تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۴۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس کمیته اطلاع رسانی انتخابات: فضای سیاسی انتخابات ارزشمند است و باید بدون از تخریب و تحریف باشد

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، شور ونشاط انتخاباتی روز افزون شده است، گفت: فضای سیاسی انتخابات ارزشمند است و باید بدون از تخریب، تحریف و هتک حرمت به نامزدها و همچنین ارزش ها، دستاوردهای نظام و مصالح مردم باشد.

سیدمحمد موحدپور، انتخابات را مهمترین رویداد سال 94 دانست وافزود: مردم برای چهار سال دیگر سرنوشت خود را رقم می زنند وهمه رسانه های مختلف دیداری، شنیداری و نوشتاری رسالت دارند در آگاهی بخشی و افزایش شور و نشاط مردم درامرانتخابات تلاش کنند.

وی، ضمن تأکید بر نقش مفید و سازنده رسانه ها جهت تلاش در راستای ایجاد و حفظ وحدت و همدلی در جامعه و دوری از تنش زدایی، اظهار داشت: رسانه ها با اطلاع رسانی، مردم را به حضور در انتخابات هفتم اسفند ماه دعوت و شرایط تحقق حضور حداکثری را مهیا کنند.

مسئول روابط عمومی استانداری، همچنین از همه ستادها و هواداران نامزدهای انتخاباتی خواست تا در چارچوب قانون و رعایت مسایل شرعی به تبلیغات سالم و سازنده بپردازند.

وی اظهار داشت: فضای سیاسی، شور انتخاباتی و همچنین انگیزه و رغبت برای این دوره از انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی بالا است و پیش بینی می شود، مشارکت در استان گسترده است.

موحدپور گفت: از دستاندرکاران انتخابات شهرستان ها خواست شده، تا جایی که مقدور است از کاربران و امکانات دستگاه های اجرایی برای امر انتخابات استفاده شود.

وی ابراز داشت: با آخرین هماهنگی و ارزیابی انجام گرفته از اقدامات به عمل آمده توسط کمیته های ستاد انتخابات استان، فرمانداری ها وهیات های اجرایی، نظارت و باررسی، تمام شرایط برای برگزاری انتخابات فراهم است.

دبیر شورای اطلاع رسانی استان گفت: همه اقدامات به موقع و به هنگام انجام شده تا در اوج انتخابات، بدون مشکل و یا نیازی، انتخابات مسیر و روال عادی خود را طی نماید.

موحدپور یادآور شد: یقینا مردم شهید پرور و ولایتمداراین استان همچون انتخابات گذشت که رتبه بالای حضور و مشارکت آگاهانه را درعرصه انتخابات داشته اند، بار دیگر با تجدید عهد و پیمان با آرمان های امام راحل و شهیدان، لبیک به فرمان رهبری معظم و در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور گسترده خود حماسه ای نو می آفرینند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد