تاریخ درج خبر : 1394/12/05
کد خبر : ۵۳۴۹۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -
دکتر مندنی پور:

به منتخبان لیست :«امید، ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت »رای دهیم

“به نام آنکه جان را فکرت آموخت”

مردم نجیب و فرهنگ دوست شهرِ علم و ادب ،شیراز.

با سلامی دوباره ،به بهانه ی انتخابات پیش رو ،در دوماه و نیم گذشته ،با زبانِ قلم و در قالبِ “دل نوشته هایی” چند ،درد دلهای بسیاری را با شما شهروندانِ دردمند و فهیم بویژه جوانان،این آینده سازان ایران فردا،در میان نهاده،کتاب پر حجم دردها را باهم ورق زده و مرور کردیم.
دردهایی با پیشینه ا ی به قدمتِ تاریخِ این کهن سرزمین ! بسی گفتند و گفتیم و شنیدند و شنیدیم و باز هم ناگفته هایی بسیار از قصه های هزار و یک شبِ این سرزمین اهورایی که همچنان سر به مُهر مانده!
با سپاس از ابراز محبت همگان و قدردانی ویژه از اهلِ درد و درک و تاسف فراوان از رد صلاحیت جمعی از نخبگان و تشنگان خدمت.

سه روز دیگر به هفتم اسفند ماه ،روز تعیین تکلیف برشی از سرنوشتِ کشور در سالهای آینده، با اراده ی آزاد و دستان توانای شما مردم مانده است،وصفحه ی دیگری از تاریخ پر فراز و فرود کشور ورق خواهد خورد.
در جایگاه عضو کوچکی از خیلِ دلسوختگان مامِ میهن،ضمن باورِ عمیق و تاکید همیشگی بر رعایت حرمت اراده ی آزاد شهروندان در تعیین سرنوشت آینده ی خویش و در فرآیندی آزاد ،از طریق انتخابی آگاهانه و گزینش نمایندگانی از جنسِ مردم ،متعهد،متخصص،صادق و پاکدست ،و از همه مهمتر شجاع و در یک کلام امانتدار و مدافع راستین حقوق شهروندان.
با یاری دادار دادگستر و با پشتگرمی شما مردم ،اینجانب همگام و همراه ، با پیشگامان جبهه ی اصلاحات ،با توجه به احساس نیاز مبرم کشور در این برهه ی زمانی حساس ،به وجود مجلسی که امنیت ،آرامش و رفاه سرلوحه ی برنامه های کاری اش قرار گیرد،مجلسی کارآمد با دیدگاهی مبتنی بر برنامه ریزی جامع در راستای توسعه ی فراگیر و متوازن ،مجلسی هماهنگ با خواسته‌ های اکثریتِ مردم و به دور از افراط گرایی وبا مجموعه ای از گزینش های عقل گرا و صاحب نظر ،مجلسی که رونق اقتصادی را به جامعه بازگردانده و شادی و امید بیافریند،و مجلس نشینانی که با زبان روز سیاست دنیا آشنا باشند ،مجلسی متشکل از اصلاح طلبان،اعتدال گرایان و اصولگرایان معتدل،مجلسی در راستای مصالح و منافع ملی کشور،
در روز هفتم اسفند در کنار میلیون ها شهروند مسئول و وظیفه شناس و آرزومند فردایی بهتر برای ایران و ایرانیان ، قرار گرفته وبه منتخبان لیست :”امید، ائتلاف فراگیر اصلاح طلبان و حامیان دولت “رای خواهم داد.
تا رای و نظر شهروندان چه باشد؟
به امید نشان دادن وحدت ملی ،در قالب انتخابی آگاهانه و افتخار آمیز در این روز.

با احترام شایسته؛
علی مندنی پور

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • پاتاوه گفت:

  درودبردکترفرهیخته

 • سید مصطفی عبدالهی گفت:

  لبیک جناب دکتر، انشالله همه با هم در راستای اعتلای ایران عزیز
  مجلس نشینانی که با زبان روز سیاست دنیا آشنا باشند ،مجلسی متشکل از اصلاح طلبان،اعتدال گرایان و اصولگرایان معتدل،مجلسی در راستای مصالح و منافع ملی کشور،
  رای خواهیم داد.

 • دانشجو گفت:

  مرسی دکتر مندنی پور…درووود بر مندنی پور سلام بر بهرامی

پربازديد