تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۶۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تبر و نردبان وحدت / نامه و کاریکاتور «احسان گنجی» خطاب به «منطقیان‎»

هنرمند مشهور هم‌استانی در نامه ای از محمود منطقیان خواسته به کمک جریان اصلاحات در کهگیلویه بشتابد.

به گزارش سایت استان، متن نامه و طرح احسان گنجی برای وحدت اصلاح‌طلبان در پی می‌آید:

جناب آقای منطقیان

با سلام

فرصت تعارفات مرسوم نیست. اکنون که تحولات انتخاباتی سرعت گرفته و در بسیاری از نقاط کشور اصلاح‌طلبانِ زخمی از ماجرای ردصلاحیتها با همه توان باقیمانده به میدان آمده‌اند و توانسته اند مردم و به خصوص آرای خاموش را نیز به میدان بکشانند و از اکنون بوی پیروزی از آن به مشام می رسد، حیف است که کهگیلویه بزرگ غایب این تحول تاریخی و مهم باشد. به عنوان عضو کوچکی از جامعه هنر و فرهنگ از حضرتعالی عاجزانه تقاضا دارم که دندان بر جگر خواسته‌های خود بگذارید، با ایثار سیاسی از نامزدی که این روزها به نام اصلاحات در شهرستان مشغول رقابت است (آقای دکتر کامرانی) حمایت کرده و کهگیلویه را به موج تحولات کشور متصل کنید. فراموش نکنید که بخشی از افکار عمومی شهرستان به درست یا غلط شما را یکی از عوامل ناکامی اصلاحات در دوره های پیش می داند، ادامه روش کنونی از سوی حضرتعالی (که بی شباهت به رفتار همتای شما، آقای لاهوتی در 8سال پیش نیست) ممکن است قضاوتی نه چندان مطلوب را از شما در اذهان مردم باقی بگذارد. مجال بی‌رحمانه اندک است و واقعه سخت نامنتظر! شاید این آخرین فرصت سیاست‌ورزی از سوی شما باشد، لطفاً آن را از دست ندهید!

دوستدار شما؛ احسان گنجی – چهارم اسفند94

EhsanGanji-tabar-nardban-1

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • جانفزایی گفت:

  جناب منطقیان عارف کهگیلویه باشید و هشتم اسفند منتقد جناب کامرانی
  درود بر احسان عزیز

 • محمد گفت:

  گپ ول نزه تو درحدی نیستی که بخوای درمورد نظر استاد منطقیان نظر بدی

 • انقلابی گفت:

  آقای گنجی شما به عنوان یک هنرمند قابل احترامید اما کامرانی اجماع کلی بر روی آن نیست. یه سری افراد خودسرانه و بدون هماهنگی جلساتی برگزار کردند و کامرانی را انتخاب کردند که در واقع نیروی آقای لاهوتی است. بر همگان واضح و روشن است که عامل اصلی ناکامی اصلاحات خود آقای لاهوتی بوده است. خود شما خوب میدانید که ایشان فقط حرف خودشو قبول داره. بارها جلساتی به منظور گزینه سوم گرفته شد اما آقای لاهوتی کنار نیامد و گفت هر چه من بگم باید بشود. اگر مبنا را میزان رای بگذاریم میدانیم که منطقیان همیشه آرای بیشتری داشته است. اگر در دوره های گذشته آقای لاهوتی از رستاد حمایت میکرد قطعا بزرگواری به مجلس نمیرفت اما خود ایشان به طرفدارانش گفت که به بزرگواری رای بدهید. این حرفهایی که میزنم کاملا مستند است. نوشته و کاریکاتور شما از روی احساس است. انتظار بیشتری از شما می بود.

 • انقلابی گفت:

  کامرانی نه ان است که سزاوار حمایت باشد

 • ارام گفت:

  درود برشما آقای گنجی
  اما متاسفانه همچین اتفاقی نمیفته ،چون آقای منطقیان جایی گفته بودند که باید سکوت کرد

 • فریدون هاشمی گفت:

  فلاکت و بیچارگی این سرزمین به جایی رسیده که هنرمندان نیز مجبورند فریاد بزنند شاید سیاست بازان کمی به فکر منافع مردم باشند. این سیاست سیاه حتی کسی مانند منطقیان را که در نگاه من معلمی مهربان و دلسوز و نازنین است نیز به درون خود کشیده و چنان سرگرم کرده تا احسان گنجی دوستداشتنی نیز از درد و داغی که در اطرافش می بیند دلتنگ شود و دست به قلم شود برای التیام زخمهای اجتماعی این سرزمین…. زنده باشی احسان عزیز.. فارغ از هر جبهه گیری که داری خودت اصیل و نماد و چهره ی خوبی و هنر این ولایتی.. دوستت داریم.

 • ali گفت:

  اصلاح طلب پیش ب سوی کامرانی ………………………

 • جعفرمژده جو گفت:

  درود وسلام فروان بر شما جناب آقای گنجی >استاد منطقیان باید به فکر آبروی آینده خود باشد اگر اصلاحت برنده شود بزرگی او همچنان باقی میماند اگر هم خدای ناکرده ببازد منطقیان که هیچی تمام اصلاحات در کهگیلویه بزرگ تا ابد نابود میشود

 • دهدشت گفت:

  لطف کن به همون هنرت برس و کاری به سیاست نداشته باش.
  ما اصلاحات کهگیلویه بزرگ به کامرانی رای نمیدهیم.

 • مانی گفت:

  جناب منطقیان عاجزانه ازشماخواهش دارم اصلاحات راتنها نگذارید ما الان به شما نیازداریم نگذارید دراین روزهای سخت اصلاحات تنهابماند وبازهم مغلوب شویم که اگراین دفعه ببازیم دیگر برای همیشه بازنده ایم وباید فاتحه ی اصلاحات رابرای همیشه بخوانیم پس تادیرنشده ازاصلاحات حمایت کنیدوچهارشنبه به سخنرانی دکترکامرانی بیاییدوازایشان حمایت کنید

 • س.ع گفت:

  احسنت آقای گنجی.کاش کمی بیشتر بیندیشند بزرگان سیاست ماو ای کاش برسد روزی که از روی احساسات قومی سرنوشتمان را خزان نکنیم.

پربازديد