تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۴۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه مجمع اصلاح طلبان شهرستان گچساران در رابطه با انتخابات 7 اسفند

اکنون در یک مقطع حساس تاریخى قرار گرفته ایم که مردم اماده شده اند مسیرى دشوار، اما هموار شدنى را جهت رقم خوردن سرنوشت خویش و کشور بپیمایند.
از یک طرف مردم از نعمت نخبگان و فرهیختگانى که ساختار انقلاب را معمارى کرده اند محروم و از طرف دیگر با رقیبانى رقابت میکنند که سالهاست به ابزار قدرت مسلح شده اند و به زر اندوزى و جمع اورى بیت المال عادت کرده اند و در این راه هرگز سیرى نمیشناسند.اقتدالگرایان و دل واپسان دل مرده بدانند مردم عقل و منطق را بر جمود فکرى و خشونت طلبى ترجیح مى دهند و در تمرین دمکراسى مبارزه را به صندوق رأى مى کشانند.
اقتدارگرایان و دلواپسان در هشت سال ریاست جمهورى گذشته هر سه قوه را در دست داشتند،امتحان خوبى پس ندادند.
دل از قدرت و ثروت بکنید و از ملت عذرخواهى کرده و به بازسازى خود بپردازید،کلماتى از قبیل فتنه و نفوذى ،شما را به سر منزل مقصود نمى رساند.
دلواپسان و اقتدارگرایان فراموش کرده اند بى تدبیرى در دوران ریاست جمهورى قبلى چه هزینه هایى در بر داشت،تا انجا که چهره پلید اسرائیل به انزوا کشیده را در جوامع بین المللى مظلومیت بخشید.
مجمع اصلاح طلبان شهرستان گچساران همگام با ملت ایران در انتخابات ٧ اسفند ٩۴ شرکت نموده و مردم را به رأى دادن تشویق ،وحمایت خویش رااز کاندیداى اصلاح طلبان جناب اقاى دکتر غلامرضا تاج گردون اعلام میداریم.
قطعاً در این انتخابات لیست مورد حمایت جبهه ى اصلاح طلبان در سراسر کشور به پیروزى چشمگیرى دست خواهند یافت و از منتخبین مورد حمایت شوراى سیاست گذارى میخواهیم پس از تشکیل مجلس تازه نفس مطالبات پیگیرى نشده مردم از قبیل رفع حصر بزرگان اصلاحات و ازادى زندانیان سیاسى ،بهبود معیشت مردم و ایجاد اشتغال براى جوانان،ارتقاى ایران در سطح بین الملل،علت رد صلاحیت شدگان مجلس و خبرگان رهبرى را پیگیرى نمایند.
زنده باد اصلاحات
مجمع اصلاح طلبان شهرستان گچساران

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد