تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۶۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

فاطمه هاشمی:برخی خود را به لیست اعتدال و توسعه تحمیل کردند/کسانی که علیه پدرم نامه نوشتند مورد وثوق ما نیستند

فاطمه هاشمی رفسنجانی : کسانی که علیه هاشمی نامه نوشتند را حمایت نخواهیم کرد
دکتر فاطمه هاشمی گفت : از افرادی که علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی و برای رد صلاحیت وی نامه نوشته اند هیچگونه حمایتی نخواهیم کرد.
وی در شهر یاسوج در گفتگو با خبرنگاران گفت : برخی از افراد در انتخابات مجلس دهم خود را به لیست اعتدال و توسعه تحمیل کردند که با تفکر آیت الله هاشمی رفسنجانی هم خوانی ندارند و بعضا مخالفت شدید خود را با ایشان اعلام کردند.
وی در این ارتباط خواهان بررسی جدی این موضوع تا زمان رای گیری شد و افزود کسانی که علیه پدرم بوده اند و نسبت به رد صلاحیت ایشان نامه نوشته اند به هیچ وجه مورد وثوق ما نخواهند بود.
هاشمی تاکید کرد : غلام محمد زارعی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بویر احمد و دنا در سنوات قبل به اتفاق جمعی از نمایندگان خواستار رد صلاحیت آیت الله هاشمی رفسنجانی بودند و در دوره انتخابات ریاست جمهوری آقای احمدی نژاد به عنوان قایم مقام ستاد ایشان فعالیت داشت اکنون در فهرست ائتلاف اعتدال و توسعه قرار گرفته در حالی که با ارائه اخبار دروغ و در لفافه و پوشش قرار دادن واقعیتها سعی کردند که خود را به ائتلاف حامیان اعتدال و توسعه نزدیک سازند که اکنون با روشن شدن وقایع هویت واقعی آنها مشخص شد و از هرگونه حمایت محروم هستند.
دکتر فاطمه هاشمی که در اجتماع حامیان دکتر محمد بهرامی منتخب مجمع اصلاح طلبان بویر احمد و دنا در شهر یاسوج روز سه شنبه اعلام کرد : اصلاح طلبان باید به منتخب شورای هماهنگی و مجمع اصلاح طلبان رای دهند .
وی در حسینیه بلهزار تاکید کرد : رد صلاحیتها به نفع کشور نبوده و مردم باید در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مشارکت جدی و حداکثری داشته باشند.
منبع: شبکه خبری چالش

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد