تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۷۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -
نطق حاج بهرامی غلامرضا تاجگردون:

تو دو سرهنگ داری ما بیست فرمانده ارشد جنگ داریم/هنوز مجلس نرفته دهان ها را بتن می کنید؟

نطق انتخاباتی تاجگردون، کاندیدای دهمین دوره انتخابات در حوزه گچساران و باشت در شهرستان گچساران برگزار شد.
به گزارش فانوس زاگرس بیش از ده هزار نفر از حامیان تاجگردون، در نطق سخنرانی وی حضور داشتند و ترافیک سنگینی در محل برگزاری سخنرانی برقرار شد، به گونه‌ای که خیلی از هواداران این کاندید، ماشین‌های خود را در دو کیلومتر مانده به جایگاه پارک و با پای پیاده خود را به محل ایراد سخنرانی رساندند.
تاجگردون در نطق سخنرانی خود گفت:
**چهار سال پیش در این مکان با شما عهد بستم که اگر خداوند توفیق خدمت گزاری به من داد قول دهم در شأن شما مردم گچساران وباشت باشم و با شما عهد پرفریب و نیرنگ نبندم و باصداقت رفتار کنم و لحظه لحظه زندگی‌ام را وقف خدمت به شما و اگر باری از دوشتان برنداشتم، باری هم بر دوشتان نگذارم و در طول چهار سال نمایندگی خود هر آنچه در توانم بود برای آبادانی شهرمان به کار بسته‌ام.
**به همت دولت خدمت گزار و عنایتی که که به این منطقه داشته‌اند مفتخرم بگویم اعتبار عمرانی حوزه گچساران و باشت در طول چهار سال حدود ۶ برابر افزایش پیدا کرد و این افزایش با نفت ۱۴۰ دلاری نبود بلکه با عنایت شما و رای شما انجام گرفت تا حقتان ادا شود و امروز گوشه گوشه روستا و شهر تبدیل به یک کارگاهی از طرح‌های عمرانی شده است.
**عده‌ای مطرح می‌کنند اگر من نماینده نبودم هم این طرح‌ها و اعتبارات حاصل می‌شد یا می‌گویند این طرح‌ها از گذشته بوده است پس حتما این اعتبارات را باد آورده است و بدانند من از آن‌ها تشکر می‌کنم و امروز اگر گاز به باباکلان آمده است و بسیاری از طرح‌هایی که مکتوب و اسناد آن‌ها نیز موجود است انجام گرفته همه از برکات انقلاب و نظامی است که یک آقا بالا سر آن مثل کوه ایستاده و استوار و فرزند حضرت فاطمه (س) است و تاجگردون تنها یک ابزار و حلقوم شما مردم عزیز برای احقاق حقتان است.
**وظیفه دارم به عنوان کاندیدای مجلس و کسی که می‌خواهد نماینده شما باشد در برابر حقوق ملت ایران و رعایت آن معتقد باشم و اعتقاد دارم انرژی هسته‌ای حق مسلم ما بوده و خواهد بود و برای حقوق هسته‌ای خود مقاومت و شهید داده‌ایم و امروز نیز سربلند مقابل دشمنانمان ایستاده‌ایم.
آمریکا به عنوان کدخدای غرب نه کدخدای ما تا وقتی که بخواهد همچنان روحیه استکباری خود را با ما و دیگر ملت‌های مظلوم داشته باشد قطعا هیچ گونه نگاه آشتی نخواهیم داشت و زیر بار استکبار نخواهیم رفت زیرا به پای ارزش‌های خود خون داده و از هیچ کس و هیچ چیزی برای عزت خودمان بیمی نداریم و برجام را با اعتقاد پذیرفته و راه‌های نفوذ را خواهیم بست.
**فکر و عقیده انسان‌ها چیزی نیست که در بازار مکاره خرید و فروش شود و اندیشه و فکر ذاتی است، اصلاح طلبی و اصولگرایی یک تفکری است برای اینکه بتوانبم راه بهتر زندگی کردن و راه نهایی انسان را ورق بزنیم، اصلاح طلبی یک فکر، راه و یک حرکت رو به جلو است، اصلاح طلبی باید بتواند همگام جامعه و ارزش‌های مقدس نظام حرکت کند، اصلاح طلبی محیط مفرحی است که باید همگان در این محیط بتوانند زندگی کنند.
اصلاح طلبی و اصولگرایی محل دعوا و تهدید کردن زندگی مردم نیست بلکه یک معیار است، اصلاح طلبی که بخواهد پیاده کننده نسخه‌های غرب باشد و هرکسی بخواهد به نام اصلاح طلبی نسخه‌های غرب و دشمنان این نظام را پیاده کند اصلاح طلب نیست بلکه دشمن تفکر اصلاح طلبی است.
ما خودمان باید برای اصلاح خودمان به نتیجه برسیم و این مردم هستند که تایید و انتخاب می‌کنند چون به دنبال تغییر هستند، نظریه تغییر بیانگر این است که ملت ایران به دنبال تایین روش‌هایی برای زندگی بهتر هستند و منافاتی با اصول و ارزش‌های نظام و ولایت ندارد زیرا قانون اساسی ما به مردم اجازه انتخاب داده است.
**خوشحال هستم که شهر و حوزه انتخابیه من در این دور از انتخابات کاسه اصلاح طلبی و اصولگرایی را بر می‌چینند و خوشحالم که تلاش من و همت مردم اصلاح طلب و اصولگرا مسیری را باز کرد که بازیچه دعوای کاسبان این گروه و آن گروه نشوند و عزت خود را عزت ایران بدانیم.
من یک اصلاح طلبی هستم که ارزش‌های خود را از انقلاب کسب کرده‌ام و یک اصلاح طلبی هستم که خود را مدیون انقلاب، نظام و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری می‌دانم.
من اعتقاد دارم که در مسیر پیش روی نسبت به بسیاری از اصولگراهایی که ساز اصولگرایی می‌زنند پایبند‌تر به اصول‌ها و ارزش‌ها و رهبری هستم و اعتقاد راسخ دارم که کسانی که این گونه ادعا دارند کاسبان یک کاسه دیگر هستند.
من معتقد به قانون ملت ایران هستم و اگر کوچک‌ترین تعدی به این سرزمین و حقوق مردمانش صورت گیرد حتما سؤال کننده از این تضییع حق خواهم بود و اعتقاد دارم بالا‌ترین رکن سیاست، صداقت است و تمام چیزی که می‌تواند اهریمن و مشکلات را نابود کند صداقت است و صداقت بر سیاست اولی است.
**عهد بسته بودم در گچساران نوع نگاه به نماینده را عوض کنم و در تهران نیز فضیلت‌های این مردم را در مجلس شورای اسلامی نشان دهم، سعی کردم جایگاهی که درشان شما باشد را بدست آورم که خوشبختانه در مهم‌ترین کمیسیون‌ها عضوگردیدم که با دعای خیر شما توانستم به قول و عهد خود وفا کنم. در مهم‌ترین مذاکرات بین المللی و تصمیم در مذاکرات نقش و حضوری مؤثر داشتم و در همه جا با افتخار گفته‌ام که نماینده استان محروم و فقیر کهگیلویه و بویراحمد هستم.
در مرکز استان گفته‌ام و پذیرفته‌اند که کهگیلویه و بویراحمد بدون گچساران و نیروهای انسانی و شایسته گچساران معنایی ندارد و بی‌معنی است و توانستم از سهم ۲ درصد نفت و گاز که یک سوم متعلق به این شهر بود را تحکم بخشم و نگذارم حق گچساران تضییع شود. امروز از گزدنه‌های سخت عبور کرده‌ایم و زیرساخت‌ها آماده و در حال آماده شدن هستند.
**بار دیگر خود را در انتخابات حاضر کردم تا بگویم که برای ادای حقمان هنوز کار داریم و کارهای نیمه تمام زیادی مانده است و از پتانسیل‌های خدادادی این منطقه هنوز استفاده کامل نشده است که در دوره چهار ساله دوم نمایندگی‌ام تلاش می‌کنم در بخش کشاورزی با آبیاری حدود ۱۱ تا ۱۲ هزار هکتار از زمین‌های قابل کشت گچساران و باشت حدود هفت هزار شغل ایجاد کنم تا روستا‌ها و مردمم ثروتمند شوند و دست جلوی کسی دراز نکنند.
**آن کسی که می‌گوید متخصص پتروشیمی است و می‌تواند پالایشگاه بسازد بداند تنها متخصص نوشتن هستی و تو که نمی‌دانی میلیارد چندتا صفر دراد اگر می‌توانی پالایشگاه بساز، برای ساختن پالایشگاه که نباید حتما نماینده باشیع اینکار را انجام بده تا خودم شما را بر روی دوشم بزارم.
**پتروشیمی گچساران که از سال ۸۴ ۱۳ کلنگ خورد، روند ساخت آن مدت‌ها تعطیل بود اما در دوره من حتی یک روز هم تعطیل نشد و کار را ادامه خواهیم داد تا ظرفیتهای پتروشیمی گچساران شکوفا شود و بتوانیم در پایین دست پتروشیمی اتیلن را رونق دهیم.
کسانی که ۲۰ سال حاکمیت شهر در دستشان بود و هزاران بیکاری که الان وجود دارد بخاطر کوتاهی و کار نکردن آن‌ها بوده است که امروز به دلیل کوتاهی آن‌ها این مشکلات بر دوش من افتاده است که چوب کم کاری آن‌ها را امروز این جوانان بیکار می‌خورند.
**مردم گچساران و باشت فرق خادم و غیر خادم و غلام و غیر غلام، نوکر و خان را می‌دانند و من غلام و نوکر مردم گچساران و باشت هستم. مردم مارا انتخاب نکرده‌اند که به فکر خود باشیم و برای خود کار کنیم بلکه ما انتخاب شده‌ایم که برای مرد کار کنیم و گره از مشکلات آن‌ها وا کنیم.
به منتقدین خود می‌گویم که در ۲۰ سال حاکمیت خود چکار کرده‌اید؟ آیا آب جاری شهر را نگه داشته‌اید؟ از نفت صد ساله این شهر سهم خوراک گرفته‌اید؟ بیکاری را حل کرده‌اید؟ حالا بگذارید آن روستایی گاز و سنگ فرش و نور روشنایی ببیند و انشالله در چهار سال آینده همانطور که در ابتدای سال اینده جشن گاز دار شدن همه روستا‌ها را برگزار خواهیم کرد جشن سرسبز آبیاری تمامی زمین‌های قابل کشت را نیز برگزار خواهیم کرد.
**تحریم‌ها رفع شده‌اند و در طول چهار سال آینده با‌‌ همان توان و تلاش کوشش می‌کنم صحنه گچساران و باشت تبدیل به صحنه اشتغالزایی شود و اگر پنج طرح سرمایه گذاری در ایران کلنگ بخورد یکی از این طرح‌ها در منطقه گچساران و باشت باشد.
به عوان نوکر شما مردم شریف اجازه نخواهم داد و اجازه ندهید موتور پیشرفت گچساران و باشت خاموش شود.
**عده‌ای می‌گویند تاجگردون عاشق حضور یافتن در تلویزیون است، تاجگردون انقلابی نیست، تاجگردون ضد ولایت فقیه است، می‌گویند چرا با طوایف جلسه می‌گذارید؟ در جواب آن‌ها می‌گویم من از آن دست نماینده‌هایی هستم که به گواه خبرنگاران پارلمان اهل مصاحبه نیستم و در تلویزیون هم از هر پنج برنامه یک برنامه بیشتر نمی‌روم و اگر صداسیما من را به عنوان تحلیل گر قبول نداشت از من دعوت نمی‌کرد و چرا حسد می‌ورزید؟
باید بگویم من در زمان انقلاب نوجوان ۱۲ ساله‌ای بیش نبودم که عاشق امام و رفتن شاه بودم و انقلاب کردن مهم است اما انقلابی ماندن مهم‌تر است و مثل بعضی جبهه نرفته‌های پر مدعی که این روز‌ها طوری از جبهه می‌گویند که ما‌ها که جبهه رفته‌ایم گاهی شک می‌کنیم که آنجای که ما رفته‌ایم جبهه بوده است، من را از ارزش‌ها، جبهه‌ها، بسیج جدا نکنید من متعلق به این ارزش‌ها هستم.
کجا در ۲۵ سال خدمت من یک لحظه از حدود ارزش‌ها غفلت کردم؟ هیچگاه به خود اجازه نداده‌ام که جلو‌تر از رهبری حرف بزنم یا حرکت کنم و کسانی که این روز‌ها جلو‌تر از رهبری گام بر می‌دارند بدانند له خواهند شد. وقتی مجاری قانونی تاجگردون را برای انقلاب و مملکت نیروی ارزشی می‌دانند شما که باشید که فقط توهین می‌کنید؟
می‌گویند تاجگردون وکیل الدوله است اما بدانید من گردن آن دولتی که بخواهد حقوق ملت ایران را نادیده بگیرد و کوتاهی کند چه دولت خاتمی چه احمدی‌نژاد و چه هاشمی و روحانی باشد را با کمک مردم می‌شکنم و جلوی آن‌ها خواهم ایستاد.
**مخالفان من هنوز مجلس نرفته و کاره‌ای نشده‌اند مردم را تهدید می‌کنند که دهنتان را با بتن پر می‌کنیم اما من شعارم بتن کردن دهان مخالفم نیست شعار من زنده باد مخالف من است.
دوست دارم رقیبم حرف بزند نه رفقای رقیبم که پشت تریبون فقط توهین کردن بلد هستند، من مترسک نیستم که کلاغ بترسانم یا هروقت خواستند اینجا و آنجا جابه جایم کنند بلکه من می‌رشکار این ملت هستم که نه تنها تو بلکه غرب و هر اهریمنی از سلاح من بترسند، من هم زبانان خود را که به من رای نداده‌اند را خائن نمی‌دانم و امروز نیز می‌گویم با عقیده و فکر رای دهید و اصلح بودن را مبنا قرار دهید.
من خودم حرف می‌زنم و هرچه می‌گویم را خود نوشته‌ام، کسی به من امر و نهی نمی‌کند، نماینده باد خودش حرف بزند و در مجلس خودش نطق انجام دهد و پیگیر حق و حقوق مردم باشد، من رفیقم برایم حرف نمی‌زند بلکه خودم حرفمی زنم چرا نمی‌آیی مناظره کنی؟ چرا خودت عیبهای من را نمی‌گویی؟
رقیبم گفته است هنوز حرف نزده‌ام ترسیدی، تو حرف بزن بزار من از ترس به خود بلرزم.
**من رای مردم را با هیچ چیزی معامله نمی‌کنم و جبهه مقابل من، کسانی که توهین می‌کنند کسانی هستند که زمین خواری و پست و رانت می‌خواستند که به در بسته تاجگردون خورده‌اند و آن کسی که فکر می‌کند سرهنگ بودن یعنی بستن و بتن کردن دهان مخالف، بداند سرهنگ بودن قپه عزت، خدمت، صداقت و شهادت است.
**بار دیگر امروز با شما عهد می‌بندم که برای رویش جوانه ساقه‌ها بارانی زلال باشم و عهد می‌بندم که با رای پاک شما اگر بار دیگرانتخاب شدم بتوانم خدمت گزاری صدیق برای شما باشم و از جوان‌ها می‌خواهم تحت تاثیر هیجانات انتخاباتی قرار نگیرند و به کسی توهین با برخوردی نداشته باشند و خود و احساساتشان را کنترل کنند.
گزارش از احسان دری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • افسر گفت:

