تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۵۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -
روشنفکر در جمع مردم مارگون:

من مهدی روشنفکر هستم و برای تغییر آمده‌ام

در صورت موفقیت در این کارزار؛ با هم دلی و هم گامی با دولت تدبیر و امید برای پایان دادن به عقب ماندگی مناطق مختلف استان از جمله مارگون و در جهت تغییر وضعیت دامداری، کشاورزی، معیشت مردم و ایجاد اشتغال قدم برداشته و تلاش خواهم کرد.

مهدی روشنفکر، نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی؛ در سومین نطق انتخاباتی خود در جمع مردم مارگون و حومه حضور یافت و به بیان دیدگاه‌های خود پرداخت.
روشنفکر با اشاره به این نکته که محرومیتی که بر پیشانی استان ما حکاکی شده است، ناشی از بی‌برنامگی و بی‌مدیرتی بوده است تاکید کرد: ما باید برای پیشرفت و توسعه همه جانبه (فرهنگ، صنعت، معنویت و…) این استان قدم برداریم و در این راه برنامه نیز داشته باشیم.
ایشان در ادامه با تشریح این موضوع که انتخاب مدیران استانی و رویه‌ی استخدام‌ها بر اساس رابطه و بر اساس منافع گروهی و شخصی، توهین به مردم است. این کار را غیر قابل قبول دانست و تاکید کرد: مردم خود نماد علم، اخلاق، صداقت، روشنفکری و شعور هستند.
نامزد دهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی؛ با اشاره به باورپذیر نبودن حرف‌های عده‌ای نزد مردم؛ آزموده را دوباره آزمون، خطا دانست.
روشنفکر بیان داشت: در صورت موفقیت در این کارزار؛ با هم دلی و هم گامی با دولت تدبیر و امید برای پایان دادن به عقب ماندگی مناطق مختلف استان از جمله مارگون و در جهت تغییر وضعیت دامداری، کشاورزی، معیشت مردم و ایجاد اشتغال قدم برداشته و تلاش خواهم کرد.
این استاد دانشگاه با تاکید بر چوب لای چرخ دولت نگذاشتن و تنها در جهت منافع مردم حرکت کردن، تصریح کرد: مشکل این مردم بحث جناج بندی‌های سیاسی و اصول گرایی یا اصلاح طلبی نیست. اصل مردم است و ما باید در جهت عزت و شرف مردم حرکت کنیم و به دنبال توسعه و تحول در منطقه باشیم
این نامزد دهمین دوره مجلس خاطر نشان کرد: از اول که وارد این کارزار انتخاباتی شدیم؛ مناطق مختلف جغرافیایی استان (علیا، سفلی و…) را جدا از هم ندانسته و در جهت پایان دادن تشتت موجود در استان حرکت کرده و خواهیم کرد.
روشنفکر در پایان تاکید کرد: انتخابات یک فرصت است؛ فرصت خدمت به مردم. من مهدی روشنفکر هستم و برای تغییر آمده‌ام.

منبع:دنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد