تاریخ درج خبر : 1394/12/05
کد خبر : ۵۳۴۸۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

همایش هواداران و اصلاح‌طلبان در ستاد زارعی برگزار شد/ تصاویر

همایش جمعی از اصلاح‌طلبان عصر امروز در جلوی ستاد غلام محمد زارعی برگزار شد.

جمعی از اصلاح‌طلبان در جلوی ستاد «غلام‌محمد زارعی» این کاندیدا حضور پیدا کردند.

سید امرالله رضایی از چهره‌های اصلاح طلب استان کهگیلویه وبویر احمد با اشاره به برخی پرونده سازی‌های ناشایست برای سید اصلاحات بویراحمد و دنا اظهار کرد: گرچه نگرانیم که سید باقر موسوی دراین انتخابات حضور ندارد ولی حاضریم از کسی حمایت کنیم که بیشتر وقت خود را در کنار مردم بوده و با نفت ۳۰ دلاری عمران و آبادی را به شهرستان‌های دنا و بویراحمد آورده است.

رضایی تصریح کرد: ما به دنبال فضای آزادی بیان در جامعه به خصوص دانشگاه‌ها هستیم به همین منظور ما اصلاح طلبان حامی سید باقر موسوی تشخیص داده‌ایم از غلام محمد زارعی حمایت کنیم که به خوبی راه وزارتخانه‌ها را برای پیگیری مشکلات مردم می‌داند.

رضایی با انتقاد از کسانی که ناعادلانه غلام محمد زارعی را تخریب می‌کنند گفت: امروز شاهدیم که برخی‌ها شرکت نماینده محترم در مراسمات فاتحه خوانی عیب می‌دانند این در حالی است که دوستی زارعی با مردم را نشان می‌دهد و این نماینده مردم ثابت کرد که هیچ‌گاه مردم را فراموش نکرده است. همه خوب می‌دانیم که شرکت وی در مراسمات ۱۰ دقیقه بوده ولی در‌‌ همان مراسم ۲ ساعت از وقت خود را صرف پیگیری مشکلات مردم کرده است.

عضو مرکزی ستاد سید باقر موسوی خطاب به شرکت کنندگان دراین همایش افزود: سید باقر موسوی سلام به همه شما رساند و گفت صحبت من‌‌ همان صحبت‌های پریکدان است زیرا مردم به خوبی می‌دانند من چه ویژگی‌هایی را گفته‌ام و به چه کسی رای بدهند.

سید رحمان وفانژاد عضو دیگر مرکزی اصلاح طلبان بویراحمد و دنا با اشاره به اینکه امروز حضور عضو جبهه پایداری در انتخابات خطر بزرگی برای مردم بویراحمد و دنا است گفت: بدون تردید با روند کنونی دولت حضور چنین افرادی باعث کند شدن شاخص‌های توسعه اقتصادی و اجرایی خواهد شد و نمونه بارز آن حوزه کهگیلویه بزرگ است که از درد بی‌تدبیری در مرگز شهر دهدشت قریب به ۲۰هزار نفر به لحاظ نبود شرایط شغلی و درآمدی به سایر شهر‌ها مهاجرت کرده‌اند.

وفانژاد تصریح کرد: شرایط بسیار حساس است انتخاب کنونی آزمونی برای خطا نیست و ما با انتخاب غلام محمد زارعی گزینه اصلح جهت توسعه و پیشرفت منطقه‌مان پیروز خواهیم کرد.

وی عنوان کرد بحث عزت بویراحمد نقشه‌ای از قبل طراحی شده توسط جریان اصول گرایی برای تخریب نماینده کنونی بود اما بدانید آقایانی که ۸ سال بر کرسی نمایندگی مردم نشسته بودند یادتان رفته از نماینده مردم به نماینده دولت تبدیل شده بودید؟ مگر یادتان رفته بورس‌های استان چه خیانت‌هایی به نخبگان استان نموده‌اید و صرفا همفکران خود را بورسیه نموده‌اید؟ مگر یادتان رفته هر کسی که بر شما نقد داشت را مرتد و مفسد وصله می‌زدید؟ مگر یادتان رفته با آن همه سرمایه هنگفت و بادآورده نفتی و آن همه دست بوسی دولت پاکدستان نتوانستید یک طرح سرمایه گذاری دولتی بیاورید؟ مگر یادتان رفته با دیدن چهار خودرو خارجی خواستار خروج استان از محرومیت شده‌اید؟ مگر یادتان رفته به بهانه کار فرهنگی به مجلس رفته‌اید وامثال رسایی و کوچک‌زاده را هم نتوانستید فرهنگ سازی نمایید؟ اگر این‌ها عزت بوده پس زارعی راه را برای ذلت فراهم نموده و اگر این همه عملکرد شما از دیدگاه مردم ذلت بوده نتیجه می‌گیریم زارعی برای عبور از ذلت تلاش کرده و راه عزت بویراحمد را فراهم نموده است.

وفانژاد با انتقاد از انتخاب یکی از کاندیدا توسط برخی اصلاح طلبان گفت: آقایان فرعی جریان اصلاحات در استان سید باقر موسوی را گوشت نذری دیدند و با التماس از ایشان خواسته بودند به خاطر اشتباه‌شان سکوت کنند اما سید باقر موسوی اسوه اخلاقی، اجرایی و بزرگ جریان اصلاحات بوده و خواهد بود اگر می‌خواستید بزرگ باشید باید نزد سید باقر موسوی کوچکی می‌کردید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ایران4 گفت:

  فقط سید باقر موسوی ، امروز فهمیدم چرا سید از بهرامی حمایت نکرد ، آقای زارعی عزیز ، از اعتبار و آبروی خود خرج کنید نه بزرگ مردی چون سید ، جناب اصلاح طلب منصف عزیز ، دوست من درست نیست که ما به کسی توهین کنیم ، در ضمن برادرم املای کلمه ظن صحیح است ، و …

 • فرشید مومن نسب گفت:

  سلام آقای زارع. شما به چه حقی عکس آقای سید باقر موسوی رو کنار عکس خودتون زدید. واقعا برای آقای سید باقر متاسفم که در برابر اینها سکوت کرده است. آقای سید باقر موسوی از شما به عنوان نماینده اصلاحات انتظارات بیشتری داشتم. امیدوارم از چهره مثبت به چهره منفی تبدیل نشوید. با تشکر از سایت ک ب

 • اصلاح طلب منصف گفت:

  با سلام و پوزش فراوان خدمت همه مردم عزیز و بخصوص نویسنده محترم مقاله و تمام کاندیدهای محترم .
  (بجای اسب شاهی خر ببندیم ). حکایت دم از اصلاح طلبی زدن کاندیدها و هواداران آنها مصداق دقیق حکایت فیل دیدن مردم در اصطبل تاریک از مثنوی معنوی مولوی است ، که هر کسی به ذن خود شکل فیل را توضیح و توجیه میکرد … ( هرکسی از ذن خود شد یار من // از درون من نجست اسرار من ) . .. مردم شریف ، نه بهرامی و نه زارعی هیچکدام نتنها اصلاح طلب نیستند بلکه ضد هر گونه اصلاح طلبی هم هستند ( عمل آنها). فقط توی این چندروز تبلیغات نون اصلاح طلبی را هم طلب میکنند .

پربازديد