  درود بر بزرگ مرد استان که بعد از سالها در بین نمایندگان استان داری از شرافت و عزت استان در کشور دفاع میکنی و باعث افتخار ما شدی من دهدشتی هستم و الان حدود 12 سال است که در شهرستان نیستم ولی در استانهای دیگه که هستم جز حرف خوبی و دانش و محبوبیت شما چیز دیگه ای نیست به امید پیروزی دوباره

 • چویل دنا گفت:

  به نام حق برادربزرگوارجناب آقای تاجگردون حقاکه کارنامه خدمت جنابعالی ودکترستارهدایتخواه وسیدباقرموسوی به مردم استان مهرتأییدخورده است ومردم عزیزوغیوراستان مان به وجودچهره های درخشان وبرجسته ای همچون شماافتخارمی کنند!به امیدموفقیت وپیروزی شماودکترهدایتخواهدرروز7اسفند”ان شاءلله”

 • پاتاوه گفت:

  درودبردکترتاجگردون نماینده فهیم وکاربلداستان که الحق والانصاف نماینده کل استان است

 • محمدی گفت:

  یا زهرا

  • بوشهر گفت:

   درود بر دکتر تاج گردون من به عنوان یه لر افتخار به وجود جنابعالی افتخار میکنم . یاسوجی هستم و 16 سال است ساکن بوشهرم ولی عهد بسته ام روز 7 اسفند جهت ادای دین به گچساران بیایم و رای ناقابل خود و خانواده ام را تقدیم کندم به امید پیروزی . /

پربازديد