تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۴۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس ستاد مجمع اصلاح طلبان حوزه بویراحمد و دنا:

حمایت سید باقر از زارعی طنز انتخاباتی است/اصلاح طلبان از بهرامی حمایت کنند/ انتقام رد صلاحیت ها را می گیریم

صدرالله شریفی رئیس ستاد مجمع اصلاح طلبان حوزه بویراحمد و دنا در گفت وگو با خبرنگار سایت استان پیرامون وضعیت اصلاح طلبان و کاندیدای اجماع این مجمع صحبت هایی مطرح کرده است که خواندنش خالی از لطف نیست.

روند انتخاب آقای بهرامی دموکراتیک بود؟ماجرای امضا نکردن بند منصوب به سید باقر توسط آقای زارعی چه بود؟

در خصوص انتخابات مجمع شورای اصلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا در رابطه با انتخاب آقای محمد بهرامی پس از گفت و گو هایی که مجمع طی چند ماه داشتند و با توجه به سیاست های شورای سیاست گذاری کشور،بنا بر این شد که پس از تایید صلاحیت کاندیداها توسط شورای نگهبان مجمع برای تصمیم گیری در صورت رد صلاحیت کاندیدای حداکثری شهرستان بویراحمد و دنا تصمیم نهایی را اتخاذ کند،لذا با توجه به فاکتورهایی که در جناب آقای بهرامی از جمله اصلاح طلب بودن، رای آور بودن و سوابق اصلاح طلب بودن که داشتند مجمع در یک روند دموکراتیک رای گیری کرد که آقای بهرامی با حداکثر آرا به عنوان نامزد مجمع اصلاح طلبان شهرستان های بویراحمد و دنا معرفی شدند.

البته لازم به ذکر است که میثاق نامه ای از قبل تنظیم شده و آن را به رویت نامزد ها رساندیم که در صورت راه یابی آن ها به مجلس عضو فراکسیون اصلاح طلبان مجلس باشند و اعلام کنند که اگر سید باقر موسوی تایید شد کنار بروند.اما در این فرایند آقای زارعی اعلام کردند من به نفع هیچ کس کنار نمی روم حتی سید باقر موسوی، و مجمع وارد شور شد که نتیجه آن انتخاب آقای بهرامی شد و بعضی از رسانه ها از سکوت سید باقر سو استفاده کرده و رو به شانتاژ خبری آورده اند و سید باقر را به نفع خود مصادره کرده اند،چطور ممکن است سید باقر از کسی حمایت کند که حاضر نشد در صورت تایید صلاحیت به نفع وی کنار برود؟سید باقر موسوی در جلسات مکرر با اصلاح طلبان عنوان کرده است که از هیچ کس حمایت نمی کنم.

بعد از انتخاب اقای بهرامی عده ای که منافعی را در جاهایی داشتند شروع به جوسازی علیه تصمیم شورای اصلاحات کردند و فضا را مسموم کردند و این به دور از اخلاق انسانی است زیرا که مجمع طی یک روند قانونی و دموکراتیک به این تصمیم رسید.

امروز به همه کسانی که دل در گرو اصلاحات دارند لازم است به فرایند مجمع توجه کنند واز انتخاب مجمع پشتیبانی  کند تا ثمره ان را جریان اصلاحات در روز 8 اسفند ببیند.

لذا اگر کسی ادعای اصلاح طلبی دارد نمی تواند شعار اصلاح طلبی بده اما رای به اصولگرا بدهد این نه با عقل سازگار است نه منطقی پشت آن دیده می شود.

ما در 12 سال گذشته در شهرستان های بویراحمد و دنا مرتب به کاندیدایی رای میدادیم که هر دو طرف در جبهه اصولگرا بودند.

بنابراین بعد از این مدت شورای هماهنگی به این نتیجه رسید که این جریان فکری در جامعه بویراحمد و دنا دچار یک استحاله می شود ،یعنی به فراموشی سپرده می شود به همین جهت تصمیم گرفتند جهت حفظ هویت اصلاح طلبان به سمت کاندیدای اصلاح طلب خودشان بروند در غیاب سید باقر موسوی،و این تصمیم به اینجا رسید که آقای بهرامی شد.

اما ما از بد اخلاقی ها و فضای مسمومی که جریان رقیب ما با امکانات مالی که در اختیار داردندو دروغ و تزویر، شروع به جو سازی علیه اصلاحات کرده اند.

پیشنهادتان به اصلاح طلبان بویراحمد و دنا چیست؟

به همه دوستان اصلاح طلب سفارش می کنم که این دوران تمام می شود و اندیشه اصلاحطلبی خودشان را حفظ کنند و هویت اصلاح طلبی را پاس بدارند و به جمع اصلاح طلبان بپیوندند تا شاهد شکوفایی آن در شهرستان باشیم

در این چند روز پس از تصمیم گیری شورا فضای مسمومی را به دروغ نسبت به آقای موسوی که بیشتر من ایرا از اطرافیان ستاد اقای زارع می بینم دارند تبلیغ می کنند که آقای موسوی تظر به یک شخص خاص یا آقای زارعی دارد.در حالی که برای همه مردم اصلاح طلب شناخته شده است که آقای موسوی هزینه داده هیچ وقت به یک شخص اصولگرا رای نداده و نخواهد داد.

اعلام حمایت رئیس ستاد سید باقر موسوی از آقای زارع را چگونه ارزیابی می کنید؟

اظهار تاسف می کنم از وضعیتی که پیش آمده است،ایشان از اقوام نزدیک آقای زارعی هستند و برای من این روند جای شک و تردید است که چه بسا دنبال یک فضا سازی بودند که در صورت رد صلاحیت آقای موسوی بتوانند این فضا را طوری مدیری کنند که اقای موسوی را به سمت زارعی ببرند اما آقای موسوی بسیار باهوش تر از ان هستند که فریب این دغل کاری ها را بخورند و شان اقای موسوی از این حرف ها بالا تر است و مردم نباید فریب این فضاسازی ها را بخورند.

رقیب اصلی اصلاح طلبان در انتخابات پیش رو چه کسانی هستند؟

رقیب اصلی ما در این دوره از انتخابات جریان پایداری و اصولگرایان مخالف دولت هستند که مردم باید هوشیارانه این جریان را رصد کرده و در روز 7 اسفند با رای خود انتقام رد صلاحیت ها را بگیرند.

گفت وگو: ایمان اشکوه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد