تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۷۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انتخاباتی سید ضیاءالدین رضاتوفیقی در حمایت از کاندیدای ائتلاف اصلاح طلبان کهگیلویه بزرگ

متن کامل بیانیه رضا توفیقی به شرح زیر است.

سلام و درود بر شما مردم دیندار ، آگاه ، محروم و مظلوم کهگیلویه بزرگ و جوانان فهیم و تحول خواه این حوزه ی انتخابیه

شما انتخاباتی را در پیش دارید که در سرنوشت شهرستان ها و مردم این حوزه تاثیر جدی دارد . هر انتخابی از طرف اکثریت شما مردم مورد احترام اصلاح طلبان است . ضمن احترام به همه کاندیداهای حاضر در صحنه و ابراز تاسف از رد صلاحیت برخی از کاندیداهای خوش نام و متدین اصلاح طلب باید گفته شود که پیشرفت و توسعه ی کشور ، استان و کهگیلویه ی بزرگ تا حد زیادی وابسته به مجلسی ست که نمایندگان آن نماینده ی واقعی مردم و مستقل از باندهای قدرت و ثروت و زبان گویای مردم و توسعه گرا باشند . نمایندگانی که اهداف و راهبردها و گفتمان اصلاح طلبی را قبول داشته باشند نه کسانی که به گفته ی آن مرد دانا ، خانه ی خود را آباد و خانه ی مردم را خراب کنند .

در بین کاندیداهای موجود آقای دکتر علی کامرانی اصلاح طلبی ست که منتخب مجمع اصلاح طلبان حوزه ی کهکیلویه ی بزرگ است . اگر چه نحوه ی شکل گیری آن مجمع با ایراداتی جدی مواجه است اما تبعیت از رای اکثریت آن ها برای اصلاح طلبان لازم است .

منتخب مجمع اصلاح طلبان حوزه ی کهگیلویه اصلاح طلبی توسعه گرا و مستقل از باندهای قدرت و ثروت و آزادی خواه و معتقد به پیشرفت و توسعه ی کشور و استان و مخالف رانت و اختلاس های هزاران میلیاردی ست . رای به ایشان رای به استقلال و آزادی و پیشرفت کشور و استان و این چهار شهرستان محروم است . انتخاب حق شما و در دست شماست . اما از جوانان تحول خواه اعم از پسران و دختران اندیشمند و فرهیخته و پر شور و شعور انتظار می رود که روشنگری کرده و به مردم در انتخاب نماینده ی بهتر کمک کنند . اگر جوانان عزم خود را جزم کنند و از مرزهای ایلی و طایفه ای عبور کنند می توانند معادلات را در این حوزه به هم زده و گامی بزرگ برای پیشرفت بردارند .

از کاندیداهایی که خود را اصلاح طلب می دانند انتظار می رود که برای موفقیت اصلاح طلبان عارفانه در حمایت از ایشان کنار بکشند . از تمامی کاندیداهای رد صلاحیت شده انتظار می رود که مردم را رها نکرده و به کاندیدای منتخب مجمع کمک کنند .

یک واقعیتی ، درست یا نادرست ، وجود دارد و آن اینکه نماینده ای می تواند برای حوزه ی انتخابیه خود اعتبار ملی بیشتری از دولت بگیرد که با آن هماهنگ باشد . پس انتخاب کسی که به آقای روحانی ، رئیس جمهور ، رای داده است می تواند فارغ از گرایشات سیاسی ، در گرفتن اعتبارات دولتی و پیشرفت حوزه ی انتخابیه موثر باشد .

امیدوارم مردم این چهار شهرستان با انتخاب دکتر کامرانی ، شیرین کام و کامیاب و کامروا باشند وگرنه ممکن است همچون بیست چهار سال گذشته ، منهای چهارسال اول دوره ی دولت اصلاحات ، در چهار سال آینده نیز با تلخ کامی در پیشرفت و توسعه و سرمایه گذاری و اشتغال و همچنین کوچ دسته جمعی و فقر و فلاکت و عقب ماندگی اقتصادی روبرو باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد