تاریخ درج خبر : 1394/12/05
کد خبر : ۵۳۴۸۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

موحد: کوه سیاه روبروی شما جایگاه آقای «تقوی» و دره پایین جایگاه من است

نامزد انتخابات کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده با مردم لنده دیدار کرد.
حجت السلام سید محمد موحد امروز در جمع مردم لنده در تذکری نسبت به مطالب ارایه شده رقیب خود درباره حجت الاسلام میراحمد تقوی گفت: بعضی‌ها نکاتی مطرح می‌کنند در رابطه با بحث سرور همه ما حاج آقا «تقوی» و بنده اینجا عرض می‌کنم کوه سیاه روبروی شما جایگاه آقای تقوی و دره پایین جایگاه من است.
موحد با بیان اینکه بنده در مقابل آمیراحمد تقوی در این حد هستم افزود: بنده چه محلی از اعراب دارم نسبت به آقای تقوی؟ من برای احیای فکر آقای تقوی و برای دفاع از آنچه تقوی برایش می‌سوخت یعنی خدمت به آحاد مردم آمدم.
وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: اطلاع دارم فسفات لنده یکی از معادن غنی کاملاً آماده برای بهره برداری است و می‌خواهند آن را به جای دیگری منتقل کنند.
موحد با بیان اینکه قطعا اگر موحد مسئولیت به عهده‌اش واگذار شد نخواهد گذاشت کارخانه فسفات لنده به جای دیگری منتقل شود گفت: فسفات باید در همین منطقه احداث و جوانان این دیار از منافع آن برخوردار شوند.
وی با اشاره به استقبال گسترده مردم در بخش‌های مختلف از جمله چرام، سرفاریاب، چاروسا، دیشموک گفت: بر اساس دیدگاه شخصی تا الان آنچه گفته درست از اب درامده است و معتقدم مقررات و ضوابط و همه این‌ها برایم فصل الخطاب و ملاک برایم قانون و مقررات است.
موحد با دعوت هواداران خود به رعایت نظم و امنیت گفت: هر گونه حرکت مخل نظم و امنیت از طرف بنده محکوم است و معتقدم هیچ هواداری نمی‌تواند ادعا کند طرفدار موحد است و مخل نظم و امنیت باشد.
موحد تصریح کرد: همه ما در آستانه یک آزمون الهی قرار گرفته‌ایم و این آزمون روز جمعه از تک تک ما به عمل خواهد امد و باید خود را برای آن آماده کنیم.
وی با باین اینکه انتخابات پیش رو یک امر ساده و معمولی نیست افزود: شما نمی‌خواهید یک وکیل را برای پرونده‌ای در یک اکر دادگاه برای مدت کوتاه انتخاب کنید کسی را انتخاب می‌کنید که از یک اقتدار و از یک توان منحصر بفرد در قانون اساسی برخوردار باشد.
کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دکتر گفت:

    همونجوری که فسفات چرام بهره برداری شد دارید میرید که لنده رو هم بسازید!!!!خسته نباشی دلاور….

پربازديد