تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۵۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر کامرانی: اصلاحات، گفتمان اصیل انقلاب اسلامی است/ مردم دیشموک در استقبال از فرزندشان سنگ تمام گذاشتند/ تصاویر

دکتر علی کامرانی در ششمین نطق انتخاباتی خود میهمان مردم دیشموک بود.

به گزارش سایت استان، در این دیدار که قرار بود راس ساعت 15 در ورزشگاه دیشموک برگزار شود به جهت ترافیک سنگین استقبال از دکتر کامرانی 2ساعت با تاخیر برگزار شد.

دکتر کامرانی دراین دیدار با تشکر فراوان از مردم بهمئی به خاطر استقبال با شکوه آنان این حماسه را فراتر از تصور خود دانسته و ضمن بیان ارادت قلبی خود مردم.

دیشموک را حماسه سازان بی بدیل سال 1316دانسته و خاطر نشان کرد افتخارات تاریخی این مردم بر کسی پوشیده نیست.لذا بنده به خود میبالم که فرزنداین ایل و تبارم و ایلم را بخارای خود می دانم.

وی خود را سرباز اصلاحات نامید و گفت: اصلاحات گفتمان اصیل انقلاب است.

دکتر کامرانی گفت: مهمترین مشخصه مردم بهمئی صداقت آنها است که اگر امروز طرفداران جریان اصلاحات از بنده به عنوان شخصی صادق یاد میکنند ،دلیلی جز ژنتیکی که از شما به ارث برده ام ندارد.

وی مردم این سامان را صادق با ایمان ،متدین و با کیاست نامید و ضمن تشکر از ابراز احساسات جوانان از همه مردم خواست در ایام فاطمیه حرمت این ایام را نگه داشته و از آن نهایت استفاده معنوی را ببرند.

دکتر کامرانی ضمن انتقاد از محروم نگه داشتن این منطقه خطاب به مردم دیشموک گفت: این فرصت تاریخی برای شما به وجود آمد تا با انتخاب فرزند اصلاحات چهره زشت فقر و محرومیت از این دیار زدوده شود و شما مطمئن باشید اگر از آن استفاده نکنید دیگر این فرصت نصیب شما نخواهد شد . امروز شما با کامرانی و فردا کامرانی با شماست.

نامزد مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ، گفت: اندیشه اصلاح طلبی که فرزند شما در آن پرورش یافته چیزی جز خدمت به ایران و اسلام و پیاده کردن برنامه ها از طریق مجرای قانونی نیست.

دکتر کامرانی مهمترین زیر ساخت های توسعه را جاده ها نامید و خاطر نشان کرد: آدم قلبش می‌گیرد که وضعیت جاده های مواصلاتی این منطقه را می‌بیند.

وی به جمعیت زیاد محروم از گاز شهری این منطقه اشاره کرد و گفت: به شما قول میدهم با ارتباطاتی که با سران دولت دارم درصورت توفیق در انتخابات در اسرع وقت گازرسانی به این منطقه شروع خواهد شد.

این نامزد اصلاح طلب یکی از مهم ترین برنامه های خود در این منطقه را گسترش جاده خوزستان به دیشموک دانسته و خاطر نشان کرد چنان چ این جاده گسترش یابد شهر دیشموک با داشتن امامزاده های واجب التعظیم و شرایط خاص گردشگری طبیعی میتواند به مرکز زیارتی تفریحی کهگیلویه تبدیل شود.

وی در پایان از مجمع اصلاح طلبان کهگیلویه و بزرگان اصلاحات اقایان استاد منطقیان و دکتر لاهوتی تقدیر و تشکر کردند.

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه آقایان دکتر لاهوتی، دکتر طاهری ،دکتر آرام و جعفری در حمایت از گزینه اجماع اصلاح طلبان کهگیلویه سخنرانی کردند.

گزارش و عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سخنرانی دکتر کامرانی در استادیوم دهدشت گفت:

  سخنرانی دکتر کامرانی چهارشنبه 5 اسفند ساعت 15 در ورزشگاه تختی برگزار میشود.
  دکتر شجاعپوریان نماینده اسبق بهبهان و عضو شورای شهر تهران و دیگر چهره های برجسته اصلاحات کهگیلویه و نامزدهای رد صلاحیت شده همگی برای حمایت از دکتر کامرانی به ورزشگاه تختی می آیند.این خبر را به همه دوستان اعلام کنید.

 • بهمئی گفت:

  قسم به شیر مادرم رایم فقط برادرم
  درود بر دکتر کامرانی

 • کهگیلویه بزرگ گفت:

  دورود بر لاهوتی
  دورود بر آرام
  دورود بر کامرانی
  زنده باد اصلاحات

 • سعید گفت:

  اصلاحطلبان نماد قومیت گرایی

 • علی گفت:

  درود بر لاهوتی
  سلام بر کامرانی
  پاینده باد اصلاحات

پربازديد