تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۴۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -
مصطفی بسطامی:

افشاگری علیه رییس ستاد سید باقر موسوی!!!

از آنجا که خبری کذب و کاملا دروغ در فضای مجازی دست به دست شده است و عده ای سعی بر فریب افکار عمومی دارند، لذا اینجانب مصطفی بسطامی عضو فعال ستاد سید باقر موسوی و از اعضای فعال جهت راه اندازی ستاد در شهر پاتاوه هرگونه پیوستن این ستاد را به هواداران زارعی تکذیب می نمایم و جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی به اطلاع عموم میرسانم اینجانب تا روز اعلام نتایج اولیه شورای نگهبان کشوری و تصمیم مجمع اصلاح طلبان بویراحمد و دنا از اعضای ستاد سید اصلاحات بودم اما از آنجا که یافتم شانسی وجود ندارد وایشان رد صلاحیت شدند ازتصمیم منطقی مجمع اصلاحات تبعیت نمودم.
اما نکته مهم و تاسف بر انگیز اینکه یک هفته مانده به همان اعلام نتایج اولیه شورای نگهبان کشور آقای کیهان جوکار در محل دفتر ستاد به صراحت اعلام نمودند اگر آقای موسوی رد صلاحیت بشوند از غلام محمد زارعی حمایت خواهم کرد !!پس به خوبی معلوم شد که اقایان با هدفی مهندسی شده پا به عرصه ی انتخابات گذاشته بودند. جای سوال و تعجب است چرا یک هفته مانده به نتایج اولیه، آقای جوکار بر طبل حمایت از زارعی می کوبند. این حرکت خلاف اخلاق حرفه ای سیاسی بوده و از هدف آقایان جهت مصادره کردن ستاد سید باقر موسوی به نفع آقای زارعی حکایت دارد که البته به حمد الهی این اتفاق نیفتاد..اما هدف شومی بود! مصادره کردن ستاد سید باقربرای فردی که پیشینه ی اصول گرایی اش مشهود است وسابقه قائم مقامی در ستاد احمدی نژاد و ریاست بر ستاد ولایتی را در کارنامه دارد ..
حتی سید باقر اولین فردی بود که مساله عزت بویر احمد را طرح کرد وهمواره بر ناتوانی نماینده تاکید داشتند وتاسف میخوردند.
اصلا دلیل اصلی ورود سید به انتخابات عملکرد ضعیف نماینده ، موضع گیری ها و حرکات زیگزاگی وی بود.و نکته ی مهم دیگر اینکه آقای سید باقر موسوی بارها اعلام نموده بودند که از انتخاب کاندیدا با نگرش قومی وقبیله ای پرهیز نماییم!! پس جای سوال است چرا آقای جوکار در صدد مصادره کردن ستاد سید باقر موسوی به نفع هم طایفه ای و قوم خود (آقای زارعی )بودند.آن هم قبل از اعلام نتایج اولیه !!
در پیشگاه پروردگار باری تعالی خداوند بزرگ را شاهد و گواه میگیرم اگر حرفی به دور از واقعیت گفته باشم وغیر از آنچه شنیدم ودیدم به اطلاع مردم فهیم بویر احمد ودنا رسانده باشم.
در ضمن اینجانب، حمایت جدی و قاطع خود از تصمیم معقول مجمع اصلاح طلبان بویر احمد ودنا مبنی بر انتخاب دکتر محمد بهرامی را اعلام می نمایم.
با احترام مصطفی بسطامی (عضو فعال ستاد سید باقر موسوی)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمود گفت:

  دست از سر سید باقر بردارید… مردم شریف استان سید باقر رو سالهاست که میشناسن و میدانند که ایشان در جهت منافع مردم ستمدیده استان قدم بر میدارد…چه لزومی دارد که ایشان از آقایان محترم تایید شده حمایت کند که سرنوشت این مردم به ودیعه در دستشان قرار دارد؟..!

 • احمدی گفت:

  احسنت به نگارنده
  درود بر بهرامی

 • بی طرف گفت:

  احسنت . کاملا درست است

 • امیر گفت:

  هرچی شما فرمودی درسته.صرفا جهت اینکه مدیر سایت خوشحال شه

 • مم گفت:

  با عرضه فط بهرامی

پربازديد