تاریخ درج خبر : 1394/12/04
کد خبر : ۵۳۴۷۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتربنام: کامرانی فرزند اصلاحات است نه فرزند بهمئی/هر نفر به ۱۰۰ نفر تلفن کند

کاندیدای ردصلاحیت شده جریان اصلاحات در کهگیلویه بزرگ گفت: از امروز دیگر این طیف و آن طیف در اصلاحات و اصلاح طلبی کهگیلویه بزرگ برای همیشه به زباله‌دان می‌رود تا مردم مزه و شیرینی اجماع و وحدت را لمس کنند. وی مسائل مهمی را در مورد حمایت منطقیان از دکتر کامرانی مطرح کرد.

دکتر البرز بنام در اجتماع طرفداران، لیدرهای اصلی و نزدیکان منطقیان و لاهوتی از بزرگان جریان اصلاح طلبی و با حضور، سیف‌السادات، صدوقی، دکتر آرام، دهقان، حق نگهدار،فروزان،موسی معصومی،عزیزی و چندین کاندیدای دیگر این جریان اظهار کرد: دوران طیف‌بندی در گفتمان اصلاح طلبی به سر رسیده است و امروز به جرأت می‌توان گفت که جریان اصلاخات در بهترین دوره خود از حیث اجماع و همدلی قرار دارد.

کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی که در ستاد مرکزی دکتر علی کامرانی، گزینه نهایی اجماع اصلاح طلبان کهگیلویه سخن می‌گفت، افزود: همه ما به دنبال جریان‌محوری هستیم و این موضوع برای همه دلسوزان اصلاح طلبی جا افتاده است.

وی با تأکید بر این نکته که نباید کسی از منطقیان و لاهوتی به بدی یاد کند، گفت: این دو عزیز چشمان چپ و راست ما هستند و حذف هیچ کدام از این‌ها نه شدنی، نه عقلانی و نه هم در دستور کار است.

منطقیان کاملا با اجماع موافق است/دلیل نیامدنش به ستاد

بنام ادامه داد: برخی‌ها این روزها با تب و تاب خاصی موضوع عدم حضور آقای منطقیان را در فعالیت‌های انتخاباتی را مطرح و تلاش می‌کنند که این مسئله را موضوع اول این جریان قرار دارند ولی من اینجا به همه شما می‌گویم که آقای منطقیان کاملا همراه است و هیچ اختلافی در این زمینه وجود ندارد.

وی با اشاره به کسالت جسمی محمود منطقیان بیان کرد: همه بزرگان جریان اصلاح طلبی حتی همین امشب نیز در ستاد حضور دارند و نباید یک شخص و آمدن یا نیامدنش را بهانه کرد؛کدورت‌هایی هم بوده ولی با تلاش‌هایی که شده این کدورت‌ها برطرف شده و مردم هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشند.

نامزد دور هفتم انتخابات مجلس اضافه کرد: اصلاح طلبی اگر به شخص و افراد وابسته و متکی شود شکست می‌خورد و امروز باید گفت که اصلاح طلبی یک جریان است، یک گفتمان مردمی است که به شماها و بدنه مردم متکی است.

وی تأکید کرد: هر چند عدم حضور جسمی آقای منطقیان تا این لحظه عامدانه و هدفمند نیست ولی همه لیدرها و نزدیکان ایشان حضور دارند و باز هم می‌گویم که اجماع اصلاحات در کهگیلویه بزرگ روزهای خوبی را سپری می‌کند و به زودی جشن پیروزی اصلاحات را برگزار می‌کنیم.

کامرانی فرزند اصلاحات است نه فرزند بهمئی/هر نفر به ۱۰۰ نفر تلفن کند

بنام، تصریح کرد: برخی شاید با برنامه موضوع نیامدن منطقیان را طرح می‌کنند ولی همگان بدانند که جریان محوری و تفکر اصلاح طلبی برای ما مهم است و بر این اساس نباید از اشخاص به ویژه منطقیان و لاهوتی بت بسازیم یا به دنبال حذف آن‌ها باشیم.

وی از همه مردم و ذی‌نفوذان خواست تا علیه هیچ رهبر اصلاحات حرفی نزنند چرا که دل و روح و روان همه اصلاحات در این دوران با دکتر کامرانی به عنوان گزینه اجماع است و هیچ تردیدی نداریم.

این کاندیدای ثابت قدم اصلاحات، یادآور شد: اگر چه هیچ وقت، وقت انتقاد و ایراد گرفتن از اشتباهات و کم‌کاری‌های رهبران و فعالان اصلاح‌طلبی نیست ولی حداقل الان وقت آن نیست.

دکتر بنام، کامرانی را فرزند اصلاحات خواند و ابراز داشت: اگر کامرانی را فرزند بهمئی یا یک منطقه بدانیم به انحراف رفته‌ایم و امروز حتی منطقه‌گرایی هم در تفکر اصلاح‌طلبی حذف شده و مورد اقبال عمومی نیست.

وی ادامه داد: اصلاح‌طلبی برای نجات بشریت جاری است نه برای یک کشور یا یک قوم، و لذا نمی‌شود با اصلاحات بازی کرد و به دنبال مطرح کرد طیف‌های وابسته به اشخاص را مطرح کنیم؛ همه بزرگان، طرفداران و فعالین این جریان، دلسوز و محبوب هستند و سال‌ها برای روشن نگه داشتن چراغ روشنگری سوختند و زجر کشیدند.

بنام در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: هر اصلاح‌طلب در این چند روز نام کامرانی را برای ۱۰۰ نفر معرفی کند چرا که وی نماینده و گزینه توافقی یک جریان است و با این روش باید شناخت مردم از او را بیشتر کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد