تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۶۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -
امین پناهیان مفرد:

عزت بویراحمد و دنا یا بازی با احساسات مردم

« هیچگاه با احساسات مردم بازی نکنید، ممکن است بازی را ببرید. اما این خطر وجود دارد که تا اخرین لحظات عمرتان آنها را از دست بدهید »
هر چند عملکرد نماینده کنونی شهرستانهای بویراحمد و دنا چندان قابل دفاع نیست و آنقدر ضعیف عمل کردند که شما داعیه بازگشت عزت بویراحمد و دنا را در سر بپرورانید ، اما ای کاش نگاهی به گذشته خود می کردید .
ای کاش به سالهای نچندان دور برمی گشتید که عزت جوانان این مرز و بوم را پایمال که هیچ بلکه لگد مال کردید.
به دانشگاهی برگردید که به پادگان نظامی مشهور شده بود و با ریاستی که سرهنگ نامیده میشد، جوانان ما را بعد از ۴ سال تحصیل با غروری شکسته و لگدمال شده به خانه هایشان فرستادید. و آنهایی که حاضر به شکستن غرورشان نشدند، از تحصیل که کوچکترین حقشان بود محروم کردید.
شما را به همان دانشگاه بر می گردانم که عده ای از اساتید مجرب و دانشجویان ممتازش را محروم و تبعید کردید و بالعکس برای عده ای دیگر به عنوان چشم روشنی و به تلافی بله قربان گفتن هایشان بورسیه دکترا هدیه دادید.
شما را به مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد می برم، به چهار راهی که تنها تحفه شما از عضویت کمیسیون فرهنگی مجلس، تخریب تنها نماد آن یعنی سینما به عنوان مرکز ترویج بی حیایی و فحشا بود.
شما را به سوپر مارکت ها، اغذیه فروشی ها و تاکسی تلفنی ها می برم و در آنجا جوانانی را به حضورتان معرفی می کنم، که با داشتن تحصیلات عالیه در زمان تکیه شما بر مسند قدرت به جرم انداختن یک رأی به نفع کاندید رقیب ، از استخدام در ادارات دولتی باز ماندند و با دلی مالامال از درد برای بردن لقمه ای نان حلال بر سر سفره خانواده هایشان به این شغل های شریف اما نامتناسب با مدرک تحصیلیشان روی آورده اند.
و شما را به درون خانواده های بویراحمد و دنا می برم، خانواده هایی که فرزندانشان به جای مدیر شرکت ها، صنایع، سازمانها و ادارات، مدیر شبکه های اجتماعی واتس آپ و تلگرام شده اند و وقت خود را در کمال یأس و نا امیدی به بطالت می گذرانند، و حال سوال من از شما این است، در دوران طلایی دلارهای نفتی و دولتی کاملا هسو چرخ کدام صنعت را به حرکت درآوردید ؟ و در کجا اشتغال زایی کردید؟ تا جوانان برومند سرزمین ما سرخورده و سربار خانواده هایشان نباشند.
شما را به روستاهای محروم شهرستانهای بویراحمد و دنا می برم ، جایی که مردمانش به امید سخنان و وعده های مردم پسندتان، به این امید که منجی برایشان آمده، رأی هایشان را به نفعتان به صندوق انداختند، اما پس از ۸ سال هیچ پیشرفتی در زیر ساخت های روستایی خود ندیدند و با دلی آکنده از آمال و آرزوهای دست نیافته، مهاجرت به شهر را بر ماندن ترجیح داده و بعضا با نان کارگری و زحمت بی دریغ لقمه ای حلال بر سر سفره هایشان می برند.
و در آخر شما را به خانه ملت می برم ، جایی که هواداران شما هزاران دقیقه صحبت بر تریبون آن را به عنوان عملکردی غیر قابل دست یافتن توسط دیگر نمایندگان میدانند .
اما …..
اما این را فراموش کرده اند که به جز مواردی اندک، نطق های شما در دولت کریمه، عدالت محور و اختلاس پرور بود. دولتی که پس از روشن شدن تخلفات اقتصادی و فسادهایش، شما و اطرافیانتان حتی یک دقیقه به نقد آن نپرداختید و سکوت پیشه کردید.
حال خود قضاوت کنید، آیا این لگد مال شدن عزت بویراحمد و دنا نیست؟
ناگفته نماند در سال ۸۴ رئیس جمهور دولت عدالت محور! شما تقریبا با چنین شعاری یعنی مبارزه با اشراف گری رأی ملت ایران را به سوی صندوقهای خود سرازیر کرد، اما جای مبارزه با اشراف گری رواج اختلاس گری را سرلوحه خود قرار داد.
پس از طرف من به شما نصیحت، «این ره که تو می روی به ترکستان هم نیست.»

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • واقع بین گفت:

    درود بر شما و قلمتان ، حرف دل خیلی ها رو. زدید.

  • ناشناس گفت:

    اتفاقا در زمان آقای هدایت خواه بیشترین نگاه به روستاها شده بود.. کارهای زیربنایی زیادی شد

  • دوست گفت:

    آقای نویسنده محترم یادداشت چرا مغرضانه ویک جانبه سخن رانده اید مگر 4 سال گذشته چه اقدامی شده که همش دوره نمایندگی هدایتخواه را می کوبید مگر نه همین مجوزهای پروژه های گوناگون در دوره هدایتخواه گرفته نشدبه جای این موارد بی اساس از دوره زارعی هم بگید چکار کرد این آقا . یک جانبه قضاوت کردن و مغرضانه راه به جایی نمی برید فقط درجهت تخریبه

پربازديد