادی عمیق شعار ” صدای وحدت” را فریاد کردیم و فریاد می زنیم و به تمامی مبانی وحدت در طول فعالیت انتخاباتی مقید بوده و در ادامه مسیر نیز در پی تحقق آن خواهیم بود.
متاسفانه در روزهای اخیر و بخصوص با استقبال خوب شما مردم از ” صدای وحدت” بعضی افراد که منافع خود را در اختلاف و تفرقه می دانند و یا آنکه همدلی مردم را به ضرر خود و جریان خاص خود می بینند، ضمن دامن زدن به موضوعات ایلی و جغرافیایی و برجسته کردن آنها، نوعی بداخلاقی انتخاباتی را با کمک ابزار رسانه ای قوی ناشی از ثروت و قدرت به راه انداخته اند و در پی آن هستند تا جلو اقبال عمومی صورت گرفته نسبت به صدای وحدت ” حاج مهدی روشنفکر ” را گرفته و اهداف مورد نظر خود را دنبال نمایند. بنابراین از همه مردم شریف و به خصوص از هواداران ” صدای وحدت ” درخواست می شود تا ضمن هوشیاری و آگاهی لازم، از ورود به اینگونه نقشه های شیطانی و تفرقه انگیز خودداری کرده و وارد بازی بد خواهان مردم نشوند.
صدای وحدت در راستای تحقق گفتمان انتخاباتی خود، به همه نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها احترام گذاشته و حضور آنها را مایه برکت و حضور پرشور مردم می داند و هرگونه بد رفتاری انتخاباتی را محکوم کرده و غیراخلاقی می داند. در پایان ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی ، در خواست می شود با متخلفان و برهم زنندگان نظم و آرامش و بخصوص طراحان اصلی اینگونه بداخلاقی ها برخورد کرده و زمینه ی لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را فراهم نمایند.
ستاد انتخاباتی حاج مهدی روشنفکر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • دختر لر گفت:

  شهرما به مافیای پول و قدرت نیازی نداره،ما به نماینده ای نیاز داریم که از حال و روز و نیازهای مردمش اگاه باشه ،درور بر روشنفکر که به حق نمایندگی برازنده ی اوست

 • ناشناس گفت:

  اقای روشنفکر و طرفداران ایشان مردمی اگاه و فهیم هستند و این کاندید محترم و لایق رقابت در عین رفاقت دوست دارو

 • م پ گفت:

  درود بر حاج مهدی

 • نفس گفت:

  درود بر حاج مهدی وحامیان خوب واصیلش.مردم ما بعد از این همه دروغ ودزدی وبی حرمتی الات دیگه کاملا اگاه شدن .

پربازديد