تاریخ درج خبر : 1391/08/28
کد خبر : ۵۳۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

برخورد خودجوش مردم بویراحمد با هتاکان

هر چند رهبر معظم انقلاب بارها و بارها همه ما را به وحدت و دوری از طرح مسائل تفرقه افکنانه دعوت کرده بودند و یکی از ابعاد جنگ نرم را بحث دامن زدن به  قومیت ها می دانستند، اما متاسفانه  عده ای خواسته یا ناخواسته باز هم به این مسائل دامن می زنند.

به گزارش سایت استان، در پی سلسه نوشتار هایی در سایت عصردنا در خصوص نقد تاریخ بویراحمد که حقا نه نقد بلکه فحش بود مردم شریف استان و بخصوص بویراحمد را تاب و توان نیاورد و به صورت کاملا خودجوش با عوامل این سناریو برخورد کردند.

مردم بویراحمد رضا خان زورگو را ادب کرده و در مقابلش کوتاه نیامدند اما با تمام وجود از انقلاب اسلامی  حمایت کرده و بیشترین شهید را تقدیم انقلاب کردند و همچنان درپیروی از رهنمودهای رهبری در خط اول هستند.

همین بویراحمدی ها بودند که وقتی رژیم شاهنشاهی آیت اله ملک حسینی (ر ه) را به زندان انداخت، به حکومت اعلام کردند اگر آیت اله را آزاد نکنید امنیت منطقه را به هم می زنیم

هر چند مخالف برخورد فیزیکی با عوامل توهین به بویراحمد می باشد و برخورد از مجاری قضایی و امنیتی را بهتر می داند، از مردم شریف بویراحمد خواستاریم تا با حفظ وحدت و خونسردی و با پرهیز از رفتارهای خشن، کار را به دستگاه قضا بسپارند، امید است تا هر چه سریع تر عوامل دخیل در این قضیه را به سزای اعمالشان برسانند.

این گزارش حاکی است، صبح امروز عده ای از افراد که خود را خشمگین از انتشار مطالب ” سید عبدالحمید تقوی بهبهانی” در خصوص  نقد تاریخ بویراحمد نشان می دادند در حمله ای به محل کار ایشان یورش برده و ایشان را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

تعدا این افراد که بالای 40 نفر گزارش داده شده است که با وساطت نیروی انتظامی درگیری پایان یافت و آقای تقوی‌بهبهانی هم اکنون در کلانتری 12 شهر یاسوج استقرار داده شده است.

منبع: بویر نیوز و عصر دنا

» ماجرای توهین نویسنده چرامی در عصردنا به بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • شهروند گفت:

  ابن برخورد خود جوش مانند همان سوابق خود جوش گذشته است که هیچ قافله ای امنیت نداشت و هیچ کشاورزی از آنچه میکاشت بهره ای نمی برد .
  وقتی رسانه ها و سایت های ما امروز اینقدر وا پسگرا هستند ،‌ باید دانست : سالی که نکوست از بهارش پیداست .
  جز تاسف چه میتوان گفت .
  ان الله لا یغیر ما بقوما ، حتی یغیر ما به انفسهم …

 • بهمن آسوده گفت:

  باسلام مردم بویراحمد در گذشته و در حال حاضر در عمل نشانگر غیرت و عزت افتخار بودند و هستند. کسانی که قصد دارند با توهین و فهش برای خود و قوم خود نام و نشانی در تاریخ ثبت کنند سخت در اشتباه هستند زیرا با این کار بی فرهنک و بی ادب قوم و منطقه خود را ب اجتماع نشان میدهند. (پسته بی مغز چون لب واکند رسوا شود)

 • ناشناس گفت:

  دردیداربا نماینده ولی فقیه دراستان آقای بزرگواری به نحواحسن از خان تعریف کردودین خودرا اداکرد.دستش درد نکنه

 • گرمسیر گفت:

  لطفا از عنوان آیت اله ملک حسینی سوء استفاده ننمائید ایشان فخر عشایر وبرای همه مردم استان بخصوص مردم گرمسیر عزیز و محترم بودند

پربازديد