تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۵۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -
دکتر کامرانی:

همراه و همگام با دولت تدبیر و امید هستم/سرفاریاب می‌تواند قطب گردشگری استان شود

مردم سرفایاب میزبان پنجمین نطق انتخاباتی کاندید مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ بودند.

به گزارش سایت استان، در این دیدار دکتر کامرانی ضمن تشکر از مردم سرفاریاب که در همه عرصه های انقلاب در دفاع از ارمانهای مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت قدم بوده اند گفتند سرفاریاب سرزمین مصلحان است.

وی با برشمردن افتخارات تاریخی این حوزه از شجاعت گرفته تا فرهنگ افزود: اولین حوزه علمیه کهگیلویه در این منطقه بنا شده که نشان از فرهنگ غنی و تاریخی سرفاریاب دارد.

وی دست آوردهای حوزه علمیه را وجود انسان های پاک و متعهد اصلاح طلبی امروز خوانده و از این دیار به عنوان ام القری اصلاح طلبی کهگیلویه نام برد.

نامزد مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ جریان اصلاح طلبی در این دیار را زبانزد دانسته و با نام بردن از بزرگان این جریان خاطرنشان کرد: نزاع های قبیله ای و بزهکاری های اجتماعی بدون ارجاع به سیستم های قضایی توسط این بزرگان اصلاح طلب حل و فصل شده که این کف خواسته های مردم از این جریان است.

عضو هیئت علمی دانشگاه گچساران ، به طبیعت زیبا و مثال زدنی سرفاریاب اشاره و تصریح کرد: این منطقه به واسطه شرایط اقلیمی و نیروهای متخصصی که دارد میتواند قطب گردشگری استان باشد.

وی صنعت گردشگری را در دنیا بعد از صنعت خودرو سودآورترین صنعت دانسته و با انتقاد از بی تدبیری های مسئولان قدیمی این شهرستان مبنی بر فعال نکردن این صنعت قول داد چنانچه به مجلس راه یابند تمام تلاش خودرا در این زمینه انجام دهند.

دکتر کامرانی از توسعه نیافتگی این منطقه ابراز تاسف نموده و گفت: عبور لوله گاز از این منطقه هیچ فایده ای برای مردم نداشته که اگر نماینده همراه با سیاستهای دولت به مجلس راه یابد میتواند با تدبیر و رایزنی با وزارت نفت سهم مردم را از ان بگیرد .

وی به تشریح برنامه های اساسی خود در این حوزه اشاره و اولویت خود را توسعه فضای ورزشی، فعال کردن گردشگری و اکوتوریسم ، بهسازی جاده های روستایی ، گسترش جاده سرفاریاب یاسوج تاسیس بانک، ….نام بردند.

نامزد اجماع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ گفت: از آنجایی که همراه و همگام با دولت هستم و با پتانسیلی که در خودسراغ دارم تمامی قولها و برنامه های خود را عملی خواهم کرد، لذا با تمامی احترامی که برا رقیبان حوزه انتخابیه قائلم در صورت توفیق این دوستان در انتخابات به سبب همسو نبودن با دولت قادر به اجرای برنامه های خویش نیستند.

وی در پایان رای به کامرانی را رای به اصلاحات و جریان اصلاح طلبی دانسته و ضمن تشکر از بزرگان این جریان اقایان دکتر لاهوتی و استاد منطقیان از مردم سرفاریاب خواست تا با اعتماد به خرد جمعی و حمایت از گزینه اجماع حمایت همه جانبه خودرا از کاندید مجمع اصلاح طلبان اعلام داشته تا بتواند برنامه های خودرا در جهت برون رفت از مشکلات و عقب ماندگی های موجود اجرا کند.

لازم به ذکر است قبل از این مراسم آقایان معصومی و خشنودنژاد در حمایت گزینه اصلاح طلبان سخنرانی کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد